زمان کنونی: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۸۸۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۰۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کاربر np - complet عربستان هم ی کشور اسلامی هستش حساس نباشید با مسائل سیاسی و عقیدتی کاری ندارم ولی رد کردن یه کشور درست نیست

کاربر خیام، من اگه قرار به حساس شدنم بشه، نسبت ب کشور خودم حساس میشم، خداروشکر در مقامی هم نیستم که با حرفم کشوری رد بشه یا نشه، ولی چیزی که مشهوده تناقضیه که در حرفاتون وجود داره!
عربستان هم یه کشور حاشیه خلیج فارس هست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , clint
ارسال: #۲۷۸۸۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۲۹ ق.ظ، توسط salam az ma.)
.....

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۴۲ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۳۷ ق.ظ)Venus. نوشته شده توسط:  

از دید من به مدیرتون بگین خیلی خوبه . اینا که دارن شما رو اخراج میکنن پس هیچ ضرری از گفتنش نمیکنین. شایدم نفع بردین . امیدوارم یه کار خیلی خوب پیدا کنین هر چه زودتر

مناجات زیبای شعبانیه
خدایا! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست، و شنواى دعایم باش آنگاه که می خوانمت، و صدایم را بشنو گاهى که صدایت می کنم، و به من توجّه کن هنگامی که با تو مناجات می نمایم،
سلام ممنون برای یاد آوریتون صبح یاد تایپکتون افتادم دعا رو خوندم دعاتون کردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۲۷۸۸۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۲ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  از اینا بگذریم سخت ترین کار دنیا پیشنهاد آشنایی دادن به یه خانمه. حتی از کار معدنم سخت تره.
نظرت چیه از اینا نگذریم؟

باشه نمی گذریم. آقا دخترها فقط دنبال پولن...CoolCoolCool
من اینجا به نفع دخترها پست می زارم ! دخترها حق دارند دنبال پول باشند ! خدایش ما خودمون رو بزاریم جای دختر دنبال پول نمی بودیم !؟ دختر ها دنبال پول هستند ولی در حد داشتن یه خونه و یه درآمد حداقل دو میلیونی و یه کار متناسب با شخصیت پسر که اینا انتظارات و توقعات معقول هستند مشکل کار اینجاست که ما اینا رو نداریم و وقتی جواب رد می شنویم فکر می کنیم که دخترها پرتوقع هستند نه آقا نیستند این سه تا چیزی که عرض کردم رو نمی تونیم حالا حالاها به دست بیاریم پس این وسط دختر مقصر نیست حالا راه حل چیه !؟ یا اینکه باید کلا بیخیال ازدواج و این حرفا شد یا اینکه دخترها باید ریسک کنن و به خاطر دلایل دیگر مثل اخلاق خوب پسر و داشتن جنم کاری وارد زندگی مشترک بشن !

با این دفاعی که شما کردید؛ باید عرض کنم خوب شد شما وکالت نخوندید Big Grin Big Grin Big Grin

خب راست گفت دیگه!!!! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin واقعا خود پسرا بودن حاضر بودن خونه راحت باباشون و گردش و مسافرت و جمع خانواده رو ول کنن بیان خونه شوهر گشنگی بخورن؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin حداقل طرف باید یه دومیلیون درآمدش باشه یا اگه با دختره هماهنگ کردن جفتشون همکاری کنن هر کدوم حداقل یه تومن داشته باشن. اگه کسی نتونسته باشه مثلا با مدرک ارشد یا همون لیسانس به ماهی ۱۵۰۰ دست پیدا کنه یعنی جنم کاری نداشتن. پسری که ۲۸ سالشه مثلا دیگه ماهی ۱۵۰۰ باید داشته باشه این توقع نیس. جنم کاری پسر رو نشون میده

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  با این دفاعی که شما کردید؛ باید عرض کنم خوب شد شما وکالت نخوندید Big Grin Big Grin Big Grin
یعنی اگه قانون دست من بود قوانین جدید تصویب می کردم که هیچ کس نتونه مشکلی بر سر راه جوانان قرار بده قوانین کاملا روشن !

