زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۶۹۱
۰۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ
دوستان ازمون دیروز مدرسان چطور بود؟ رتبه درصدارو به اشتراک بذارید بلکه جومون رقابتی بشه و همینطور بدونیم چه دروسی مهمتر هستن و قوت و ضعف رقیبا هم دستمون بیاد اندکی.

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۹۲
۰۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
دوستان جامعه آماری شبکه مدرسان چند نفر بود؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۶۹۳
۰۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط PicaKing.)
(۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ)Mar Mar نوشته شده توسط:  دوستان جامعه آماری شبکه مدرسان چند نفر بود؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

به تفکیک چیزی رو ننوشته،
برای کل مهندسی کامپیوتر (نه آی تی): ۲۰۰۴ نفر هست

(۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ق.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  ۲۰۰۴ نفر کل شرکت کننده ها تو مجموعه گرایش ها بوده
یعنی کل کامپیوتر + کل آیتی =۲۰۰۴ نفر
رتبه تو هر گرایش شما در بین این ۲۰۰۴ نفره
و طبیعی که مدرسان با این حجم تبلیغات و تخفیفات ۲ برابر پارسه جامعه آماری داشته باشه
برای آزمون های بعدی این آمار به بیش از سه هزار هم میرسه
من دوسال پیش پارسه بودم
اون زمان کامپیوترش ۱۱۰۰ نفر بودن
مدرسان ۱۴۰۰ نفر
الان این موازنه بهم خورده

اصلاح میکنم صحبت شما رو ....
آی تی جزء آمار نیست و مجموعه مهندسی کامپیوتر ۲۰۰۴ نفر هستند (برای مدرسان)
۱
۰
ارسال: #۶۹۴
۰۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۶ ب.ظ
این جامعه آماری چه کمکی به من و شما میکنه؟
ولله سایپا هم الان بزرگترین خودروساز خاورمیانه هست! تبلیغش هم که میدونیم . سایپا مطمئن!!
الان این نشونه برتری این خودروسازه یا مطمئن بودن خودروهاش؟!
بهتره تمرکزمون روی کار خودمون باشه. من وقتی میانگینم ۵% درصد هست. صدنفر باشند یا دو هزار نفر فرقی برام نداره. سطح من رو تغییر نمیده! دنبال بهبود عملکرد خودمون و پیدا کردن ایراداتمون باشیم...
تو هر موسسه ای شرکت کردید. تمرین زمان کنید، تمرین آزمون دادن، پیدا کردن اشکالات، برنامه ریزی منظم. اون چیزی که بدردمون میخوره سر جلسه کنکور میانگین بالاتره. به رتبه یک هیچ کنکور آزمایشی تا حالا نگفتن بفرما دانشگاه تهران، نمیخواد کنکور بدی!
مثال موسسات کنکور مثال سگ زرد برادر شغال هست. یکی از یکی افتضاح ترررر
۸
۰
ارسال: #۶۹۵
۰۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ق.ظ)PicaKing نوشته شده توسط:  دوستان برای نظریه زبان یک کتاب تست میخوام که پر از ایراد نباشه، چی رو پیشنهاد می‌کنید؟
لینز + کارگهی رو دارم میرم جلو، ولی کتاب تست هم میخوام که تمرینم بیشتر بشه
سلام دقیقا منظورتونو از کتاب تست متوجه نشدم ولی میشه گفت تو کتابای کنکوری واسه نظریه کتاب شاپوری انتشارات علوم رایانه اولویت اول هست(البته همراه لینز). تست هم آخر هر فصل داره.
۱
۰
ارسال: #۶۹۶
۰۷ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۹ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  دوستان ازمون دیروز مدرسان چطور بود؟ رتبه درصدارو به اشتراک بذارید بلکه جومون رقابتی بشه و همینطور بدونیم چه دروسی مهمتر هستن و قوت و ضعف رقیبا هم دستمون بیاد اندکی.

