زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نرفتن پس از قبولی

ارسال: #۱۶
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ب.ظ
RE: نرفتن پس از قبولی
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  سلام. اگر کسی کد روزانه قبول بشه و بعد اصلا نره دانشگاه. طبق قانون از سال بعد محروم میشه/
سوال دارم و اینکه واقعا سنجش متوجه میشه که طرف سال قبلش نرفته.؟ هنگام ازمون و انتخاب رشته متوجه میشن.؟ پس کی میفهمن.
کسی تجربه ی مشابهی داره؟

فهمیدنش کاری داره مگه ؟ دانشگاه به سنجش اعلام میکنه این فرد واسه ثبت نام نیومد! سنجش هم کد ملی شو نگه میداره

دوست عزیز اصلاً ربطی به اینکه شما بری دانشگاه یا نری نداره
یا اینکه وسط کار انصراف بدی چیزی عوض نمیشه
طبق توضیحات داخل دفترچه، هر کسی که در یک کد رشته روزانه قبول میشه، همون لحظه که قبول میشه از کنکور سال بعد محروم میشه، و این هیچ ربطی به اینکه شما دانشگاه ثبت نام بکنی یا نه نداره و این موضوع اصلاً هیچ ارتباطی به دانشگاه محل قبولی نداره و دانشگاه هیچ گزارشی به سنجش نمیده
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ ب.ظ)saminj72 نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ب.ظ)saminj72 نوشته شده توسط:  میشه بپرسم گرایشت چی بود؟
علوم-گرایشش برام مهم نیست . کلا میخام کنکور زیرشاخه ی وزارت بهداشت امتحان بدم.

چقد مث منی شما.منم دو به شک بودم برای انتخاب رشته به همین دلیل ک کنکوره وزارت بهداشت بدم. با این فرق که من گرایشم هوش بود.
ولی اینو بهت بگم خیلی بی درو پیکره این وزارت بهداشت . خواهرم کنکور ژنتیک پزشکی داده دیروز نتیجش اومد، درصداش جابهجا خورده ،درصد درس ژنتیکش خورده برای یه درسه دیگه برای خیلیای دیگه هم این اتفاق افتاده .افتضاح بزرگتر ازین؟؟
هیشکیم جوابگو نیست . حتی یه اطلاعیه نزدن که یکم دل این بچه ها آروم شه ..
خواستم بگم خودتو برای ازین قبیل اتفاقا آماده کنی
انشالله که انتخاب درستی داشته باشی Heart
وای قبلا شنیده بودم ولی فکر نمیکردم واقعی باشه... اخه چطوری این اتفاق میافته؟جالبه من قبلا از یکی شنیدم گفت تطابق کلیدش تو رشته انفورماتیک پزشکی خیلی پایین بوده یعنی کنکورش رو گند زده بوده ولی بعد رتبش خیلی خوب شده. این موضوع مال چند سال پیشه.
یعنی کلید رو اشتباه وارد میکنن؟ یا طراح سوال گیجه؟ یا سنجش بهداشت اشتباه میکنه؟ هر کس اطلاعاتی راجع به سیستم وزارت بهداشت داره بگه که من باز دور خودم نچرخم. تشکر
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ ب.ظ)saminj72 نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ب.ظ)saminj72 نوشته شده توسط:  میشه بپرسم گرایشت چی بود؟
علوم-گرایشش برام مهم نیست . کلا میخام کنکور زیرشاخه ی وزارت بهداشت امتحان بدم.

