زمان کنونی: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فوری!تاثیر معدل برای تغییر رشته ای از برق

ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط Amir_94.)
سلام به همگی
من به تازگی عضو سایت شدم امیدوارم جای مناسبی تاپیک ایجاد کرده باشم

من رشته ام برق هستش میخوام امسال کنکور کامپیوتر بدم ولی در مورد تاثیر معدل هر کسی یه چیزی میگه

این درسته که ۲۰ درصد مربوط به معدل برای تغییر رشته ای ها صفر حساب میشه؟!! یعنی تراز من از ۸۰۰۰ حساب میشه؟
اگه این جوریه خواهش میکنم سریعتر بگین که کنکورم را تغییر بدم به برق ( تا ۵ اسفند وقت دارم!!)

کلا اگر هم این جوری نیست، کسی میدونه تاثیر معدل چه طور محاسبه میشه برای تغییر رشته ای ها؟

دانشگاهم شریف هست الان و میخوام ترجیحا همین جا قبول شم، به هرحال تهران میخوام قبول شم

خیلی ممنون

پ.ن : کلا نظرتون راجع به تغییر رشته چیه؟ علاقه ام کامپیوتره ولی برام خیلی مهمه که امسال حتماً قبول شم... مرسی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ
کسی چیزی نمیدونه؟؟
لطفا پاسخ بدین Sad((
۰
۰
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ
معدل برای تغییر رشته ای ها در یک ضرب میشه
کلا معدل در عددی بین یک و یک دهم ضرب میشه
مثلا شریف رشته خودت باشی در یک و هشت صدم ضرب میشه

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۳۲۵ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۱۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۵۳۸ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۸۳ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۵,۰۱۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۷۸۴ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۶۲۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۶۲۹ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۶۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close