زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۹۱
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ)niu7475 نوشته شده توسط:  من به استاد پیام دادم و گفتن درس معماری مدار ساختمان داده و گسسته اماده هست و تا ۲۰ روز دیگه فقط فرصت دارین که این فیلم ها رو سفارش بدین.هزینه هر درس ۱۰۰تومنه.فیلم ها توی یک فلش براتون با پست ارسال میشه.
اول شما باید به حسابشون ۵۰ تومن واریز کنین بعد باهاتون قرارداد بسته میشه بعد هرتعداد درسی رو که خواستین سفارش میدین مبلغ کل براتون حساب میشه بعد مابقی پول رو ارسال میکنین
اینا طبق گفته های خودشون هست
به نظر من هزینه کردن برای این فیلم ها خیلی بهتر از شرکت در ازمون های ازمایشی مموسسات هست.
ایده خوبی برای ما هایی که شهرستان هستیم و نمیتونیم تو کلاس های حضوریشون شرکت کنیم هست

سلام دوست عزیز
به نظر من شرکت کردن در آزمون به نفع شماست و هیچ چیزی نمیتونه جای شرکت در آزمون و مدیریت زمان و آشناشدن با شرایط آزمونو فراهم کنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ)niu7475 نوشته شده توسط:  من به استاد پیام دادم و گفتن درس معماری مدار ساختمان داده و گسسته اماده هست و تا ۲۰ روز دیگه فقط فرصت دارین که این فیلم ها رو سفارش بدین.هزینه هر درس ۱۰۰تومنه.فیلم ها توی یک فلش براتون با پست ارسال میشه.
اول شما باید به حسابشون ۵۰ تومن واریز کنین بعد باهاتون قرارداد بسته میشه بعد هرتعداد درسی رو که خواستین سفارش میدین مبلغ کل براتون حساب میشه بعد مابقی پول رو ارسال میکنین
به نظر من هزینه کردن برای این فیلم ها خیلی بهتر از شرکت در ازمون های ازمایشی مموسسات هست.
ایده خوبی برای ما هایی که شهرستان هستیم و نمیتونیم تو کلاس های حضوریشون شرکت کنیم هست

مرسی از پیگیری شما
لطفا شماره ای که تماس گرفتین رو بذارید ما هم تماس بگیریم برا سفارش
من که معماریشو به احتمال زیاد بگیرم

من ب ای دی تلگرام استاد پیام دادم میتونین پیام بدین و اطلاعات بیشتری کسب کنین
۰
۰
ارسال: #۹۳
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان
اگه کسی میدونه که بین آزمونهای مدرسان شریف و پوران پژوهش کدوم بهتره لطقا بگه !! مهندسی نرم افزار
ممنونم
۰
۰
ارسال: #۹۴
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط niu7475.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ)paradise73 نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ)niu7475 نوشته شده توسط:  من به استاد پیام دادم و گفتن درس معماری مدار ساختمان داده و گسسته اماده هست و تا ۲۰ روز دیگه فقط فرصت دارین که این فیلم ها رو سفارش بدین.هزینه هر درس ۱۰۰تومنه.فیلم ها توی یک فلش براتون با پست ارسال میشه.

سلام دوست عزیز
به نظر من شرکت کردن در آزمون به نفع شماست و هیچ چیزی نمیتونه جای شرکت در آزمون و مدیریت زمان و آشناشدن با شرایط آزمونو فراهم کنه

من شرکت در ازمونو از استاد یوسفی پرسیدم و ایشون گفتن نیازی ب شرکت در ازمون نیس چون باتوجه ب ازمونایی ک موجوده میتونین توخونه خودتون مدیریت زمان رو انجام بدین و از خودتون ازمون بگیرین
و باتمام این اوضاف پیشنهاد دادن اگر خواستین در ازمونی شرکت کنین ازمون های پارسه بهترین گزینه هست