چقد مث منی شما.منم دو به شک بودم برای انتخاب رشته به همین دلیل ک کنکوره وزارت بهداشت بدم. با این فرق که من گرایشم هوش بود.
ولی اینو بهت بگم خیلی بی درو پیکره این وزارت بهداشت . خواهرم کنکور ژنتیک پزشکی داده دیروز نتیجش اومد، درصداش جابهجا خورده ،درصد درس ژنتیکش خورده برای یه درسه دیگه برای خیلیای دیگه هم این اتفاق افتاده .افتضاح بزرگتر ازین؟؟
هیشکیم جوابگو نیست . حتی یه اطلاعیه نزدن که یکم دل این بچه ها آروم شه ..
خواستم بگم خودتو برای ازین قبیل اتفاقا آماده کنی
انشالله که انتخاب درستی داشته باشی Heart
وای قبلا شنیده بودم ولی فکر نمیکردم واقعی باشه... اخه چطوری این اتفاق میافته؟جالبه من قبلا از یکی شنیدم گفت تطابق کلیدش تو رشته انفورماتیک پزشکی خیلی پایین بوده یعنی کنکورش رو گند زده بوده ولی بعد رتبش خیلی خوب شده. این موضوع مال چند سال پیشه.
یعنی کلید رو اشتباه وارد میکنن؟ یا طراح سوال گیجه؟ یا سنجش بهداشت اشتباه میکنه؟
دقیقا این قضیه رو منم در مورد بیوانفورماتیک شنیدم.
ولی اینی که الان دارم بهت میگم یه چیز بی سابقه ست . خواهرم درصد ژنیتیکش ۷۵ بود ولی تو کارنامهش خورده صفر و به جاش این درصد برای درسه بیوشیمی خورده و درصدای دو تا درس دیگه هم جابجا خورده . خیلیا که کنکورشونو خوب ندادن بخاطر همین جابجایی درصدا رتبه شون خوب شده و الان میتونن انتخاب رشته کنن . به سنجشم که زنگ میزنن، میگن حتما خودتون اشتباه زدین!!
یه ما و نیمه منتظرن نتایجشون بیاد بعد اینا اینطوری کردن باهاشون
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط zarisa.)
نرفتن پس از قبولی
وای. حتی اگه شده خواهرتون باید حضوری بره سازمان مربوطه. بلاخره باید پاسخنامه ی داوطلب رو بهش نشون بدن . اصلا کوتاه نیاین.
منم ترسیدم...کاش لااقل امسال ازمایشی میرفتم سر جلسه ببینم اوضاعشون چطوریه
۱
۰
ارسال: #۲۰
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ
نرفتن پس از قبولی
من دو سال انفورماتیک پزشکی دادم سال اول ٤٠ سال بعد ٣٣ جفتش بی نتیجه
وزارت بهذاشت خیلی بزنامه است اشتباههای فاحش داره
و اینکه فکر کنم کنکور وزارت بهداشت به کنکور وزارت علوم ربطی نداشته باشه
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ب.ظ)sara93y نوشته شده توسط:  من دو سال انفورماتیک پزشکی دادم سال اول ٤٠ سال بعد ٣٣ جفتش بی نتیجه
توکل بر خدا....ببینم چی میشه.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  [quote='sara93y' pid='412828' dateline='1467204925']
من دو سال انفورماتیک پزشکی دادم سال اول ٤٠ سال بعد ٣٣ جفتش بی نتیجه
از نظر همخوانی منابع با سوالات کنکور چطور بود؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۳ ب.ظ
نرفتن پس از قبولی
انفورماتیک پزشکی که خیلی چیز خاصی نیست هرکاری اونجا بتونید بکنید توی وزارت علوم هم میتونید. من خودم دوست داشتم از اول بشینم ارشد زیست شناسی سلولی ملوکولی بخونم ولی خب چون لیسانسشو ندارم نمیشه...
۱
۰
ارسال: #۲۴
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  انفورماتیک پزشکی که خیلی چیز خاصی نیست هرکاری اونجا بتونید بکنید توی وزارت علوم هم میتونید. من خودم دوست داشتم از اول بشینم ارشد زیست شناسی سلولی ملوکولی بخونم ولی خب چون لیسانسشو ندارم نمیشه...
بله. اصولا اساس کارشون هم درسهای کامپیوتری هست. ولی متاسفانه تو کشور ما اسم مدرک حرف اول رو میزنه. چه مدرک ها که ما گرفتیم و به هیچ جا نرسیدیم...
حداقل با مدرک انفورماتیک میشه به پیدا کردن کار امیدوارتر بود.
واقعا درک میکنم که رشته ای رو دوست دارید ولی نمیتونید بخونید خیلی زجر اوره. من اصلا نمیدونم چطوری به اینجا رسیدم. الان که عاقل شدم هیچ وقت مسیری رو که تا الان اومدم رو انتخاب نمیکنم.Undecided
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۲۵
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط clint.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  انفورماتیک پزشکی که خیلی چیز خاصی نیست هرکاری اونجا بتونید بکنید توی وزارت علوم هم میتونید. من خودم دوست داشتم از اول بشینم ارشد زیست شناسی سلولی ملوکولی بخونم ولی خب چون لیسانسشو ندارم نمیشه...
آقای محترم منم می تونم بگم رشته هوش مصنوعی چیزی نیست من خودم لیسانس نرم افزار دارم (موضوع پایان نامه کارشناسیم،براورد تابش خورشید براساس تکنیک های هوش مصنوعی )بایکی از بچه های مهندسی کشاورزی گرایش آب دانشگاه بوعلی همدان مکاتبه می کردم شاید باورتون نشه بیش تر ازمن به محیط متلب تسلط داشت، شبکه عصبی و انفیس و الگوریتم های تکاملی هم بلد بود می بینید هرآنچه که از هوش کاربردی هست یک دانشجوی کشاورزی بلده
حالا در مورد رشته انفورماتیک پزشکی رشته ایی که قدمتی ۴۰ساله داره توی دانشگاه های معتبر دنیا ، ببینید ما که نمیخوایم سیستم های جزیره ایی تولید کنیم چه برای ادغام وچه برای ساختار سیستم های حوزه سلامت وچه برای انتقال داده ای پزشکی به صورت امن نیاز به رعایت ها استاندارد های بین الملی هست شاید یک نرم افزاری چیزی از HL7 یا DICOMیا و CEN.......نشینده باشه شاید تا ۵۰ سال آینده ما ٍEHRنداشتیم به خاطر تفکرات امسال شما در ضمن خیلی از شرکت های دانش بنیان که مینید توی حوزه سلامت فعالیت می کننداز طرف سپاس مجوز ندارند ( بادمجون واکس می زنن) چون باید توی تیم طراحیشون حداقل یک انفورماتیک پزشکی وجود داشته باشه