اینجوری هم نیست که مشکل بردارن بیارن سر راه جوونا قرار بدن, مثلاً مشکلات فرهنگی به طرز فکر آدمهای جامعه برمیگیرده که با قانون گذاری قابل حل نیست؛ ولی باید عرض کنم همونقدر که دفاعتون برای وکالت بد بود, شعاراتون واسه نمایندگی مجلس رأی بیاره Big Grin Big Grin

اتفاقا با قانون گذاری حل میشه وقتی که شعور ملت ( جسارت نباشه نه همه یه تعداد آدم های بی لیاقت ) نمی کشه که فرهنگ درست رو رعایت کنن باید با چوب بالا سرشون وایستی اگه همینطوری ولشون کنی وضع بدتر میشه خب وقتی که قانون سفت و سختی از همون اول بود که دختران باید حجاب رو رعایت کنن الان وضعیت این نمیشد تو جامعه کاری که کشور عربستان انجام داده ! یه قانون های سفت و سختی هم باید برای مردها می بود .! الان که همه چی داغون شده هیچ کس هم نمی تونه درستش کنه هر روز هم بدتر میشه !...

خدا رحم کرد شما قانون گذار نشدین وگرنه من الان با پوشیه باید از در میامدم بیرون Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinبازم که سر خانما همه چیز خراب کردین الان همه مشکلات مال حجاب خانماس؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinTongueTongueنمیگم بی حجابی خوبه هاااااا

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۸۸۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۵۰ ق.ظ
شوی هفتگی کمدین معروف جان اولیر، این هفته سگمت خیلی خوبی در مورد آزمایشات علمی و اخبار علمی داشت:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۷۸۹۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۵ ق.ظ، توسط crevice.)
فقط ما پسرا شانس اوردیم خیام شخصیت حقوقی نیست وگرنه باید فاتحه ی همین ۴ تا ازدواج در سال رو هم میخوندیم توی کشور Big Grin Big Grin just for kidding

پ.ن: پیرو خواب دیشبم توی حیاط و هوای آزاد؛ منی که همیشه تا ۹ صبح خوابم؛ ساعت ۶ صبح با یه نسیییم خنک و صدای پرنده های توی درخت بالای سرم بیدار شدم TongueSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , tabassomesayna , khayyam
ارسال: #۲۷۸۹۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  فقط ما پسرا شانس اوردیم خیام شخصیت حقوقی نیست وگرنه باید فاتحه ی همین ۴ تا ازدواج در سال رو هم میخوندیم توی کشور Big Grin Big Grin just for kidding

پ.ن: پیرو خواب دیشبم توی حیاط و هوای آزاد؛ منی که همیشه تا ۹ صبح خوابم؛ ساعت ۶ صبح با یه نسیییم خنک و صدای پرنده های توی درخت بالای سرم بیدار شدم TongueSmile
ازدواج چیه؟ اصلا دختر اگه موش بیرون بود با چوب میافتادن دنبالش Big GrinBig GrinBig Grin پسر اگر مثلا لباسش تنگ بود با چوب میفتادن دنبالش .Big GrinBig GrinBig Grin من واقعا شاکر خدا هستم کاربر خیام مهندسهBig GrinBig GrinTongueTongue

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۷۸۹۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ما اینا رو نداریم
داریم برادر! هر سه تاشم داریم تازه Big Grin

