زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۴۸۱
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۸ ب.ظ
[تصویر:  391189_f3d65a03b6c536bef81dd151fcdd5e94.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۴۸۲
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط salam5.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دور از جون شما که اینو می خونید.
همسایه مون خانومش فوت کرده بود ، یه سال این مرد طفلک مث آواره ها زندگی می کرد.زندگی از خونه ش رفته بود، نه بوی غذایی نه رفت و آمدی نه صدایی، چراغ خونه ش همیشه خاموش بود.سوت و کور.
بعد یه سال زن گرفت ، زندگی به خونش برگشت، دوباره خونه ش جون گرفت .

زن چراغ خونه س.
انصافا ،دنیا بدون زن ها خیلی بی روح و سوت و کورهAngel

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۲۴۴۸۳
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ
به قول معروف زن بلاست الهی هیچ خونه ای بدون بلا نمونه Big Grin

خدایش اگر یه روز مادر خونه حضور نداشته باشه پدر خونه مثل مرغ سرکنده است نمیدونه باید چکار کنه Smile

+خانواده ام همه اشون رفتن کربلا اون وقت من دارم اینجا برا شما پست میزنم اینم شد شانس Sad

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۴۴۸۴
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ
انقدر نه شنیدم، دیگه بایاسم روی نه تنظیم شده. یکی بهم بگه آره و موافقت کنه تعجب میکنم Exclamation
هفت تا داروخانه سر زدم برای یه دارو، نداشتن. دیگه پاشنه پاهام تحمل پیاده روی و سرپا وایسادن نداره

شمام انقدر سر بود و نبود مرد و زن غر نزنیدا، اعصاب ندارم میزنم میکشمتون AngryTongueBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۴۴۸۵
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ
الان داشتم چای کیسه ایی میخوردم.یادم افتاد که بچه ها گفتن این یه خیانت،یه جنایت،جنایتBig Grin
ارسال: #۲۴۴۸۶
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ب.ظ
نمیدونم چرا خانوادم درکم نمیکننSad هرچی میگم نمیتونمممم اهمیت نمیدنSad

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۴۸۷
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط clint.)
من یک انسان نو ام. آن قدر نو ام که در همان نظر اول توجّهتان را جلب می کنم
من یک کانفورمیست نوین هستم
ترانه: جیورجیو گابر
اجرا: جیورجیو گابر و آدریانو سلنتانو
Giorgio Gaber - IL Conformista

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۴۴۸۸
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  من یک انسان نو ام. آن قدر نو ام که در همان نظر اول توجّهتان را جلب می کنم
Huh
هان

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۴۴۸۹
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  من یک انسان نو ام. آن قدر نو ام که در همان نظر اول توجّهتان را جلب می کنم
Huh
هان

الهی ببین قیافه روBig Grin

قبلا با پستای یکی از کاربرا اینشکلی میشدم O_o البته اشاره مستقیم نباشه .الان تعداد این سبک کاربرا،داره زیاد میشه Big Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۴۴۹۰
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  الان تعداد این سبک کاربرا،داره زیاد میشه Big Grin
: )))))) آفااااااااق خیلی باحال گفتی این سبک کاربرا : )))))

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۴۹۱
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  جنسیت ادم ها،ملیت ،نژاد،فرهنگ،قومیت،هیچ کدوم دلیل برتری نیستن.
همیشه در طول تاریخ هم زن خوب داشتیم هم مرد خوب.
خداوند مرد و با زن متفاوت افرید چون مکمل هم هستن.یه زن همیشه باید زن باشه ویه مرد هم همیشه مرد.اینکه با هم مقایسه بشن خوب نیست چون به هرحال مرد و زن متفاوتن.
من فقط ویژگی ها رو گفتم. از دید خودم ویژگی بودن نه برتری. به نظرم برداشت برتری از حرف های من به خاطر پیش زمینه فردی طرف بود نه حرف من. من خودم قویا اعتقاد دارم زن ها باید زنانه باشند و مردا ها مردانه و همین تفاوت ها است که قشنگه و هر دو جنس برای دنیا لازمه.
ارسال: #۲۴۴۹۲
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  انقدر نه شنیدم، دیگه بایاسم روی نه تنظیم شده. یکی بهم بگه آره و موافقت کنه تعجب میکنم Exclamation
هفت تا داروخانه سر زدم برای یه دارو، نداشتن. دیگه پاشنه پاهام تحمل پیاده روی و سرپا وایسادن نداره

شمام انقدر سر بود و نبود مرد و زن غر نزنیدا، اعصاب ندارم میزنم میکشمتون AngryTongueBig Grin

