زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۳۴۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ
ای فرزند آدم
آنان که با من قهر کرده اند و از من بریده اند اگر می دانستند چه اندازه به دیدارشان مشتاقم و انتظارشان را می کشم
آنان که با من به دشمنی برخواسته و در مقابل اقتدار و عظمت من تیغ پیکار و کارزار کشیده اند اگر می دانستند چه مایه به دوستی و مهرشان دل بسته ام
آنان که روی از درگاه من برگردانده اند اگر می دانستند چقدر دلم برایشان تنگ شده است اگر می دانستند بند بند وجودشان به شوق من از هم می گسست
و پاره های جانشان به اشتیاق از هم می گسیخت و دل و قلبشان از خوشی آب می شد...
اگر می دانستند!!!!!

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , mohaddeseh70 , Bahar_HS , blackhalo1989 , vesta , elham_sh219
ارسال: #۱۲۳۴۷
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ
خیلی دلم گرفته!
چرا؟
آخه چرا آدمایی که باید تو زندگی برات الگو باشن رو تو باید یاد بدی بهشون زندگی کردن رو؟
خدایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــا!

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , nina69
ارسال: #۱۲۳۴۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ب.ظ
حالا یه چیز دیگه
چرا آدما بهم دروغ میگن
بعضی ها کارشون شده دروغ گفتن
بعد عضاب وژدان نمیگیرن
ارسال: #۱۲۳۴۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  حالا یه چیز دیگه
چرا آدما بهم دروغ میگن
بعد عضاب وژدان نمیگیرن
دو نفر که بهم دروغ میگن بالاخره یه جوری از پس هم بر میان... بدیش اونجاست که همیشه راستشو گفته باشی و دروغ شنیده باشی!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , نارین , **sara** , tabassomesayna , elham_sh219
ارسال: #۱۲۳۵۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  حالا یه چیز دیگه
چرا آدما بهم دروغ میگن
بعد عضاب وژدان نمیگیرن
دو نفر که بهم دروغ میگن بالاخره یه جوری از پس هم بر میان... بدیش اونجاست که همیشه راستشو گفته باشی و دروغ شنیده باشی!

گل گفتین
واقعا نمیترسن از آخرت خودشون
وقتی خودتیو اعمالت
ببینین یکی میمیره هممون میشیم دلسوز
میگیم دنیا ارزش نداره
تا ۲۴ ساعت ازش گذشت دوباره شروع میکنیم
خدا ایشالله از اونایی که خیلی دروغ میگن نگذره
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , diligent , elham_sh219
ارسال: #۱۲۳۵۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ ق.ظ
یه کتاب خریدم، یکی از نویسنده های کتاب اسمشو بالا پایین چپ راست، روو جلد، پشت جلد، صفحه اول، صفحه تشکرات، صفحه پیشگفتارات، ایمیل، آدرس سایت، شما هر جووری فک کنین اسمشو نوشته! کم کمش ١١ بارشو مطمعنم نوشته، ممکنه یکی دوتاش از زیر دستم در رفته باشه!
واقعا نمیدونم چی بگم!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال: #۱۲۳۵۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ
روایت یک معجزه در حرم امام رضا (ع) •٠·˙

یکی از خادمان اقا علی بن موسی الرضا تعریف میکرد:
داشتم تو صحن انقلاب قدم می زدم، دیدم کنار پنجره فولاد خیلی شلوغه ... سریع خودم رو رسوندم به پنجره فولاد و دیدم امام رضا به اذن خدا یک دختر چهارساله که کور مادرزاد بود رو شفا داده.
با کمک پدرش و چند تا از خادمین دیگه دختر رو از لابلای جمعیت بیرون کشیدیم...
داشتیم می رفتیم سمت اتاق شفایافتگان، که دیدم پدرِ دختر رو سمت پنجره فولاد کرد و با لهجه زیبای خودش با امام رضا صحبت می کرد....

اول فکرکردم داره تشکر می کنه
خوب گوش کردم دیدم داره به امام رضا میگه آقاجان دستت درد نکنه، ولی آقا اینا دو تا خواهر دوقلو هستند، حالا من این یکی رو می برم، جواب اون یکی رو چی بدم. و اشکاش همینطور داره می ریزه. اشک شوق شفای این دخترش و بغض برای اون یکی دخترش قاطی شده بود.

تو همین حال واحوال بود که رسیدیم اتاق شفایافتگان و ماجرا را ثبت کردیم و همراه این پدر و دختر راهی محل اقامت شون شدیم.
وقتی رسیدیم در هتل دیدیم اونجا هم شلوغه...
پرسیدیم چی شده؟
گفتند: امام رضا یه دختر چهارساله که کور مادرزاد بود رو شفا داده...

