زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اهدای کتاب های من

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط A.....Z.)
اهدای کتاب های من
سلام دوستان،
از آنجایی که بنده پس از برگزاری آزمون و احتمالا کسب رتبه ی خوب ، مایلم این کتاب ها را به قید قرعه به علاقمندان و شرکت کنندگان در آزمون ارشد اهدا کنم کسانی که تا ۱۰ خرداد تمایل دارند.هر کسی این کتابها را می خواهد،با ارسال پیام خصوصی اسم کتابها را بفرستد و علاقمندی خود را اعلام کند در ضمن هزینه ی پست پیشتاز به عهده ی عزیزی است که قرعه به نامش در آمده،

۱-هوش مصنوعی مقسمی چاپ ۹۲
۲-معماری راهیان ارشد چاپ ۹۳
۳-نظریه زبانها و ماشین ها راهیان ارشد چاپ ۹۱
۴-گسسته پوران چاپ ۹۰
۵-ساختمان داده پوران چاپ ۹۱
۶-مرجع گریمالدی گسسته جلد اول چاپ ۸۸و جلد دوم چاپ ۹۱
۷-زبان تخصصی پارسه چاپ ۹۲
۸-طراحی الگوریتم پارسه چاپ ۹۳
۹-آنالیز عددی(محاسبات عددی) مدرسان شریف چاپ ۹۲
۱۰-مدار منطقی مدرسان شریف چاپ ۹۱
۱۱- سه تا آزمون جامع (اول دوم سوم)سنجش سال ۹۵ کامپیوتر+مشاوره،برنامه ریزی و اصلاعات مفید رشته کامپیوتر +آزمون خودسنجی ۱و۲ مدرسان شریف کامپیوتر.

آرزوی توفیق برای شما.

<<<همه کتابها رو اهدا کردم،تایپک بسته شد>>>
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Iranian Wizard , RASPINA , tohidi4503 , plusdeck , viase , DANEiL , بالهای سوخته , ele , Happiness.72 , digicom , Pure Liveliness , jaber23 , flash118 , rcsoccer , MajidNasiri
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط A.....Z.)
RE: اهدای کتاب های من
دوستان عزیز،با سلام،من برای اهدای کتاب هایم پیام خصوصی فرستادم خواهشا پیام خصوصی را بررسی کنید و پاسخ پیام خصوصی را ارسال کنید.

توجه کنید پیام خصوصی در سمت راست بالای مانیتور <<شکل مستطیل قرمز>> قابل مشاهده است.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rcsoccer
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ
RE: اهدای کتاب های من
اگر عزیزی متقاضی دریافت این سه کتاب(هوش مصنوعی مقسمی و نظریه زبانها و ماشین ها راهیان ارشد و مدار منطقی مدرسان شریف) اهدایی است لطفا با ارسال یک پیام خصوصی علاقمندی خود را اعلام کند.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rcsoccer , DANEiL , The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۴۲ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۸۶۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۵۲ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  اهدای کتاب های ارشد yahyazahedi ۱۱ ۸,۹۱۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: susankhanoom
  فروش کتاب های منبع رشته کامپیوتر و it Alifarki ۰ ۱,۸۷۷ ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Alifarki
Exclamation فروش جدیدترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر اعم از کتاب و جزوه با ۵۰% تخفیف malihe00069 ۱ ۲,۷۷۴ ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farshidfa
  اهدای کتاب های کنکور ۹۶ great.ocean ۵ ۵,۴۴۱ ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Drmag
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۱,۸۲۹ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close