زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سرفصل درسی برای آزمون ارشد (طبق تعیین وزارت علوم)

ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ
سلام دوستان.سرفصل دروس برای آزمون ارشد کامپیوتر که وزارت علوم تعیین میکنه رو از کجا میتونم پیدا بکنم.کسی داره؟
خودم از سایت وزارت خونه گرفتم ولی خیلی قدیمی بود و منسوخ کرده بودن اون رو

میدونم که آزمون هایی مثل پارسه و مدرسان و ... سرفصل دارن برای امتحان ولی من اونی که وزارت خونه تعیین میکنه رو میخوام

در ضمن یه چیز دیگه هم دنبالشم که ممنون میشم کسی اگه داره پیوستش کنه.این که از هر مبحث از دروس مختلف آزمون کامپیوتر در طی سال های اخیر چندتا تست اومده
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ
RE: سرفصل درسی برای آزمون ارشد (طبق تعیین وزارت علوم)
(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ب.ظ)asal71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.سرفصل دروس برای آزمون ارشد کامپیوتر که وزارت علوم تعیین میکنه رو از کجا میتونم پیدا بکنم.کسی داره؟

میدونم که آزمون هایی مثل پارسه و مدرسان و ... سرفصل دارن برای امتحان ولی من اونی که وزارت خونه تعیین میکنه رو میخوام

در ضمن یه چیز دیگه هم دنبالشم که ممنون میشم کسی اگه داره پیوستش کنه.این که از هر مبحث از دروس مختلف آزمون کامپیوتر در طی سال های اخیر چندتا تست اومده

سلام واسه سوال اولتو نمیدونم اما دومی تو سایت مدرسان هست واسه هر رشته که بخواین درسها و ضرایب و تعداد و سوالاش هس
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asal71
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ب.ظ)lalaaa نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ب.ظ)asal71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.سرفصل دروس برای آزمون ارشد کامپیوتر که وزارت علوم تعیین میکنه رو از کجا میتونم پیدا بکنم.کسی داره؟

سلام واسه سوال اولتو نمیدونم اما دومی تو سایت مدرسان هست واسه هر رشته که بخواین درسها و ضرایب و تعداد و سوالاش هس
خیلی ممنون از راهنماییتون
فقط اینکه من منظورم مبحثی هست.مثلا از بخش لاتیس گسسته فلان سال سوال اومده یا نه؟اگه بوده چندتا بوده
و همین طور برای بقیه دروس
۰
۰
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ق.ظ)asal71 نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ب.ظ)lalaaa نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ب.ظ)asal71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.سرفصل دروس برای آزمون ارشد کامپیوتر که وزارت علوم تعیین میکنه رو از کجا میتونم پیدا بکنم.کسی داره؟

خیلی ممنون از راهنماییتون
فقط اینکه من منظورم مبحثی هست.مثلا از بخش لاتیس گسسته فلان سال سوال اومده یا نه؟اگه بوده چندتا بوده
و همین طور برای بقیه دروس
کسی نبود جواب بده؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ ب.ظ
RE: سرفصل درسی برای آزمون ارشد (طبق تعیین وزارت علوم)
این سوال من هم هست.(منظورم سوال اولشونه)
لطفا اگه کسی می دونه اطلاع بده.
متشکرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: KRC

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۹۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۱۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۷۲۴ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۱۹ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close