زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۲۸۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستان کسی تا حالا سبزی خوردن به خصوص ریحان و پونه تو گلدون کاشته؟؟ اگر کسی تجربه داره بیزحمت بهم توضیح بده
میخوام یه سبزی داشته باشم که از سلامت آبی که بهش داده میشه مطمئن باشم
متشکرم
ریحون رو باید حتما تخمشو بخری و بکاری ولی من نکاشتم خودم. ما نعنا کاشتیم که اونم یه مقدار نعناها ریشه داشتن و برگ(برگای پایینشو بکَن) و ساقه شون بلند بود. یه چند روزی گذاشتیم توی بطری آب، ریشه هاش بلند شدن بعد کاشتیم تو گلدون. فقط نعنا آب فراووون میخواد.
از آذر تا حالا هم توی گلدون، خُرفه (جنوبیا میگن پرپین Smile) کاشتم که البته پرپین لازم نیست ریشه داشته باشه، همون ساقه شو با مقدار برگی که داره، میکاری تو خاک و آبش میدی.
نور مستقیم آفتاب فراموش نشه Smile
مرسی عزیزان

راستش برای مامانم میخوام سبزی بکارم، امشب سبزی خوردم، کوفتم شدSad چند وقته منم بیشتر دارم غذای رژیمی میخورم وقت نمیکنم غذای جدا بگذارم خب آدم دلشم نمیاد، بدجور دلم ماکارونی میخواد، دیروز به داداشم اینا و آبجیم گفتم اگه ماکارونی درست کردید برای من هم بیارید، شکمو نیستماShy هی دنیااااا... شاید قبلا حتی قدر این چیزای کوچیک رو هم نمیدونستم یا نمیدیدمش ولی خب الان به شماها میگم قدر همون غذای کنار هم رو که میخورید رو بدونید

خرفه هم که خوشمزه است، ما هم بهش میگیم پرپَتییَن. باهاش آش دوغ درست کن خیلی خوشمزه میشه، ترشیش هم خوبه
البته خب فکرکنم همه آذری زبانها آش دوغ دوست دارن من که عاشقشم Smile

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۱۴۲۸۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ب.ظ
برید خب توی شرکت کار کنید Smile

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۱۴۲۸۳
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط diligent.)
(۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  خرفه هم که خوشمزه است، ما هم بهش میگیم پرپَتییَن. باهاش آش دوغ درست کن خیلی خوشمزه میشه، ترشیش هم خوبه
parpatian ؟
آره آش پرپین خوردم خوشمزه میشه. ترشیشو چه جوری درست میکنن؟ Big Grin
الان وضع کشاورزی یه جوری شده که هر چی بیشتر بتونی خودت بکاری بهتره

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۴۲۸۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  خرفه هم که خوشمزه است، ما هم بهش میگیم پرپَتییَن. باهاش آش دوغ درست کن خیلی خوشمزه میشه، ترشیش هم خوبه
parpatian ؟
آره آش پرپین خوردم خوشمزه میشه. ترشیشو چه جوری درست میکنن؟ Big Grin
الان وضع کشاورزی یه جوری شده که هر چی بیشتر بتونی خودت بکاری بهتره
parpatiyan، فقط اعتباری به ترکی من نیستاBig Grin

تمیز بشورش، خوردش کن و بعد بریز تو شیشه لابلاش اندازه چندتا دونه سیر هم بگذار بسته به اندازه اش، سرکه رو که جوشوندی توش یکم نمک بریز و کمی اگر دوست داری فلفل سیاه بعد همونطور گرمشو بریز رو خرفه ها و بعد سرد که شد درش رو بگذار، بعد چند روز آماده خوردنه

اگر خواستی زودتر آماده شه، یه ۵ دقیقه خرفه ها رو بجوشون

خوشم میاد شکمو نیستی TongueBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , diligent
ارسال: #۱۴۲۸۵
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یاد ایامی که آواتار داشتم!

(بر پایه: یاد ایامی که در گلشن فغانی داشتیم...)
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Aseman7
ارسال: #۱۴۲۸۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)هرمان نوشته شده توسط:  ما دچار رکود خواهیم شد
اگر برای فردای آرزوهایمان ، برنامه ای نداشته باشیم
فکر میکنم بعد از ماموریت آپولو ۱۱ یه چنین اتفاقی برای اعضای تیم افتاد. اعضای تیم آپولو ۱۱ مدتی بود که داشتن کار میکردن و هدفشون فرود انسان روی ماه بود. بعد از اینکه عملیات با موفقیت انجام شد اعضای تیم دچار این حالت شدن چون به هدفشون رسیده بودن و برای بعدش دیگه برنامه ای نداشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: هرمان , codin , tabassomesayna , Bahar_HS , neda_Network
ارسال: #۱۴۲۸۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ ق.ظ
هیچی لذت اون لحظه ای نیست که خودت ذره ای در درست بودن مسیرت شک نداری اما اطرافیانت نکوهشت می کنن و فقط میتونی توی دلت بهشون بخندی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Bahar_HS , ziba.O , fo-eng , 10:30 , crevice , RASPINA
ارسال: #۱۴۲۸۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ
دو شبِ همش خواب بیمارستان میبینم Sad فردا نوبت بستری مجدد مامانم هستش، من اونجا رو دوست ندارم
خدایا خودت همه بیمارها رو شفا بده

سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , Menrva , barabox , diligent , NP-Cσмρℓєтє , **sara** , ƊƦЄƛM , RASPINA , neda_Network , shayesteNEY , aadmida , olom tahghighat
ارسال: #۱۴۲۸۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط ziba.O.)
(۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دو شبِ همش خواب بیمارستان میبینم Sad فردا نوبت بستری مجدد مامانم هستش، من اونجا رو دوست ندارم
خدایا خودت همه بیمارها رو شفا بده

توکل به خدا کن، انشاله که شفا پیدا میکنه، یادت نره هرچقد ناراحت باشی باز پیش مامانت بخند. شاید همین خنده هات درمانشه.
من زیاد به دارو اعتقادی ندارم همین چیزاست که آدمارو سرپا نگه میداره. خدا پشت و پناهت باشه.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , barabox , Aseman7 , NP-Cσмρℓєтє , good-wishes , RASPINA , neda_Network , Bahar_HS , vesta , aadmida
ارسال: #۱۴۲۹۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط Aseman7.)
برای کسی که می فهمد
هیچ توضیحی لازم نیست
وبرای کسی که نمی فهمد
هر توضیحی اضافه است
آنان که می فهمند عذاب می کشند
وآنان که نمی فهمند عذاب می دهند
مهم نیست که چه مدرکی دارید
مهم این است که چه درکی دارید
کلماتی که از دهان شما بیرون می آیند
ویترین فروشگاه شعور شماست
پس وای برجمعی که لب را بی تامل وا کنند
چرا که کم داشتن وزیاد گفتن
مثل نداشتن وزیاد خرج کردن است!
پس نگذارید زبان شما از افکارتان جلو بزند .....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , **sara** , Pakniat , RASPINA , ziba.O , tabassomesayna , fo-eng , neda_Network , Menrva , WILL , Bahar_HS
ارسال: #۱۴۲۹۱
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
با چند نفر همکاری میکنم که فامیلی هاشون شبیه خودمه.امروز یکیشون بهم شماره اون یکی رو داده گفت بهش زنگ بزن و نرم افزار مرتبط رو بگیر(تا حالا بهش زنگ نزدم).فک کنید فامیلیم مثلآ" علوی باشه بخوام زنگ بزنم باید اینجوری بگم : سلام اقای علوی من خانم علوی هستم اقای علوی شماره تون رو دادن واسه اون نرم افزار Smile) از عصر هرچی یادش می افتم خندم میگیره.واسه همین زنگ نزدم Big Grin

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ziba.O , fo-eng , NP-Cσмρℓєтє , Menrva , **sara**
ارسال: #۱۴۲۹۲
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ب.ظ
اگر از کسی متنفری،
از قسمتی از خودت در او متنفری؛
چیزی که از ما نیست نمی تواند افکار ما را آشفته کند.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7 , tabassomesayna , **sara** , Bahar_HS , Amalthea
ارسال: #۱۴۲۹۳
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط neda_Network.)
(۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)Aseman7 نوشته شده توسط:  برای کسی که می فهمد
هیچ توضیحی لازم نیست
وبرای کسی که نمی فهمد
هر توضیحی اضافه است
عالی بود مرسی مخصوصا این قسمتشBlush
فقط باید کنار کسایی بود که باهاشون ارومی و ارامش داری
این رمز موفقیه زندگی سر شار از ارامش و پر خوشبختیهHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7 , Menrva , **sara** , olom tahghighat
ارسال: #۱۴۲۹۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ)neda_Network نوشته شده توسط:  برای کسی که می فهمد
هیچ توضیحی لازم نیست
وبرای کسی که نمی فهمد
هر توضیحی اضافه است

عالی بود مرسی مخصوصا این قسمتشBlush
فقط باید کنار کسایی بود که باهاشون ارومی و ارامش داری
این رمز موفقیه زندگی سر شار از ارامش و پر خوشبختیهHeart

خواهش می کنم.

راستش رو بخوای خودم هم از این قسمتش بیشتر خوشم امد.
کاش این رمز موفقیت که می گی؛ واسه ما عملی میشد.
خدا ادم رو در کنار انایی که هر توضیحی براشون اضافه است قرار نده.
درد آوره بخوای توجیه کنی که داره اشتباه فک می کنه! اما ان هنگ کرده باشه.

بالاخره یاد می گیریم:

که گاه باید با دل مان بجنگیم و برایش قانون تعیین کنیم ...

حتی برای دوست داشتن ها و توجهات ساده ای که همیشه بی دریغ و بدون شرط و بی اما و اگر نثار دوستانمان کرده ایم Heart

[تصویر:  edaddb24b9920a1662c3ed509047a19a6f182e01.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , neda_Network , WILL , Bahar_HS , fo-eng
ارسال: #۱۴۲۹۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ
امشب خیلی خیلی التماس دعا دارم...

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Menrva , RASPINA , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close