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
۴
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: agwdt2012
ارسال: #۲۶
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  انفورماتیک پزشکی که خیلی چیز خاصی نیست هرکاری اونجا بتونید بکنید توی وزارت علوم هم میتونید. من خودم دوست داشتم از اول بشینم ارشد زیست شناسی سلولی ملوکولی بخونم ولی خب چون لیسانسشو ندارم نمیشه...
آقای محترم منم می تونم بگم رشته هوش مصنوعی چیزی نیست من خودم لیسانس نرم افزار دارم (موضوع پایان نامه کارشناسیم،براورد تابش خورشید براساس تکنیک های هوش مصنوعی )بایکی از بچه های مهندسی کشاورزی گرایش آب دانشگاه بوعلی همدان مکاتبه می کردم شاید باورتون نشه بیش تر ازمن به محیط متلب تسلط داشت، شبکه عصبی و انفیس و الگوریتم های تکاملی هم بلد بود می بینید هرآنچه که از هوش کاربردی هست یک دانشجوی کشاورزی بلده
حالا در مورد رشته انفورماتیک پزشکی رشته ایی که قدمتی ۴۰ساله داره توی دانشگاه های معتبر دنیا ، ببینید ما که نمیخوایم سیستم های جزیره ایی تولید کنیم چه برای ادغام وچه برای ساختار سیستم های حوزه سلامت وچه برای انتقال داده ای پزشکی به صورت امن نیاز به رعایت ها استاندارد های بین الملی هست شاید یک نرم افزاری چیزی از HL7 یا DICOMیا و CEN.......نشینده باشه شاید تا ۵۰ سال آینده ما ٍEHRنداشتیم به خاطر تفکرات امسال شما در ضمن خیلی از شرکت های دانش بنیان که مینید توی حوزه سلامت فعالیت می کننداز طرف سپاس مجوز ندارند ( بادمجون واکس می زنن) چون باید توی تیم طراحیشون حداقل یک انفورماتیک پزشکی وجود داشته باشه

