زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۳۲۱
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ای کاش میدونستم حقیقت رو...

ولی من میگم ای کاش حقیقت رو نمیدونستم. کاش قیافه ی اصلیه دورو وریام برام رو نمیشد اونطوری بهتر و راحتتر زندگی میکردم تا الان که میدونم چه جور آدمینو با این حال مجبورم الکی باهاشون بخندم.سخته

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۳۲۲
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  خب وقتی آش داغه، هنوز سرد نشده، بخوریش دهنت میسوزه دیگه.
هنوز زنده ای؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , kingmax , x86
ارسال: #۱۳۳۲۳
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ
داشتم درس میخوندم دیدم یه شماره ناشناس زنگ میزنه, هی زنگ میزنه , هی زنگ میزنه, جواب دادم دیدم یکی اونور خط میگه : آقای "هادی یوسفی" شمایید؟:| :|
بعد من از فرط تعجب گفتم بله؟؟؟؟؟
(بعد فک کنم ویندوزش تازه بالا اومده بود و تونست صدای خانوم رو از آقا تشخیص بده)گفت : با آقای یوسفی کار داریم! اونجاست؟؟ گفتم نه! قط کرد

دوباره من رفتم درس بخونم ,۵ مین دیگه دیدم هی زنگ میزنه , هی زنگ میزنه....باز جواب دادم دیدم میگه: با آقای هادی یوسفی کار داریم! اونجاست؟؟
میخواستم بگم خودش نیست, کتاباش هستن , گوشیو بدم؟؟ Big Grin
من مجدداً گفتم آقا شما شماره رو اشتبــــــــاه میگیرید!
اونم مجدداً گفت , ببخشید قط کرد!

سرتون رو درد نیارم , ایشون۴ بار زنگ زد! و من آخرش دیگه رسماً عصبی شدم!

الان اومدم ایمیلمو چک کردم دیدم ۲تا ایمیل از یه سایت کتاب که ازش خرید میکنم دارم! و فهمیدم داستان چیه!

من کتاب محاسبات هادی یوسفی رو میخواستم , این سایت نداشت, منم تو واحد پشتیبانی درخواست دادم که این کتاب با این مشخصات اگه میشه بذارن روسایت!
اینام فک کنم منتظر من بودن, سریع رفتن این کتاب گذاشتن حالا هی زنگ میزنن میگن با هادی یوسفی کار داریم! Big Grin Big Grin
نگو روشــــــون نمیشه بگن ما کتاب هادی یوسفی رو گذاشتیم Big Grin بیا بخر, هی سعی میکردن غیر مستقیم بگن به من! Big Grin Big Grin
چقدر آدم میتونه باهوش باشه!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , ziba.O , vesta , tabassomesayna , RASPINA , نازین , software94 , kingmax , **sara**
ارسال: #۱۳۳۲۴
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط A V A.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  هر کی شهامت داره اسمشو بگه من دعاش میکنم، هر چی شد پای خودشBig GrinTongueWink

جمعه خونه امون آش نذری پزونهShy برای همه اتون دعا میکنمBig Grin البته بدون شوخی و جدی
میخوام دعا کنم انشاالله سر سال تحویل امسال هر کی الان یه نیت تو دلش کرد بهش رسیده باشه، خودم دوست دارم آرامش خاطر داشته باشید و کنار لیلی و مجنوناتون باشید( خب حالا انقدر ذوق نکنید یه خورده سنگین رنگین باشیدTongue)
وستا برا من زیاد هم بزن دستت درد نکنهBig Grin

چینی:وو آ نی نی* اینا معشوقشون هنوز نی نی هستBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , software94 , f2000 , **sara**
ارسال: #۱۳۳۲۵
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۵ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  هر کی شهامت داره اسمشو بگه من دعاش میکنم، هر چی شد پای خودشBig GrinTongueWink

جمعه خونه امون آش نذری پزونهShy برای همه اتون دعا میکنمBig Grin البته بدون شوخی و جدی
میخوام دعا کنم انشاالله سر سال تحویل امسال هر کی الان یه نیت تو دلش کرد بهش رسیده باشه، خودم دوست دارم آرامش خاطر داشته باشید و کنار لیلی و مجنوناتون باشید( خب حالا انقدر ذوق نکنید یه خورده سنگین رنگین باشیدTongue)

ای به چشمBig Grin
از فردا مراسم سبزی پاک کردن و پیازخورد کردن و اینا شروع میشه اگه واجب بیا کمک، لاین مستقیم وصل کن به خدا تا زودتر جواب بگیریWink
آوا جان به شما یه دونه ام با لهجه کردی یاد بدم، یدفعه دیدی رفتی سمت کردستان خلاصه کارِِت راه بیفته" حوشتم گرکه"
TongueBig Grin
ایکاش دلمم مثل نوشته هام خوش بود

