زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چند سئوال از از میلی و مور

ارسال:

iCanDoIt پرسیده:

چند سئوال از از میلی و مور

سلام و درود بر شما.

من همه تایپیک هایی که در ضمینه میلی و مور بودند رو بررسی کردم ولی نتونستم جواب سئوالاتم رو پیدا کنم ممنون میشم کمکم کنید.

[تصویر:  396795_vy2vvrpw1mpmc9px55wt.jpg]

اگه توی باز شدن تصویر مشکل دارید روی لینک زیر کلیک کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سئوال اول : با توجه به مدار مور A چطوری باید نمودارش رو ترسیم کرد؟ و همچنین این مورد برای B جطوریه؟
سئوال دوم : برای تبدیل دیاگرام A به دیاگرام میلی چطوری باید این کار انجام داد؟
سئوال سوم : برای تبدیل دیاگرام میلی B به مور چکار باید کرد؟

امیدوارم به سئوالات جواب واضح بدید خودم خیلی وقت گذاشتم ولی نشد.

با تشکر.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

rad.bahar پاسخ داده:

RE: چند سئوال از از میلی و مور

سلام
با توجه به اطلاعات درباره مدارات میلی و مور به سوالاتتان جواب می دهم. دوستان اگر اشتباه فکر می کنم اصلاح کنید.
در مورد سوال های یک و دو ، اگر منظورتان از نمودار همان دیاگرام زمانی (اشکال سمت چپ عکس می باشد) همان طور که در مثال ها ذکر شده است حتما باید بدانیم که اکنون در کدام یک از حالات قرار داریم (حالت اولیه) و سیگنال ورودی x چه طوری تغییر می کند تا بتوانیم شکل سیگنال خروجی z را ترسیم کنیم. در اغلب سوالات دیاگرام حالت (اشکال سمت راست عکس) و حالت اولیه و سیگنال ورودی x داده های مسئله هستند و رسم تغییرات سیگنال z خواسته مسئله می باشد. در واقع بدون معلوم بودن داده های مسئله رسم تغییرات سیگنال خروجی غیر ممکن است. و چگونگی رسم تغییرات سیگنال z در مثال ها توضیح داده شده است.
در مورد سوال سوم ، مدارات سنکرون شامل میلی و مور می شوند. نمودار مور برای تغییر حالت تنها به حالت فعلی وابسته هستند و مدارات میلی برای تغییر حالت هم به ورودی و هم به حالت فعلی وابسته اند. این دو مدار کاملا از یکدیگر مستقلند و فکر نمی کنم هیچ دلیلی و روش مشخصی برای تبدیل انها به یکدیگر وجود داشته باشد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

ارسال:

dokhtare payiz پاسخ داده:

(۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ق.ظ)rad.bahar نوشته شده توسط:  سلام
با توجه به اطلاعات درباره مدارات میلی و مور به سوالاتتان جواب می دهم. دوستان اگر اشتباه فکر می کنم اصلاح کنید.
در مورد سوال های یک و دو ، اگر منظورتان از نمودار همان دیاگرام زمانی (اشکال سمت چپ عکس می باشد) همان طور که در مثال ها ذکر شده است حتما باید بدانیم که اکنون در کدام یک از حالات قرار داریم (حالت اولیه) و سیگنال ورودی x چه طوری تغییر می کند تا بتوانیم شکل سیگنال خروجی z را ترسیم کنیم. در اغلب سوالات دیاگرام حالت (اشکال سمت راست عکس) و حالت اولیه و سیگنال ورودی x داده های مسئله هستند و رسم تغییرات سیگنال z خواسته مسئله می باشد. در واقع بدون معلوم بودن داده های مسئله رسم تغییرات سیگنال خروجی غیر ممکن است. و چگونگی رسم تغییرات سیگنال z در مثال ها توضیح داده شده است.
در مورد سوال سوم ، مدارات سنکرون شامل میلی و مور می شوند. نمودار مور برای تغییر حالت تنها به حالت فعلی وابسته هستند و مدارات میلی برای تغییر حالت هم به ورودی و هم به حالت فعلی وابسته اند. این دو مدار کاملا از یکدیگر مستقلند و فکر نمی کنم هیچ دلیلی و روش مشخصی برای تبدیل انها به یکدیگر وجود داشته باشد.
در مورد سوال اول دقیقن همینطوره ولی دو و سه رو مطمئن نیستم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

iCanDoIt پاسخ داده:

کسی بلد نیست یه توضیح بده خدا رو شکر./

ارسال:

dokhtare payiz پاسخ داده:

(۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  کسی بلد نیست یه توضیح بده خدا رو شکر./
چواب سوالتونو گرفتین؟ مشکلتون حل شده؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۵ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۱ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۱ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۸۹ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  درخواست دانلود چند مقاله از www.civilica.com H.Mohammadi ۱ ۳,۴۶۴ ۱۴ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  بهینه سازی چند هدفه فازی استوارژنتیک alighasemi ۰ ۱,۹۲۳ ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: alighasemi
  چند سوال مبهم Mr.R3ZA ۰ ۱,۴۲۶ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
  پاسخ به چند سوال مبهم Mr.R3ZA ۲ ۲,۹۲۷ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۸۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close