دوستان ب نظرم ذهن خودتون رو مشغول نکنین که کدوم منبع رو بخونم چ فیلمی ببینم چیکار کنم نکنه ی وقت این منبع چیز بیشتری از این داشته باشه
ب نظر من از منابع مطرحی مث کتاب های پوران پژوهش و پارسه استفاده کنین که نتیجشونو تو این چندسال واقعا دیدیم
من ب شخصه خودم از روی کتاب و ویس هایی کموجوده استفاده میکنم خداروشکر تاب اینجا مشکلی نداشتمو خیلی خوب نتیجه داده وکامل یادگرفتم مباحثو.پس بهتره از این شاخه به اون شاخه نپرین
هرکسی باتوجه ب سطح خودش انتخاب کنه در کناره کتاب های اموزشی و تست نیاز به کلاس داره یا نه اگر دارین واقعا برین کلاس اگرم میتونین خودتون از رو کتاب بخونینن و فقط نزدیک کنکور به یکی از اردوهای نکته و تست موسسه ها برین برای جمع بندی اخر
ایشالا ک هممون موفق میشیم
۰
۰
ارسال: #۹۵
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ
دوستانی که به تازگی به جمع ما پیوستن و همه دوستانی که سال ۹۶ واسه اولین بار دارن کنکور شرکت می کنند .

چند تا نکته :
۱) شرکت در ازمون ازمایشی و اینکه چقد تاثیر داره میتونه بین ۵ تا ۴۰ درصد تاثیر داشته باشه اونم به ازمون بر نمیگرده بلکه به نوع روحیه شخص بر میگرده که چطوری میتونه خودشو تا روز کنکور آماده نگه داره . اگه خیلی مستمر و منظم میخونید نیازی به ازمون ندارید و خودتون میتونید مدیریت کنید زمان و خوندنتونو اما اگه خیلی نامنظم هستین شرکت در ازمونا به خوندنتون نظم میده . من سال اول در ازمون شرکت کردم مدرسان اما میتونم بگم که بیشتر سوالات موسسات بر اساس کتابای خودشونه و خیلی دخلی به کنکور نداره .

۲) دور و برتون رو با منابع مختلف شلوغ نکنید چون هم نمیرسین و هم سر در گم میشین بهتره یه کتاب عالی انتخاب کنید و همونو خیلی دقیق و چندین دفعه با تحلیل بخونید و خیلی از درس ها رو نیازی به مرجع نیست و کتاب های کنکوری خیلی خیلی بهتر و موثر تر هستند .

۳) از هیچ سوالی ساده رد نشین و هیچ تستی رو حل نشده نذارین چون من دقیقا از تحلیل نکردن شاید ۱۰۰ تست در مجموع تمامی دروس ضربه خوردم نه از نخوندن دروس .

۴) خیلی سریع منابع رو انتخاب نکنید ولی وقتی انتخاب کردین دیگه دل دل نکنید که کتاب های دیگه رو به سفارش دوستاتون بخرین .

۵) مستمر و خیلی خیلی تحلیلی بخونید چرا که سوالات کنکور تنها روز بعد کنکور برا همه آسون میشه نه روز کنکور . حتی اگه به خودتون هم بدن درصداتون حداقل ۲۰ تا ۳۰ تا بالاتر میره .

۶) ارشد غول نیست اما سخت هست پس ساده بهش نگاه نکنید .
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: DANEiL , edward71 , Sector , myamin , Atiii
ارسال: #۹۶
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۸ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
دوستان عزیز برای تقویت در زبان و مطالعه ۵۰۴ :

به سایت memrise سر بزنید و اپلیکیشن اندرویدش رو هم می تونید نصب کنید

یوزر نیم خودتون رو هم معرفی کنید تا همدیگرو Follow کنیم

بچه های پارسال اینکارو کردن و حس رقابتی کمک خوبی بهشون برای پیشرفت کرده

یک فایل حاوی منابع ارشد آی تی به توصیه های رتبه های برتر مانشت از سالهای گذشته تا امسال رو جمع آوردی کردم براتون

امیدوارم سودمند واقع شه Smile

پ.ن : من توصیه های چندین و چند رتبه برتر (نزدیک به ۲۰ رتبه برتر کنکور های سال های قبل) رو جمع آوردی کردم مشترکاتشون رو استخراج کردم شد این فایلی که می بینید پس این منابع به توصیه یک فرد خاص نیست

ITEngineeringResource.pdf
اندازه فایل: ۲۱۱/۵۵ KB
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71 , MajidNasiri , Sector , myamin , bagbagoo , سمیه ۴۰۷۱ , bahareh_a
ارسال: #۹۷
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۶ ق.ظ
این یوزر من در اپلیکیشن memrise هست
Edward71

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۹۸
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط edward71.)
درود

دقایقی قبل دکتر حقیقت در کانالشون پیامی رو با این محتوا

"??? مژده: برای دانشجویان شهرستانی، برنامه ویژه با هزینه اندک داریم. هر درس ۵۰ هزار تومان!!!!"