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , tabassomesayna , kingmax , **sara**
ارسال: #۱۳۳۲۶
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ
سلام و خدا قوت
منم یه بار یکی از درایوای مهم سیستم رو حذف کردم کلی اطلاعات مهم هم داشت ریکاوری هم نتونست همه رو برگردونه متاسفانه.. حجم بیشتر اطلاعات هم مربوط به داداشم بود بعد این همه وقت هر موقع یادش میفته میگه کلی اطلاعتمو پروندی....هرچند خودمم ناراحت شدم خیلی..ولی مقصر فقط من نبودم واقعا.....کاش میشد همه رو دوباره داشته باشم..کاش...
ببخشید خواستم بدونم چرا بعضی از پیام های من نمیاد؟؟
نمیدونم چرا؟
اگه لطف کنین بگین ممنون میشم واقعا...
با تشکر.
ارسال: #۱۳۳۲۷
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط it.pnuchb1986.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  یکی از دغدغه های ذهنیم از سه سالگی اینه که
"کوچه تنگه بله عروس قشنگه بله" دقیقا چه ربطی به هم دارن؟! :|
با عرض پوزش: خوب چون کوچه تنگ هستش و به همین خاطر فاصله عروس از تماشاچیان کمتر خواهد بود شاعر تماشاچی نظر خود را پس از دیدن عروس خانوم بیان فرمودند و حتی این کوچه انقدر تنگ هست که شاعر در ادامه میگه دست به زلفاش نزنید...
انشالله که ابهام برطرف شده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , 10:30 , vesta , mehrdad_tclh , Menrva , RASPINA , نازین , computerman , kingmax , **sara**
ارسال: #۱۳۳۲۸
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستت دارم رو هم به ۲۴ زبان براتون مینویسم
...
چرا کُردی درش نیست خانم vesta ?
Shy

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۳۳۲۹
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ
اگر عقل امروزم را داشتم،کارهای دیروزم را نمی کردم ولی اگر کارهای دیروزم را نمی کردم،عقل امروزم را نداشتم!

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , vesta , نارین , Menrva , Pure Liveliness , mm123456789 , tabassomesayna , ziba.O , computerman , s.h5102 , **sara**
ارسال: #۱۳۳۳۰
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  کچل شدم رفـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت...
غصه نخور عزیز، بعد از رفع استرس و ... مجدد رشد میکنه
مال من تو یه ماه شد ۱/۴ و تازه چندتایی هم سفید شدSad میدونم واسه یه دختر دردناکه خیلی خیلی زیاد
خواهز زاده جونم اومدBig Grin تو مهد کودک، سوره کوثر رو خونده و جایزه گرفته و بسی خوشحاله
فکر کنم دارم به اون بازیا معتاد میشمSad
دوز شیطنتمم زده بالاTongueBig Grin خدایا منو به راه راست هدایت کن... اول صبحی انقدر پیام دادم سر به سر داداشم گذاشتمBig Grin اونم بدتر از من هی جواب میداد و منم جوابشو میدادم
خدایا هدایتم کن

هی .... کی رشد میکنه دقیق؟ کی استرس و.... از بین میره؟
چقدر دوندگی؟
چقدر در بین .... زیستن و سوختن و ساختن و تظاهر به شاد بودن نمودن؟
یا خیلی خوب هست .... یا خیلی بد
کاش همه نقطه چین ها حد وسطی داشتند

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , نارین , هلیا۹۹ , mm123456789
ارسال: #۱۳۳۳۱
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستت دارم رو هم به ۲۴ زبان براتون مینویسم
...
Shy
تو این نبود، خودم بعدا برای دوستان اضافه کردم
شما که دیگه کردی لازم نیست بدونید، حتما بلدیدSmile
اگر هم بلد نیستید میشه: " خوشتم گرکه" امیدوارم اینبار نوشتنش درست باشه

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  کچل شدم رفـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت...

چقدر دوندگی؟
.......
انشاالله زود زود
روغن زیتون بزن هفته ای دوبار، میگن خیلی عالیه، خودم تا حالا استفاده نکردم
و بهش زیاد فکر نکن، هر چی حساستر شی، بدتر میشه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , aamitis , mm123456789
ارسال: #۱۳۳۳۲
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ
ای خدا...

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , vesta , **sara**
ارسال: #۱۳۳۳۳
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ
روغن زیتون هم خیلی خوبههه و همچنین با صابون زیتون رودبار موهاتون رو بشورید خیلی خوبه موهارو پرپشت میکنه و استفاده نکردن از شامپوهای خارجی مواد شیمیایی ش زیاده و اصلش نیست تو ایران،شامپوی ایرانی بچه استفاده کنید...
ولی همش از استرس و ناراحتیه انشاا که استرستون هرچه زودتررفع بشه...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad_tclh , aamitis , vesta
ارسال: #۱۳۳۳۴
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستت دارم رو هم به ۲۴ زبان براتون مینویسم
...
Shy
تو این نبود، خودم بعدا برای دوستان اضافه کردم
شما که دیگه کردی لازم نیست بدونید، حتما بلدیدSmile
اگر هم بلد نیستید میشه: " خوشتم گرکه" امیدوارم اینبار نوشتنش درست باشه

(20 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  

چقدر دوندگی؟
.......
انشاالله زود زود
روغن زیتون بزن هفته ای دوبار، میگن خیلی عالیه، خودم تا حالا استفاده نکردم
و بهش زیاد فکر نکن، هر چی حساستر شی، بدتر میشه

خانم دکتر وستا ماشالله بزنم به تخته در همه ی زمینه ها اطلاعات دارن
همه جور دکتری هستند
Big Grin
وستا جان شوخی میکنم
ارسال: #۱۳۳۳۵
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ق.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۵ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  هر کی شهامت داره اسمشو بگه من دعاش میکنم، هر چی شد پای خودشBig GrinTongueWink

ای به چشمBig Grin
از فردا مراسم سبزی پاک کردن و پیازخورد کردن و اینا شروع میشه اگه واجب بیا کمک، لاین مستقیم وصل کن به خدا تا زودتر جواب بگیریWink
آوا جان به شما یه دونه ام با لهجه کردی یاد بدم، یدفعه دیدی رفتی سمت کردستان خلاصه کارِِت راه بیفته" حوشتم گرکه"
TongueBig Grin
ایکاش دلمم مثل نوشته هام خوش بود

واسه منم باید دعا کنید.عاقا قبول نیست من دیروز نبودم.Sad
ادرس بده ما سبزی هارو با پست بفرستیمBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۹,۳۹۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۳۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۰۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close