کدوم رشته؟
۰
۰
ارسال: #۶۹۷
۰۷ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ
سلام دوستان
یسوال
مثه من که هیچ ازمونی شرکت نکردم بنظرتون اول همه ی کتابا رو تمام کنم و بعد کنکور های سال گذشته رو بزنم خوبه ؟
۰
۰
ارسال: #۶۹۸
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ب.ظ)melika kd نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یسوال
مثه من که هیچ ازمونی شرکت نکردم بنظرتون اول همه ی کتابا رو تمام کنم و بعد کنکور های سال گذشته رو بزنم خوبه ؟

نه عزیز ، مثل کسانی که آزمایشی شرکت میکنن ۲۵ درصد ۲۵ درصد از خودت آزمون بگیر سال های قبل یا امسال رو بگیر و...

بدون تست زدن شانست کمه

موفق باشی

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۰
۰
ارسال: #۶۹۹
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ب.ظ)melika kd نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یسوال

من تقریبا همین کارو کردم.(البته آزمون هم می‌دادم! منظورم این بود ول که کلا تست نمی‌زدم فقط می‌خوندم) ولی نه واسه همه‌ی درس‌ها! مثلا سیستم عامل و ساختمان داده و الگوریتم رو باااااااااید تست زد زیاد! خوندن خالی واسشون به درد نمی‌خوره اصلا!
۰
۰
ارسال: #۷۰۰
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ب.ظ)melika kd نوشته شده توسط:  سلام می تونی از این کانال ازمونای موسسات رو دانلود کنی و استفاده کنی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک گروه درسی نرم افزار

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام دوستان
یسوال

من تقریبا همین کارو کردم.(البته آزمون هم می‌دادم! منظورم این بود ول که کلا تست نمی‌زدم فقط می‌خوندم) ولی نه واسه همه‌ی درس‌ها! مثلا سیستم عامل و ساختمان داده و الگوریتم رو باااااااااید تست زد زیاد! خوندن خالی واسشون به درد نمی‌خوره اصلا!

۰
۰
ارسال: #۷۰۱
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط farzin3.)
(۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ق.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ق.ظ)PicaKing نوشته شده توسط:  دوستان برای نظریه زبان یک کتاب تست میخوام که پر از ایراد نباشه، چی رو پیشنهاد می‌کنید؟

کتاب تست کنکور یا ۱۰۰۰ مساله فرشاد صفایی

(۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ق.ظ)ashena1 نوشته شده توسط:  مدرسان ۲۰۰۴ نفر نرم افزار
اگه اونا اینطورن من فک کنم خطای دیده Smile

۲۰۰۴ نفر کل شرکت کننده ها تو مجموعه گرایش ها بوده
و طبیعی که مدرسان با این حجم تبلیغات و تخفیفات ۲ برابر پارسه جامعه آماری داشته باشه
من دوسال پیش پارسه بودم
مدرسان ۱۴۰۰ نفر
من از خیلیها پرسیدم . جامعه آماری مدرسان شریف کلا" دروغه. یعنی یه روش تبلیغیه کثیف این موسسه است.
بیشترین جذب موسسان شریف برای کنکور آزمایشی که ۵۰ درصد تخفیف داشته همین سایت مانشته که یه جورایی زیرمجموعه مدرسان هست.
شما برید لیستها را که اعلام کرده اند از ثبت نامها ببینید. اگه همه اسامی درست باشه و اسم تقلبی توش نچپونده باشه را بشمارید.
مدرسان شریف بجز تک و توک کتابهاش بقیه اش فقط دکهای برای خالی کردن جیب داوطلبان کنکوره.
دوست من رشته برقه. گرایش قدرت.
میگه نفر اول برق ۹۳ اولش یه مصاحبه تو نت گذاشته که گفته من فلان موسسه (غیر از مدرسان)را کنکورهاش را شرکت کردم.
که هنوزم هست.
بعد یکماه رفته با مدرسان مصاحبه کرده که تو سایت مدرسانه گفته من تو مدرسان شرکت کردم.
الآن هم این گند جدید مدرسان که طراحان سوالش که اکثرا هم دانشجویان ارشد بودن را دیگه پول بهشون نمیده و سوالات سالهای قبل را بعنوان کنکور آزمایشی میده. یعنی مثلا" سی چهل تومنی که بابت هر آزمون از مردم گرفته حداکثر ۵۰۰۰ تومان خرج چاپ یه دفترچه و یه پاسخنامه و زدن یه رتبه و اجاره یه صندلی برای دو سه ساعته است . بقیه اش هم استفاده موسسه است.Angry
واقعا" مایه تاسفه.

