زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایا همه استاد ها برای تعیین پایان نامه اینجورین؟

ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ق.ظ، توسط teraktor2003.)
سلام
من ترم سوم هستم و باید پروپوزالم رو تصویب کنم تا ۱ ماه دیگه حداکثر ,از اول ترم با یکی از استاد ها صحبت کردم و داریم ایمیل رد و بدل می کنیم ولی به شدت جواب منو دیر می ده! ۱ ماه پیش یک موضوع براش فرستادم بعد از ۲ بار گفتن بلاخره جواب منو داده موضوع جالبیه اما بازم چک کنین کار نشده باشه! جوابش رو دادم ولی باز ۱ هفته س جواب منو نداده,
سوالی که دارم اینه که همه استاد راهنماها اینجورین؟من اصلا درک نمی کنم مگه یه ادم چقد میتونه کار داشته باشه؟ یا اگه سرش شلوغه خب خیلی راحت میتونه قبول نکنه...اعصابم به شدت خورده چون نمی دونم با این شرایط اصلا تا اخر این ترم می تونم موضوع دقیق رو انتخاب کنم یا نه! اونم با این وضعی که دوستان اساتید وقت میذارن...دوستانی که این دوره رو گذروندن لطفا بگن...ممنونSad
پ.ن:من حداکثر تا چه تاریخی باید پروپوزال رو تصویب کنم؟ خیلی این روند طولانیه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ
RE: ایا همه استاد ها برای تعیین پایان نامه اینجورین؟
(۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ ق.ظ)teraktor2003 نوشته شده توسط:  سلام
من ترم سوم هستم و باید پروپوزالم رو تصویب کنم تا ۱ ماه دیگه حداکثر ,از اول ترم با یکی از استاد ها صحبت کردم و داریم ایمیل رد و بدل می کنیم ولی به شدت جواب منو دیر می ده! ۱ ماه پیش یک موضوع براش فرستادم بعد از ۲ بار گفتن بلاخره جواب منو داده موضوع جالبیه اما بازم چک کنین کار نشده باشه! جوابش رو دادم ولی باز ۱ هفته س جواب منو نداده,
سوالی که دارم اینه که همه استاد راهنماها اینجورین؟من اصلا درک نمی کنم مگه یه ادم چقد میتونه کار داشته باشه؟ یا اگه سرش شلوغه خب خیلی راحت میتونه قبول نکنه...اعصابم به شدت خورده چون نمی دونم با این شرایط اصلا تا اخر این ترم می تونم موضوع دقیق رو انتخاب کنم یا نه! اونم با این وضعی که دوستان اساتید وقت میذارن...دوستانی که این دوره رو گذروندن لطفا بگن...ممنونSad
سلام
باید به شما بگم شما خواب بودبد معمولا بچه ها ترم یک یا ترم دو موضوع رو با استاد انتخاب می کنند و ترم سه پروپوزال و بقیه کارها!
من که ترم یکم با دو تا استاد صحبت کردم و دیروز استادم بهم زنگ زد گفت موضوعت رو سریعا به من برسون Sad

هرگز نگو هرگز
۰
۰
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۱ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ب.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ ق.ظ)teraktor2003 نوشته شده توسط:  سلام
سلام
باید به شما بگم شما خواب بودبد معمولا بچه ها ترم یک یا ترم دو موضوع رو با استاد انتخاب می کنند و ترم سه پروپوزال و بقیه کارها!
من که ترم یکم با دو تا استاد صحبت کردم و دیروز استادم بهم زنگ زد گفت موضوعت رو سریعا به من برسون Sad

سلام
شرایط دانشگا من فرق می کنه,من مجازی هستم و کلا تا اول ترم ۳ باید صبر میکردم تا بهم ابلاغ بشه که می تونم پایان نامه بردارم چون در اصل اموزش محور هستم!
۰
۰
ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ق.ظ
سلام
بله این جور اساتید در اکثریت هستن حتی در دانشگاه های مطرح. خودتون کار خودتونو بکنید و وقتتون رو برای ایشون تلف نکنید. هر موضوعی که براتون جالبه تایید رو که گرفتید دیگه تنها برید دنبالش چون استاد فقط کندتون می کنه (که خودتونم اشاره کردین) و عموما هم استادا اون قدری به روز نیستن که راهنمایی خاصی بکنن
۰
۰
ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ ق.ظ
RE: ایا همه استاد ها برای تعیین پایان نامه اینجورین؟
(۰۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  سلام
بله این جور اساتید در اکثریت هستن حتی در دانشگاه های مطرح. خودتون کار خودتونو بکنید و وقتتون رو برای ایشون تلف نکنید. هر موضوعی که براتون جالبه تایید رو که گرفتید دیگه تنها برید دنبالش چون استاد فقط کندتون می کنه (که خودتونم اشاره کردین) و عموما هم استادا اون قدری به روز نیستن که راهنمایی خاصی بکنن

سلام
واقعا سوال اینجاست که چرا؟Undecided
الان مشکلم اینه که ایا این تا این مهلت باقی مونده کمکی در نوشتن پروپوزال بهم میکنه یا اینکه میخواد همینجوری ماهی یه دفعه جواب بده! بعدش امیدی بهش ندارم! به قولی به خیرش امید نیس...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۰۰ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۳۴ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۴۶ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۴ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۱۸۹ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close