خدا قوت
بفرما چایی Smile
[تصویر:  391197_7egm_common_questions_about_tea.jpg]
البته اگه مثل من از چایی فراری نباشی Big Grin اگه دوست نداشتی بگو بگم که ابمیوه بیارن Tongue
حیف نیست از این نوشیدنی فراری باشیدSmile
روزای اول که اومده بودم خوابگاه، اصلا بچه های اتاق نمیفهمیدن چای چی هست. الان سر چای خوردن با هم دعواشون میشه
همه شونو معتاد به چای کردمBig Grin
الانم تو اتاق سر اینکه کی بره چای درست کنه دعواست، بعد از پیاده روی هم فک کنم چای مضر باشه، شما هم که چای دوست نداریدBig Grin
حیف هم هست چای به این خوش رنگی بیرون ریخته بشه
پس با اجازه من قوری رو میبرمBig Grin بچه ها که خوردن میشورم میارم Big Grin فقط یادتون رفته قند بذارید که اشکال نداره با کشمش میخوریمBig Grin
ارسال: #۲۴۴۹۳
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط clint.)
بر سر و بر سینه می‌کوبی که هان!
دشمنم با شمر و خولی و سنان
شمرها بر تو بسی آمد فرود
بی لباس رزم و بی شمشیر و خُود
شمر را شمری دگر در قالب است
آنچنان شمری که بر تو غالب است
شمر ذی الجوشن یکی بود از هزار
چشم بگشا و چُنُو را می‌شمار
تا تو مشغولی به شمر کربلا
می‌برندت کو به کو، بس شمرها
...
(بخشی از مثنوی شمریه، سرودۀ ۱۳۸۷)
حسین بیشتر از آب، تشنه لبیک بود، اما افسوس که به جای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادند و بزرگترین درد او را بی آبی معرفی کردند (دکتر علی شریعتی)
ارسال: #۲۴۴۹۴
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  جنسیت ادم ها،ملیت ،نژاد،فرهنگ،قومیت،هیچ کدوم دلیل برتری نیستن.
همیشه در طول تاریخ هم زن خوب داشتیم هم مرد خوب.
خداوند مرد و با زن متفاوت افرید چون مکمل هم هستن.یه زن همیشه باید زن باشه ویه مرد هم همیشه مرد.اینکه با هم مقایسه بشن خوب نیست چون به هرحال مرد و زن متفاوتن.
من فقط ویژگی ها رو گفتم. از دید خودم ویژگی بودن نه برتری. به نظرم برداشت برتری از حرف های من به خاطر پیش زمینه فردی طرف بود نه حرف من. من خودم قویا اعتقاد دارم زن ها باید زنانه باشند و مردا ها مردانه و همین تفاوت ها است که قشنگه و هر دو جنس برای دنیا لازمه.
منم منظورم این نبود شما گفتید برتری یا برداشتم از حرفتون این هست،اینکه دیدم بچه ها سر مرد و زن بحث میکنند گفتم.
ارسال: #۲۴۴۹۵
۰۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ
ﮐﻔـﺶِ ﮐﻮﺩﮐﻲ ﺭﺍ ﺩﺭﯾﺎ ﺑﺮﺩ . ﮐﻮﺩﮎ ﺭﻭﯼ ﺳﺎﺣﻞ نوﺷﺖ : ﺩﺭﯾﺎﯼ ﺩﺯﺩ..
آنطرﻑ ﺗﺮ ﻣﺮﺩﯼ ﮐﻪ ﺻﯿﺪ ﺧﻮﺑﯽ ﺩﺍﺷﺖ ﺭﻭﯼ ﻣﺎﺳﻪ ﻫﺎ
ﻧﻮﺷﺖ : ﺩﺭﯾﺎﯼ ﺳﺨﺎﻭﺗﻤﻨﺪ..
ﺟﻮﺍﻧﻲ ﻏﺮﻕ ﺷﺪ ﻣﺎﺩﺭﺵ ﻧﻮﺷﺖ : ﺩﺭﻳﺎﻱ ﻗﺎﺗﻞ..
ﭘﻴﺮﻣﺮﺩﻱ ﻣﺮﻭﺍﺭﻳﺪﻱ ﺻﻴﺪ ﻛﺮﺩ ﻧﻮﺷﺖ : ﺩﺭﻳﺎﻱ ﺑﺨﺸﻨﺪﻩ..
ﻣﻮﺟﯽ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺷﺴﺖ.
ﺩﺭﯾﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﮔﻔﺖ : "ﺑﻪ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﻋﺘﻨﺎ ﻧﻜﻦ ﺍﮔﺮﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ ﺩﺭﯾﺎ ﺑﺎﺷﯽ".

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۸۹۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۳۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۶۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close