زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام در واحد بین الملل دانشگاه ازاد قشم !

ارسال: #۱۶
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ ب.ظ
RE: ثبت نام در واحد بین الملل دانشگاه ازاد قشم !
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  از کجا خبر دارین؟؟؟؟؟؟؟ کسی گفته؟

من و سایت بچه های رشته حقوق خوندم که مثل اینکه تماس گرفتن مرکز آزمون و اونا جواب دادن که برای بهمن هم تکمیل ظرفیت دارن و بزودی اطلاعیه اش در سایت منتشر میشه. حالا راست و دروغش به گردن مدیران اون سایت:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۷
۰۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  ظاهرا قراره بهمن هم تکمیل ظرفیت بگیرن

از کجا خبر دارین؟؟؟؟؟؟؟ کسی گفته؟

یکی از مسولین دانشگاهمون گفته کسانی که ترم مهر ثبت نام نکردن با اعلام نتایج تکمیل ظرفیت بهمن میتونن ثبت نام کنن
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ق.ظ
سلام ببخشید بچه ها میخواستم بدونم من با تراز ۶۴۰۰ می تونم تو تکمیل ظرفیت بهمن دندون کیش قبول شم؟ تو رو خدا جواب بدید
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ق.ظ)rezamousavifard نوشته شده توسط:  سلام ببخشید بچه ها میخواستم بدونم من با تراز ۶۴۰۰ می تونم تو تکمیل ظرفیت بهمن دندون کیش قبول شم؟ تو رو خدا جواب بدید
با تشکر

تراز رشتتون چنده؟
تو تکمیل ظرفیت قبلی آخرین نفر قبولی چند بود؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ق.ظ)rezamousavifard نوشته شده توسط:  سلام ببخشید بچه ها میخواستم بدونم من با تراز ۶۴۰۰ می تونم تو تکمیل ظرفیت بهمن دندون کیش قبول شم؟ تو رو خدا جواب بدید
با تشکر

تو تکمیل ظرفیت بهمن؟؟؟؟
دوست عزیز ، تکمیل ظرفیت بهمن که ۲ ماه پیش بود و نتیجه هاشم اعلام شد و قبول شده هام ثبت نام کردن توم شد!

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ب.ظ، توسط nastaran66.)
سلام
میخواستم بدونم با تراز ۵۴۰۰ امیدی به قبولی دندانپزشکی واحد بین الملل آزاد کیش داشته باشم؟
منظورم تو تکمیل ظرفیت جدید دانشگاه آزادِ!
تو رو خدا جواب بدین خیلی استرس دارم
۰
۱
ارسال: #۲۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ق.ظ
یعنی واقعا هیچکس اینجا پیدا نمیشه جواب من رو بده؟؟؟؟ Sad
۱
۰
ارسال: #۲۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ
سلام
من امسال پزشکی ازاد قشم قبول شدم ولی جلو اسمم نوشته ذخیره. حالا گفتن بیا فرم پر کن اگه ظرفیت خالی داشتیم قبولت میکنیم. کسی میدونه چقد احتمال قبولی من هست؟؟ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ ب.ظ
سلام دوستان شهریه واحد قشم تقریبا هر ترم ۳۸۰۰۰۰۰تومنه که هر ترم هفته در میان روزهای پنج شنبه و جمعه کلاس برگزار میشه!(یعنی هر ترم ۶ جلسه کلاس برگزار میشه)موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط nothing_cc2000@yahoo.com.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ)mahziar نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز

امروز یه پیامکی برام اومده که شما تو تکمیل ظرفیت واحد بین الملل دانشگاه ازاد قشم قبول شدید .برای ثبت نام تماس بگیرید !!!!

حالا میخواستم بدونم اصلا همچین واحدی تو قشم هست ؟

اگه هست چجوریاست وضعیتش‌، میرزه بریم اونجا بخونیم ؟

کلا چجوریه ؟

دست همه شما مرسی

سلام وجود داره من تحقیق کردم خودم هم قبول شدم دارم هفته دیگه میرم واسه ثبت نام

(۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  بابا برای منم اومد امروز این مسج---این واحد بین الملل وباید با قایق موتوری از بندرعباس بری..حالا من نمیدونم که تو تکمیل بهمن ماروشرکت میدن یانه؟؟؟؟اما توسایت آزمون چیزی نیومئده..