منتشر کردن، این پیام خبر از طرحی برای فروش جزوات جدید داره، شده ایم منبع درآمد برای اساتید

اول طرح ویدئو های دکتر یوسفی حالا هم از رده خارج دونستن منابع و فروش جزوات جدید به کنکوری ها !

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۲
۰
ارسال: #۹۹
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ
سلام دوستان
منم امثال میخوام برای ارشد شرکت کنم...
انرژی خیلی خوبی دارم و البته با مطالعه نظرات و گفته های شما دوستان، انرژیم چند برابر شد....
به قول دوستمون roodantnt به امید رتبه زیر ۱۰۰ برای همه بچه ها
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roodantnt , edward71
ارسال: #۱۰۰
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط ghuvar.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

"??? مژده: برای دانشجویان شهرستانی، برنامه ویژه با هزینه اندک داریم. هر درس ۵۰ هزار تومان!!!!"

منتشر کردن، این پیام خبر از طرحی برای فروش جزوات جدید داره، شده ایم منبع درآمد برای اساتید
ج
اول طرح ویدئو های دکتر یوسفی حالا هم از رده خارج دونستن منابع و فروش جزوات جدید به کنکوری ها !
بعله طرح جدید برای دانشجویان و کوبیدن یکدیگر ب بدترین شکل ممکن؛ من تو دو کانال(هم حقیقت و هم یوسفی) هستم وقتی دروغ کلک هاشونو میبینم حالم ب هم میخوره.

(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

من واقعا دلم برای خودم و دانشجوها میسوزه ب خصوص دوستانی که سال اولشونه، یعنی چی اخه منابع از رده خارج شده اند!!! کار درستی نمیکنن هیچ کدومشون.
لعنت
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۱۰۱
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط edward71.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ ب.ظ)ars2000 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
منم امثال میخوام برای ارشد شرکت کنم...
انرژی خیلی خوبی دارم و البته با مطالعه نظرات و گفته های شما دوستان، انرژیم چند برابر شد....
به قول دوستمون roodantnt به امید رتبه زیر ۱۰۰ برای همه بچه ها
خخخ تو هم هتل بودی ؟ خوش اومدی، کدوم هتل بودی حالا ؟ چه رشته ای چه گرایشی به به، مث خودمی، منابع رو انتخاب کردی ؟ سال اولی ؟

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط edward71.)
.......

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۲۷ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  حالا هم از رده خارج دونستن منابع و فروش جزوات جدید به کنکوری ها !
ببخشید یعنی من رفتم امسال نمایشگاه کتاب خریدم بدرد نمی خوره ؟ :-(
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط edward71.)
جنگ زرگری بین اساتید هست دوست عزیز، اینا با هم مشکل دارن هم میخوان همدیگه رو ضربه کنن و هم سود ببرن ! تخریب حریف و سود از داوطلب کنکور ! اصلا توجه نکنید به حرفاشون، این پیام رو فقط گذاشتم در جهت شفاف سازی تجارتی که اساتید راه انداختن

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Pure Liveliness , Happiness.72
ارسال: #۱۰۵
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  ببخشید یعنی من رفتم امسال نمایشگاه کتاب خریدم بدرد نمی خوره ؟ :-(
چرا به درد نخوره؟
خودتون رو درگیر حرف های انتشارات و .. نکنید.
کتابا همون کتابن فوقش دو تا سوال کنکور امسالو اضافه میکنند بهش که اونم سوالای کنکور امسال تو سایت سنجش هست دیگه
کتابی که امسال چاپ میشه گرون تر از کتابه سال قبله.. همه این حرف هایی که ناشرا و مولف ها میزنن واسه سود بیشتره! بدون هیچ نگرانی کتابی که دارید رو بخونید که کافی هم هست.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , myamin , پرهوده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۲۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۳۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۱۴۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۰۷۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close