زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۸۱۵۶
۰۹ آبان ۱۴۰۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ
اپلای یا ارشد ؟
سلام بچه ها یکم سردرگمم خواستم یه مشورتی بگیرم ازتون ؛ ممنون میشم اگه نظر بدید.

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۸۱۵۷
۱۰ آبان ۱۴۰۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۵ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  اپلای یا ارشد ؟
سلام بچه ها یکم سردرگمم خواستم یه مشورتی بگیرم ازتون ؛ ممنون میشم اگه نظر بدید.
از ایران رو Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , Amir V , شبگرد
ارسال: #۵۸۱۵۸
۲۶ آذر ۱۴۰۲, ۰۲:۳۲ ق.ظ
سلام دوستان
یه زمانی اینجا چقدر شلوغ بود Smile
یادش بخیر
من چند وقته خوره به جونم افتاده برای ارشد مجدد تو یه دانشگاه درست و حسابی تر برای اپلای.
کمی هم علاقه دارم هوش بخونم،
ارشد قبلی رو فقط برای مدرکش گرفتم و آموزش محور بود.
تقریبا هیچی یادم نیست،Smile
وقتم نسبتا آزاده.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
ارسال: #۵۸۱۵۹
۲۶ آذر ۱۴۰۲, ۱۲:۳۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ آذر ۱۴۰۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ)farhud نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یه زمانی اینجا چقدر شلوغ بود Smile
یادش بخیر
من چند وقته خوره به جونم افتاده برای ارشد مجدد تو یه دانشگاه درست و حسابی تر برای اپلای.
کمی هم علاقه دارم هوش بخونم،
ارشد قبلی رو فقط برای مدرکش گرفتم و آموزش محور بود.
تقریبا هیچی یادم نیست،Smile
وقتم نسبتا آزاده.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام ، من اگر بجای شما بودم هیچ وقت بدنبال ارشد مجدد نبودم شاید نداشتن تز برای شما یک امتیاز منفی محسوب بشه اما اگر روزمه تحقیقاتی خودتون رو به شکل دیگه ای بهبود بدید زودتر به نتیجه می‌رسید ، گفتید به هوش علاقه دارید تا جایی که من خبر دارم پروژه های تحقیقاتی مثل LLM ها که توسط open AI یا شرکت های دیگه توسعه پیدا کردن در داخل دانشگاه ها بصورت تخصصی آموزش داده نمی‌شوند چون دانشگاه ها تا حدی عقب هستند نهایت استادی بعنوان پروژه بگه که این تسک رو روی این مدل از پیش آموزش داده شده انجام بدید . اگر خودتون این اراده رو داشته باشید که بصورت تخصصی منابع آموزشی گیر بیارید و یادبگیرید زودتر و بهتر میتونید اپلای کنید و یا حتی در مراکز تحقیقاتی خارج از کشور شغل مناسب پیدا کنید.

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
ارسال: #۵۸۱۶۰
۰۱ دى ۱۴۰۲, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۴۰۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
.........

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۵۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close