سلام دوست عزیزم من فقط بخاطر این که جواب شما رو بدم عضو این سایت شدم حرفتون خیلی خنده دار بود با قایق موتوری از کجا بری کجا؟؟؟؟؟؟؟شما که اطاعاتی نداری چرا الکی مردم رو سرکار میزاری !!!!!!مگه تنها راهش قایقه؟دستت رو بکن تو جیبیت با هواپیما برو کسی که ترمی ۴ تومن پول میده کسی که میره اون سر ایران تو واحد بین الملل که گرون ترین دانشگاههای ایران واحد های بین الملل هستن نمیاد بگه با قایق موتوری.....رفتنش اشکالی نداره که این طوری بری اما این که به ذهنت نرسیده که با پرواز هم میشه رفت جالبه !!!!!
دوست عزیزی که سوال تاپیک رو مطرح فرمودین به خودتون هم گفتم منم امسال قبول شدم دارم هفته دیگه میرم کلی بگم به طور متوسط حدود ۴ تومن شهریه حساب کن پرواز هر دو هفته درمیون حساب کن ۲ روز هم باید حتما باشی پول هتل اون رو هم حساب کن ...یک چیزی حدود ۸ تومن در هر ترم واست در میاد با این شرایط
اگر شرایط تحصیلیتون طوریه که فکر میکنین اهل درس خوندن و کنکور کلاس و این چیزا هستین تا پایان تحصیل واسه ما که اونحا نیستم روی ۲۵ تومن در میاد البته با شرایطی که گفتم اگر نه میتونین با اتوبوس و قایق موتوری برید خوب ارزونتر خلاصه اگه اهل درس خوندنین نرید امصال رو بشینین درس بخونین اگرم نه مثل من میدونین که کعدل پایین هستین و سال دیگه هم وضعتون همینه ترمی ۸ حداقل با اون شرایطی که الان واسه خودم هست در میاد برید انشالله موفق هم باشید
۰
۴
ارسال: #۲۶
۱۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ ب.ظ)nothing_cc2000@yahoo.com نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  بابا برای منم اومد امروز این مسج---این واحد بین الملل وباید با قایق موتوری از بندرعباس بری..حالا من نمیدونم که تو تکمیل بهمن ماروشرکت میدن یانه؟؟؟؟اما توسایت آزمون چیزی نیومئده..

سلام دوست عزیزم من فقط بخاطر این که جواب شما رو بدم عضو این سایت شدم حرفتون خیلی خنده دار بود با قایق موتوری از کجا بری کجا؟؟؟؟؟؟؟شما که اطاعاتی نداری چرا الکی مردم رو سرکار میزاری !!!!!!مگه تنها راهش قایقه؟دستت رو بکن تو جیبیت با هواپیما برو کسی که ترمی ۴ تومن پول میده کسی که میره اون سر ایران تو واحد بین الملل که گرون ترین دانشگاههای ایران واحد های بین الملل هستن نمیاد بگه با قایق موتوری.....رفتنش اشکالی نداره که این طوری بری اما این که به ذهنت نرسیده که با پرواز هم میشه رفت جالبه !!!!!
دوست عزیزی که سوال تاپیک رو مطرح فرمودین به خودتون هم گفتم منم امسال قبول شدم دارم هفته دیگه میرم کلی بگم به طور متوسط حدود ۴ تومن شهریه حساب کن پرواز هر دو هفته درمیون حساب کن ۲ روز هم باید حتما باشی پول هتل اون رو هم حساب کن ...یک چیزی حدود ۸ تومن در هر ترم واست در میاد با این شرایط
اگر شرایط تحصیلیتون طوریه که فکر میکنین اهل درس خوندن و کنکور کلاس و این چیزا هستین تا پایان تحصیل واسه ما که اونحا نیستم روی ۲۵ تومن در میاد البته با شرایطی که گفتم اگر نه میتونین با اتوبوس و قایق موتوری برید خوب ارزونتر خلاصه اگه اهل درس خوندنین نرید امصال رو بشینین درس بخونین اگرم نه مثل من میدونین که کعدل پایین هستین و سال دیگه هم وضعتون همینه ترمی ۸ حداقل با اون شرایطی که الان واسه خودم هست در میاد برید انشالله موفق هم باشید