اما کتاب ۱۰۰۰ مسئله فرشاد صفایی یه کتاب قدیمیه و خیلی از مباحث مثل تورینگ و اینا را در موردش مسئله ای نداره. مسئله میخواین همون لینز.
اگه تستهای سالهای قبل را میخواهید کتاب نگرشی نو به نظریه زبانها که مال فرشاد صفایی هست خوبه.
۳
۰
ارسال: #۷۰۲
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ق.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ق.ظ)PicaKing نوشته شده توسط:  دوستان برای نظریه زبان یک کتاب تست میخوام که پر از ایراد نباشه، چی رو پیشنهاد می‌کنید؟

کتاب تست کنکور یا ۱۰۰۰ مساله فرشاد صفایی

(۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ق.ظ)ashena1 نوشته شده توسط:  مدرسان ۲۰۰۴ نفر نرم افزار
اگه اونا اینطورن من فک کنم خطای دیده Smile

۲۰۰۴ نفر کل شرکت کننده ها تو مجموعه گرایش ها بوده
من دوسال پیش پارسه بودم
مدرسان ۱۴۰۰ نفر
من از خیلیها پرسیدم . جامعه آماری مدرسان شریف کلا" دروغه. یعنی یه روش تبلیغیه کثیف این موسسه است.
بیشترین جذب موسسان شریف برای کنکور آزمایشی که ۵۰ درصد تخفیف داشته همین سایت مانشته که یه جورایی زیرمجموعه مدرسان هست.
شما برید لیستها را که اعلام کرده اند از ثبت نامها ببینید. اگه همه اسامی درست باشه و اسم تقلبی توش نچپونده باشه را بشمارید.
مدرسان شریف بجز تک و توک کتابهاش بقیه اش فقط دکهای برای خالی کردن جیب داوطلبان کنکوره.
دوست من رشته برقه. گرایش قدرت.
میگه نفر اول برق ۹۳ اولش یه مصاحبه تو نت گذاشته که گفته من فلان موسسه (غیر از مدرسان)را کنکورهاش را شرکت کردم.
که هنوزم هست.
بعد یکماه رفته با مدرسان مصاحبه کرده که تو سایت مدرسانه گفته من تو مدرسان شرکت کردم.
الآن هم این گند جدید مدرسان که طراحان سوالش که اکثرا هم دانشجویان ارشد بودن را دیگه پول بهشون نمیده و سوالات سالهای قبل را بعنوان کنکور آزمایشی میده. یعنی مثلا" سی چهل تومنی که بابت هر آزمون از مردم گرفته حداکثر ۵۰۰۰ تومان خرج چاپ یه دفترچه و یه پاسخنامه و زدن یه رتبه و اجاره یه صندلی برای دو سه ساعته است . بقیه اش هم استفاده موسسه است.Angry
واقعا" مایه تاسفه.

اما کتاب ۱۰۰۰ مسئله فرشاد صفایی یه کتاب قدیمیه و خیلی از مباحث مثل تورینگ و اینا را در موردش مسئله ای نداره. مسئله میخواین همون لینز.
اگه تستهای سالهای قبل را میخواهید کتاب نگرشی نو به نظریه زبانها که مال فرشاد صفایی هست خوبه.
کتاب لینز کدوم ویرایش؟
۰
۰
ارسال: #۷۰۳
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۶ ب.ظ
سلام به همه
کتاب بانک تست ساختمان داده والگوریتم دکتر یوسفی دیروز چاپ شد هر کی میخاد با پستش میشه ۱۵ تومن انشتارات پوران سفارش بده
۴
۳
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۰۴
۰۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ
دوستان تاپیک منابع ارشد کامپیوتر کجاست؟ کسی میتونه لینک بده
۰
۰
ارسال: #۷۰۵
۰۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ق.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ب.ظ)atefe222 نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۹ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  دوستان ازمون دیروز مدرسان چطور بود؟ رتبه درصدارو به اشتراک بذارید بلکه جومون رقابتی بشه و همینطور بدونیم چه دروسی مهمتر هستن و قوت و ضعف رقیبا هم دستمون بیاد اندکی.

کدوم رشته؟

من مجموعه مهندسی کامپیوترم. گرایش هوش مصنوعی

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۶۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۵۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۶۵۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۹۸۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close