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  تاریخ ویل دورانت،
داداش اومدی تهران، این کتابات رو هم واسه من بیار پلیییز
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , khayyam
ارسال: #۲۷۸۹۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ ق.ظ
اگرچه تمایلی ندارم بر کوره دوقطبیت زن ومرد در این انجمن بدمم اما برخورد لازم و واجب دیدم نکاتی رامتذکر شوم دوستان صحبت از فرهنگ است. فرهنگی که باورهای آن پس زمینه ی برخی موارد قانون نیز گشته است. این فرهنگ تفاوت دو جنس را بیشتر از انچه طبیعت معین ساخته برجسته می سازد. فرهنگ سنتی(و شاید مناسبتر باشد بگویم فرهنگ پیشین) زن و مرد را به صورت دو قوه ی الکتریکی تعریف می کند، با تفاوتهای بسیار زیاد و بنیادی و به طور مداوم در جاذبه .
فرهنگ سکسوالیته هم بر همین مدار می گردد،برجسته سازی بیش از حد برخی تفاوتها...و سرانجام این برحسته سازی، برخی ایتم های غیر مهم شرطی سازی می شوند. مصرف لوازم آرایشی نیز یکی از نشانه های فرهنگ سکسوالیته است. این باور فرهنگی همچنان حضور دارد که زنان باید زیبا و جذاب باشند حتا اگر طبیعتشان اینچنین نباشد.اراستگی در اجتماع بسیار خوب و پسندیده است اما چرا ایران بیشترین میزان مصرف لوازم آرایشی را دارد؟زنان چرا احتیاج دارند زیباتر از حد معمولشان دیده شوند؟ این امر فرهنگی ست. حجاب و پوشش اغراق امیز نیز روی دیگر همین سکه است. زنان مذهبی تر نیز تصور می کنند بسیار تحریک امیز هستند؟!پس تمام عناصر تحریک امیز خود را می پوشانند...تا مبادا مردی را تحریک کرده باشند.
باید با این فرهنگ مبارزه کرد چیزی که من امروز با خواندن برخب پست ها متوجه شدم گویا برخی از کاربران به اینچنین فرهنگی افتخار می کنند وتمام تلاشان زنده کردن برخی کلیشه های جنسیتی که هدفی نداردجز تعریف کرد زن در قالب خانه و خانواده. که مطمئنا قربانی اصلی خود مردان هستند

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , tabassomesayna , Bahar_HS , blx
ارسال: #۲۷۸۹۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ
چه اسم ها و کلمه های سختی Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۷۸۹۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ق.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  کاربر گرامیnp - comple
تعریف ارائه شده از جانب شما بیشتر به عرف نزدیک است تا فرهنگ،برای اطلاعات بیشتر ارجاع میدهم به جلد اول تاریخ ویل دورانت،
به نظرم زمانی که اطلاعاتمون سندیت نداره بهتره انتشارش ندیم،
موفق باشید

کاربر گرامی samanbeigmiri

اگه هدفتون راهنمایی این دوستمون بود میتونستید تعریف درست فرهنگ رو اینجا قرار بدید تا هم من هم دو نفر دیگه که وقت و علاقه به خوندن جلد اول تاریخ ویل دورانت ! رو نداریم بتونید از فضایل شما بهره مند بشیم . وقتی این جمله ی شما " به نظرم زمانی که اطلاعاتمون سندیت نداره بهتره انتشارش ندیم" رو خوندم یه لحظه احساس کردم بچه ها دارن اینجا مقاله ارائه میدن .
+ یادش بخیر سر کلاس ایین زندگی استادم ازم پرسید خانواده یعنی چی ؟ منم یه توضیحی بهش دادم که با تعریف درستش خیلی فاصله داشت ،بعدش استاد عزیزم به جای اینکه چهارتا کتابی که خونده بود رو بکوبه تو سر من گفت فلانی چقدر تعریفت زیبا بود از خانواده چقدر دیدت رو دوست داشتم ،حالا من هم تعریف خودمو میگم بگو نظرت چیه دخترم !
خیلی راحت میشه دانش و سواد و سن و تجربه ی افراد رو از حرفاشون و برخورداشون تشخیص داد، حداقل برای من راحته.

موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , **sara** , so@ , samaneh@90 , Saman , Bahar_HS , Menrva , khayyam
ارسال: #۲۷۸۹۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ق.ظ
خیام که گفت دوزخی خواهد بود؟ که رفت به دوزخ و که آمد ز بهشت؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , crevice , khayyam
ارسال: #۲۷۸۹۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ق.ظ
To speak ill of others is a dishonest way of praising ourselves; let us be above such transparent egotism. If you can't say good and encouraging things, say nothing. Nothing is often a good thing to do, and always a clever thing to say.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , sara9009 , RangiRangi , pioneer01
ارسال: #۲۷۸۹۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ق.ظ)clint نوشته شده توسط:  اگرچه تمایلی ندارم بر کوره دوقطبیت زن ومرد در این انجمن بدمم اما برخورد لازم و واجب دیدم نکاتی رامتذکر شوم دوستان صحبت از فرهنگ است. فرهنگی که باورهای آن پس زمینه ی برخی موارد قانون نیز گشته است. این فرهنگ تفاوت دو جنس را بیشتر از انچه طبیعت معین ساخته برجسته می سازد. فرهنگ سنتی(و شاید مناسبتر باشد بگویم فرهنگ پیشین) زن و مرد را به صورت دو قوه ی الکتریکی تعریف می کند، با تفاوتهای بسیار زیاد و بنیادی و به طور مداوم در جاذبه .
فرهنگ سکسوالیته هم بر همین مدار می گردد،برجسته سازی بیش از حد برخی تفاوتها...و سرانجام این برحسته سازی، برخی ایتم های غیر مهم شرطی سازی می شوند. مصرف لوازم آرایشی نیز یکی از نشانه های فرهنگ سکسوالیته است. این باور فرهنگی همچنان حضور دارد که زنان باید زیبا و جذاب باشند حتا اگر طبیعتشان اینچنین نباشد.اراستگی در اجتماع بسیار خوب و پسندیده است اما چرا ایران بیشترین میزان مصرف لوازم آرایشی را دارد؟زنان چرا احتیاج دارند زیباتر از حد معمولشان دیده شوند؟ این امر فرهنگی ست. حجاب و پوشش اغراق امیز نیز روی دیگر همین سکه است. زنان مذهبی تر نیز تصور می کنند بسیار تحریک امیز هستند؟!پس تمام عناصر تحریک امیز خود را می پوشانند...تا مبادا مردی را تحریک کرده باشند.
باید با این فرهنگ مبارزه کرد چیزی که من امروز با خواندن برخب پست ها متوجه شدم گویا برخی از کاربران به اینچنین فرهنگی افتخار می کنند وتمام تلاشان زنده کردن برخی کلیشه های جنسیتی که هدفی نداردجز تعریف کرد زن در قالب خانه و خانواده. که مطمئنا قربانی اصلی خود مردان هستند

ببینین اینجا یه فرومه که تمام اعضاش جزو طبقه تحصیل کرده جامعه هستن. خیلی از حرف هایی که اینجا زده میشه رو توی جامعه نمیشه زد چون گنجایش و ظرفیت بحث و تحملشو نداره. لطفا با این بحث ها تئوریک و علمی برخورد کنیم. در علم لیترالی هرچیزی رو میشه مورد شک قرار داد و در موردش صحبت کرد. از شما توقع بیشتری میره که به مخالفمون برچسب نزنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , khayyam , Skyrim
ارسال: #۲۷۸۹۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ق.ظ)clint نوشته شده توسط:  اگرچه تمایلی ندارم بر کوره دوقطبیت زن ومرد در این انجمن بدمم اما برخورد لازم و واجب دیدم نکاتی رامتذکر شوم دوستان صحبت از فرهنگ است. فرهنگی که باورهای آن پس زمینه ی برخی موارد قانون نیز گشته است. این فرهنگ تفاوت دو جنس را بیشتر از انچه طبیعت معین ساخته برجسته می سازد. فرهنگ سنتی(و شاید مناسبتر باشد بگویم فرهنگ پیشین) زن و مرد را به صورت دو قوه ی الکتریکی تعریف می کند، با تفاوتهای بسیار زیاد و بنیادی و به طور مداوم در جاذبه .

ببینین اینجا یه فرومه که تمام اعضاش جزو طبقه تحصیل کرده جامعه هستن. خیلی از حرف هایی که اینجا زده میشه رو توی جامعه نمیشه زد چون گنجایش و ظرفیت بحث و تحملشو نداره. لطفا با این بحث ها تئوریک و علمی برخورد کنیم. در علم لیترالی هرچیزی رو میشه مورد شک قرار داد و در موردش صحبت کرد. از شما توقع بیشتری میره که به مخالفمون برچسب نزنیم.

دقیقا من نمیدونم چرا وقتی یه بحثی تو مانشت راه می افته آخرش به دعوا ختم میشه و کاربرا به هم پرخاش می کنن.

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۹۰۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ
در کل چقدر سرویس طلا گرونه Big Grin Big Grin

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , khayyam , sara9009

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۰۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۱۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۴۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۲۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۴۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۲۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close