شما گفتی که من برای اینکه جواب ایشون رو بدم عضو سایت شدم !!!! شما یه نگاه به تاریخ ارسال پست ایشون بنداز . میبینی ۲ سال پیش این پست گذاشته شده . جای تعجب داره حالا شما واسه اینکه جواب پستی که ۲ سال پیش گذاشته شده رو بدی خودتو این همه به زحمت انداختی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_2000
ارسال: #۲۷
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط saeed1369227.)
باسلام من باتراز۴۷۵۱مهنسی نرم افزار برادانشگاه آزاد بین المللی قشم شرکت کردم اماقبول نشدم به نظرتون راهی هست مثله پارسال ردشدههاروهمثبت نام کنند

سسسسسسسسسسسسسسسسلام کسی نیست جووووووووووووووووابمو بده اعصاب ندارم
Fardad-A، در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۴ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

پست تون ویرایش شد.
اخطار میگیرید. برای اینجور کارها میتونید به سایتهای سرگرمی مراجعه کنید. کسی الزامی به پاسخگویی بشما ندارد. در صورت تکرار اخراج میشید.

۰
۶
ارسال: #۲۸
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ ب.ظ
این چه وضع پست زدنه . حتی گر کسی هم جوابی داشته باشه با این وضع خودداری می کنه . مگه طلب کاری .
۲
۱
ارسال: #۲۹
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط sybarite.)
جناب آقا فرداد محترم ، و مدیر محترم تاپیک
اگر با وضعیتی که کاربر saeed1369227 پست زده ، فقط ۱۰ نفر دیگه مثل ایشون پست بزنن ، اونوقت هممون باید یه جوی استیک بخریم بگیریم دستمون ، دایما از روی پست های اینچنینی که فقط ۱ خط محتوا داره و ۲۰ مرتبه تکرار شده عبور کنیم تا به پست و محتوای مورد نظر و مفید برسیم .
من قبل از اینکه از ایشون منفی بگیرم بهشون منفی ندادم . اما با وقاحت تمام ایشون ا کس دیگری به من منفی داده !!! یعنی چی ؟ یعنی شما نسبت به اعتراض به بهم ریختگی تالار یا پست ها منفی میدی ! یعنی موافق پست های اینچنینی هستی ؟
مدیرمحترم اگر کمی بیشتر رسیدگی کنن کاربری با یک ارسال که به احتمال قوی با قوانین و نظم اینجا اشنا نیست ، از راه نمی رسه و دیگرون رو منفی بارون نمی کنه .
از جناب مدیر کل ، اقا فرداد خواهشمندم منفی ایشون رو به من پاک کنن تا این دهن کجی نسبت به حفظ نظم و رعایت ادب در نوشتار افراد جواب داده بشه . اگر این دهن کجی بی جواب بمونه بدعت پست های اینچنینی رواج پیدا می کنه . ( ادب فقط در گفتار نیست ، متن ایشون نا مجترمانه و تکرار اون به سخره گرفتن فضای حاکم به تالار هست )
Fardad-A، در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

حق با شماست.
اقدام لازم انجام شد. موارد اینچنینی را گزارش بفرمایید.
ضمنا" منفی را ایشان بشما نداده اند.

۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ ب.ظ
با سلام
منم قبول شدم بین الملل قشم
ثبت نام کردم
شهریه ثابت ۲۰۰۰۰۰۰تومان
متغیر به درسات بستگی داره
تقریبا ۳تا۳ونیم میشهBlush
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۰۱۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۵۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۷۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۷۹۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۳۰۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close