قربون کرمت آقاجان یاعلی بن موسی الرضا♡
┘◄ التماس دعا
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , yamahdi , nasim** , Donna , software94 , fatemesoleimani , sarehkar , نارین , mohaddeseh70 , elham_sh219 , nina69 , salam5 , didar , fatemeh69 , mNajarzadeh , n_amiry , سودابه م , IT.setareh91 , hnarghani , neda_Network , nazanin92 , bahman2000 , kingmax , RASPINA , fa_shinobi , sabafarhadi , eng_majid , zahra_ce87
ارسال: #۱۲۳۵۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ
با تمام انرژی به مشکلات میگم بیایین جلو، میخوام لهتون بکنم... من زندگی رو چالش خودم انتخاب کردم

"Silence must be heard"
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasim** , fo-eng , نارین , yamahdi , hnarghani , shayesteNEY
ارسال: #۱۲۳۵۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  قربون کرمت آقاجان یاعلی بن موسی الرضا♡
┘◄ التماس دعا

ممنون از متنی که گذاشتید.

قربونت برم یا امام رضا.

خدایا تو رو به حق محمد و آل محمد توفیق شناخت اهل بیت، پیروی عاشقانه و خالصانه، زیارت با معرفت نصیب ما بفرما.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , mm123456789 , fo-eng , sarehkar , yamahdi , S - Is , hnarghani , bahman2000 , aamitis , fa_shinobi
ارسال: #۱۲۳۵۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ
دیدم مادرم داره آش درست میکنه
سوال کردم :
مادر...آش چی می پزی؟
گفت:
آش پشت پا
گفتم :
از ما کسی مسافرت نمی ره.. گفت:
حسین (ع )امشب از مدینه به سمت کربلا راه می افته گفتم:
چرا تو
گفت:
آخه حسین(ع) مادر نداره...

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یااَباعَبْدِاللَّهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَبَقِىَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۰:۳۰ , mm123456789 , Donna , A V A , sahar salehi , نارین , mohaddeseh70 , elham_sh219 , yamahdi , nazanin2020 , Menrva , salam5 , S - Is , hnarghani , nazanin92 , neda_Network , fa_shinobi , n_amiry , manam... , zahra_ce87 , good-wishes
ارسال: #۱۲۳۵۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ
آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند:
اول اینکه توسط استادان بوجود آمده اند.
دوم اینکه تعدادشان کم است.
شما گنج پر ارزشی هستید. زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , mohaddeseh70 , Riemann , Menrva , Bahar_HS , سودابه م , hnarghani , neda_Network , fa_shinobi , zahra_ce87 , vesta , good-wishes
ارسال: #۱۲۳۵۷
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط elham_sh219.)
ای خداجون!
فردا نتیجه درخواستمون میاد، بهتره بگم الان دیگه نتیجه مشخص شده، اما تا فردا بهمون اعلام میکنن. خودت آبرومو بخر! دیگه قول درست شدن کارمون رو دادم، نذار جلو بنده ات خجالت زده بشم....
خداجون امید هیچ کسی رو که به لطف و کرمت دل بسته ناامید نکن. اصن خودت این ایده رو به دلمون انداختی، خودت راهشو جلو پامون گذاشتی، پس خودت تا تهش باهامون باش...
مچکرم خداجون

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , mohaddeseh70 , Donna , hnarghani , نارین , RASPINA
ارسال: #۱۲۳۵۸
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ)بامدادی نوشته شده توسط:  مدتیه که این جمله بنا بر شرایط موجودم دائم رو زبونم میاد :
(سالها پیش از یکی از اساتیدم شنیدم ) تا می توانی بکوش که متفاوت باشی اما افرادی که با تو تفاوت دارند را بپذیر

نمی دونم چرا همکارم اینقدر با من بدرفتاری میکنه ؟! جالبش اینه که خودش هر طوری می خواد حرف میزنه بعد جریان رو به نفع خودش میره برای بقیه تعریف می کنه !!!
...

به نظرتون با این آدمها باید چطوری برخورد کرد ؟
خدایا همه ما رو به راه راست هدایت کن

با بیخیالی
تو خوف و رجا نگه داشتن
به دقت مواظب یه سری مرزها بودن
آخرین راه هم قطع مراوده و فقط سلام علیک

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: hnarghani , fatemesoleimani
ارسال: #۱۲۳۵۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ق.ظ، توسط vesta.)
ساعت رو نکشیده بودم عقب،امروز دیگه خیلی خیلی زود بیدار شدم و تازه الان متوجه شدم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe , hnarghani , neda_Network
ارسال: #۱۲۳۶۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ ب.ظ
دلم گرفت
وقتی مادری دخترشو با گریه گذاشت خوابگاه
وقتی میبینم شب اول دختره نشسته گریه میکنه
خوبه باز ۴ساعت بیشتر راه نیست تا شهرشان
اینا منو دق میدن آخر...

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hnarghani , vesta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۱۲۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۰۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close