من چی گفتم شما چی میگید! بی خیال اصن...
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال: #۲۷
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  انفورماتیک پزشکی که خیلی چیز خاصی نیست هرکاری اونجا بتونید بکنید توی وزارت علوم هم میتونید. من خودم دوست داشتم از اول بشینم ارشد زیست شناسی سلولی ملوکولی بخونم ولی خب چون لیسانسشو ندارم نمیشه...
آقای محترم منم می تونم بگم رشته هوش مصنوعی چیزی نیست من خودم لیسانس نرم افزار دارم (موضوع پایان نامه کارشناسیم،براورد تابش خورشید براساس تکنیک های هوش مصنوعی )...
جسارتا ممکنه بپرسم با کدوم استاد توی دانشگاهتون پروژه برداشتید؟ اون طور که شنیدم به جز یکی دو نفر توی اونجا بقیه در تدریس عادی دروس هم مستاصل هستند.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: R4MT1N
ارسال: #۲۸
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ق.ظ، توسط clint.)
نرفتن پس از قبولی
من سال ۹۲ از دانشکده شریعتی فارغ التحصیل شدم ،استاد راهنمای من دیگه اونجا تدریس نمی کنه،پروژه پایانیم هم ۹۰در صدش روی دوش خودم بود

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
۳
۵
ارسال: #۲۹
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۸ ق.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ق.ظ)clint نوشته شده توسط:  من سال ۹۲ از دانشکده شریعتی فارغ التحصیل شدم ،استاد راهنمای من دیگه اونجا تدریس نمی کنه،پروژه پایانیم هم ۹۰در صدش روی دوش خودم بود
من به واسطه‌ ی دوستانم که اونجا میخونند چندین بار به این دانشگاه رفتم. سواد اساتیدش از یک لیسانس مهندسی نرم‌ افزار اغلب دانشگاه‌ های تهران به مراتب پایین‌ تر هست. شاید علت اینکه شما سواد علمی و عملی مهندس کشاورزی رو با هوش مصنوعی یکی میدونید چنین اساتیدی بوده باشه در غیر این صورت برای شغل‌ های مرتبط با هوش مصنوعی، مهندسان کشاورزی هم اپلای میکردند و این همه نرخ بیکاری اون رشته زیاد نمیشد.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , R4MT1N
ارسال: #۳۰
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ق.ظ، توسط clint.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ق.ظ)clint نوشته شده توسط:  من سال ۹۲ از دانشکده شریعتی فارغ التحصیل شدم ،استاد راهنمای من دیگه اونجا تدریس نمی کنه،پروژه پایانیم هم ۹۰در صدش روی دوش خودم بود
من به واسطه‌ ی دوستانم که اونجا میخونند چندین بار به این دانشگاه رفتم. سواد اساتیدش از یک لیسانس مهندسی نرم‌ افزار اغلب دانشگاه‌ های تهران به مراتب پایین‌ تر هست. شاید علت اینکه شما سواد علمی و عملی مهندس کشاورزی رو با هوش مصنوعی یکی میدونید چنین اساتیدی بوده باشه در غیر این صورت برای شغل‌ های مرتبط با هوش مصنوعی، مهندسان کشاورزی هم اپلای میکردند و این همه نرخ بیکاری اون رشته زیاد نمیشد.
استاد راهنمای من دکتری هوش مصنوعی داشتند الان هم سوئد هستند ،تمایلی هم ندارم به صورت علنی اسمشونو بیارم ،اگه خیلی اصرار دارید البته دلیلش رو نمی دونم به صورت خصوصی بهتون پیام بدم ؟به سواد و تخصص استاد راهنمامم هم ایمان دارم ،اما به علت یک سری مسائل از ایشان کمکی نگرفتم .گویا خودتان هم پشت کنکوری هستید تصور نمی کنم صلاحیت نظر دادن در مورد دو رشته تخصصی رو داشته باشید

در ضمن اگه شما به جدولی که وزرات تعاون وکار ورفاه منتشر کرده نگاهی مینداختید ومستند صحبت می کردید می دید که نرخ بیکاری در رشته کامپیوتر ۳۰/۴است ودر رشته کشاورزی وشیلات ۲۴/۸هست

۷
۹

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۴۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۰۱۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۱۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۱۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۶۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۸۳۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۹۵ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۳۷۳ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz
  آمار قبولی های آیتی ۹۷ Happiness.72 ۰ ۲,۲۲۸ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۲۳۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close