زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

وضعیت بازار کار در کنار ارشد

ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ب.ظ
سلام دوستان
میخواستم درباره وضعیت بازار کار در کنار ارشد خوندن بدونم
من الان پشت کنکوری ارشدم و اگه خدا بخاد امید زیادی دارم که یکی از دانشگاه های تهران یا اصفهان رو بیارم.
میخواستم بدونم در کنار ارشد میشه کار هم کرد؟؟؟؟اصن وقت میشه یا فقط باید درگیر پروژه های درسی باشیم؟؟
من برنامه نویسی اندروید وphpرو بلدم .به نظرتون با اینا میشه کار کرد ؟
البته سربازی نرفتم هنوز.
از طرفی نمیدونم ارشد خوندنم کار درستیه یا نه چون کنکور که بدم میشم۲۴ساله وتا ارشد بخونم و برم سربازی سن یه خورده میره بالا ما هم وضع مالیمون خرابه.

ممنون میشم راهنمایی کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ
سلام
من جای شما باشم اول خدمت رو میرفتم. بعد هم میرفتم دنبال کار و بعد در صورت داشتن کار و نیاز ارشد داشتن. ارشد داشتن زیاد مزیتی نیست اگه حرفه و یا پستی در جایی ندارید. من خودم بعد از گرفتن مدرک ارشد تازه سراغ بازار کار رفتم اما همه جا نیروی متخصص حرفه ای و با سابقه میخوان اصلا هم ملاکشون مدرک شما نیست. من یه مدت تو یه شرکت نرم افزاری بودم شاید بیش از صد تا رزومه رو که براشون فرستاده بودن رو همش رو آرشیو کرده بودن چون دنبال برنامه نویس بودن نه مدرک ارشد و.... انقدر جوونا با مدرک لیسانس و ارشد میومدن برای استخدام اما با یه تست ساده برنامه نویسی رد میشدن. اصلا خود مهندس ما توی اون شرکت و یه برنامه نویس کارپشته ای که استخدامش کرده بود رشتشون برق بود.
اگر این دو برنامه نویسی رو بلد هستید به معنای واقعی میتونید کد بزنید کار هست براتون یا خودتون میتونید پروژه بگیرید یا با توجه به سابقه کاریتون توی شرکت های معتبر کار کنید تا حق شما هم ضایع نشه و بتونن حقوق کارمندشون رو بدن.
موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ق.ظ
درود

بببیند الان بگم نرو ارشد بخون میگی حسود دوست نداره پیشرفت کنه و صدتا دلیل دیگه

توصیه ای برادرانه من به شما میکنم گرفتن ارشد هیچ دردی دعواء نمی کنه من الان چقدر پیشمانم که وقتم برای درسهای بی خود که هیچی به علمم اضافه نکرده گذاشتم خودم اذیت کردم از خوابم از سلامتیم زدم برای درسی اخرشم نه بدادم می رسه و نه برای استخدام کمکم می کنه.

برو دنبال یک کار خوب درامد کسب کند زندگیت بساز بعدش برو دنبال درس شما تو ۴۰ سالگی هم می تونی درس بخونی ولی پول و کار نداشتی باشی دکترا هم بگی باور کن ۱۰۰۰ تومان ارزش هم نداره

چرا من نرفتم دنبال کار ویک شغل مناسب و درامدی داشته باشم الان دوستانی دارم دانشجوی لیسانس هستند کارمند یا یک شغل مناسب دارند و درامد کسب میکنند ازدواج کردند خونه و ماشین هم گرفتند هر چند بعضی هاشون با وام این کار کردند چون یک درامدی دارند

حالا من چی یک فوق لیسانس مهندسی نرم افزار یکی از سخت ترین دانشگاه های ایران گرفتم هیچی ندارم جزء این که دارم با حقوق حق التدرسی سر می کنم

برو دنبال کار باور کن دانشگاه های کشور هیچی به ادم یاد نمی دن و هیچ خبری نیستش

برو دنبال مدارک بهتر و بالاتر مثل شبکه و برنامه نویسی رو بیشتر در سطح Expert کار کن نه این که بگی فقط بلدم این خوب هستش ولی کافی نیستش

پیروز و مانا باشید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , نارین , fzahedi
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۰۷ ب.ظ
خوب ارشد بخونی ولی اول بچسب به یه کار یا حرفه ای خاص
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  پیچیدگی زمانی اکشن های قابل اعمال در یک وضعیت اsepid8994 ۰ ۱,۵۶۸ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: اsepid8994
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۰۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۲۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۳۰ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۰۴ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۵۵۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۱۰۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close