زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴

ارسال: #۱۲۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ
RE: قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
بچه ها کسی اطلاعی از مهندسی مخابرات امن اهر داره؟ اونجا قبول شدم. نمیدونم برم یا نه

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ، توسط farhadhma.)
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
دوست عزیز تو مقطع ارشد خیلی برند دانشگاه دولتی و آزاد مهم نیست(نظر شخصی) بستگی به خودت داره که چقدر مطالعه داشته باشی منم لیسانسمو قزوین بودم الانم علوم تحقیقات قبول شدم البته در کنارش کار هم می کنم به نظرم اگه شبکرو می فهمی ادامه بده اگه واقعا پایه تئوریت خوبه بخون ولی در کنارش توان خودتو تو کار عملی بالا ببر تو یه شرکت معمولی کار کن تا تجربت بره بالا اینجوری خیلی موفق تری.

۲۲۵ نفر
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۸ ب.ظ
مرسی از راهنماییتون. مسئله اینه که من شناختی نسبت به مخابرات امن ندارم و این که برای دکترا چقدر دستم بازه تو این گرایش

۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط farhadhma.)
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
برو صندوق رفاه تو همکف مکانیک البته شاید ببرن تو کتبخونه برو پیش آقای صفاریان کارتو راه میندازه

اره منم دوشنبه قله فنی مهندسیه علوم تحقیقاتو زدم به منم گفتن شاید مهری بشی به سایت سر بزن.
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
سلام

من ترم بهمن قبول شدم خدمت سربازیم همون نیمه اول بهمن تمومه !!! :| سوال کردم از دانشگاه یکی گفت میتونی ثبت نام کنی ! معاون آموزشی گفت خدمتت تموم شد بیا ثبت نام کن !!! تو کارنامه زده ثبت نام بهمن ماه :|||

ما ک گذاشتیم همون بهمن بریم :|

انسان موفق کسی است که در انتها پیروز شود نه در ابتدا .
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ
سلام کدوم دانشگاهین شما؟

۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
بخشنامه امکان ثبت نام پذیرفته شدگان نوبت بهمن دانشگاه آزاد اسلامی در مهرماه به شرط رعایت حدنصاب کلاس ها ابلاغ شد.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، متن این بخشنامه به شرح ذیل است:

"پیرو اعلام نتایج دوره های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی سال ۹۴ و تذکر ۱۱ مندرج در صفحه ۴ دستور العمل ثبت نام شماره ۱۶۷۵۰/ آ / ۹۴ مورخ ۹۴/۶/۲۱ کارشناسی ارشد و بند ۳ بخش اول صفحه ۲ دستورالعمل ثبت نام شماره ۱۶۳۴۰ / آ / ۹۴ مورخ ۹۴/۶/۱۹ دوره دکتری تخصصی در خصوص پذیرفته شدگان نیمسال دوم، واحدهای دانشگاهی می توانند با رعایت سقف ۳۰ نفر برای هر کلاس مقطع کارشناسی ارشد و ۱۰ نفر برای هر کلاس مقطع دکتری تخصصی نسبت به ثبت نام از پذیرفته شدگان نیمسال دوم در مهر ماه سال جاری اقدام نمایند. پس از ثبت احراز هویت افراد ثبت نام شده نیمسال دوم در سامانه احراز هویت، در پایان وقت هر روز، نیمسال تحصیلی افراد ثبت نام شده ، توسط معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه از بهمن ماه به مهر ماه اصلاح خواهد شد.

با ابلاغ این بخشنامه در خصوص تغییر نیمسال تحصیلی نیاز به هیچ گونه مکاتبه ای با سازمان مرکزی دانشگاه نمی باشد.

این بخشنامه در تاریخ ۹۴/۶/۲۴ به تأیید ریاست محترم دانشگاه رسیده است."
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bghad1
ارسال: #۱۲۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
با تشکر از irpersian20 که ما رو مطلع کرد در رابطه با این بخشنامه ی جدید، می خواستم بگم من به دانشگاه که زنگ زدم گفتش که هروقت روی سایت زدیم اونموقع مراجعه کنین...می خواستم از دوستان دیگه هم بپرسم که آیا اونا هم تماس داشتن با یونی و یا اینکه رفتن یونی در رابطه با این بخشنامه یا خیر و جوابی که بهشون داده شده چی بوده و آیا کارشون اوکی شده؟ و اینکه روی سایتشون زدن و بعد دوستان رفتن یا اینکه این کسی که به من پای تلفن جواب داد بی اطلاع بود و همینجوری یه حرفی بهم زد؟

ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
دوستان یه سوال.
آیا میشه در کنار درس کار هم کرد؟
یعنی سنگینی درسا اجازه میده؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ق.ظ، توسط elham joon.)
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
دوستان سلام
رسما ارشد قزوینی شدم.برای ارشد نرم ۲۵۷۰ واریز کردم(سوووووختم)
الان درسام دیدم چهارشنبه و پنج شنبه (اولین درسم ۸ صبح چهارشنبه دکتر کیوان پور)
به نظر شما میشه با استاد حرف زد با ساعت کلاس دیگه بیام؟
واقعاا هیچ رقمه دانشگاه ازاد تهران به دانشجو ارشد خوابگاه نمیده؟(تکمیل بزنم تهران قبولم اما بخاطر خوابگاه موندم)

ممنون از همه شما

دوستانی که دانشگاه قزوین خوندند.کلاس ها رسمااا طبق همون تاریخ شروع میشه؟یا میشه با تاخیر یک هفته ای رفت

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ق.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من تجارت تهران مرکز ترم بهمن قبول شدم.
الان باید برم ثبت نام کنم یا ترم بهمن؟!

سلام..با توجه به بخشنامه ای که دیروز تایید شده یه تماس با دانشگاهت بگیر(البته از سایتش هم پیگیر باش) و بعدش ببین چی می گن..چون دانشگاه من هم الان همین کار رو کردم و صبح که زنگ زدم گفت بعد از اینکه روی سایت اعلام کرد میشه بیای ثبت نام...روی سایتش هم اعلام کرد یکم پیش دیگه
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
سلام دوستان کسی اطلاع داره که اگر ما در دانشگاه قبولی فعلی ثبت نام کنیم و در صورت وجود تکمیل ظرفیت جایی دیگر قبول شیم شهریه ثبت نام در دانشگاه قبولی فعلی قابل پس گیری یا انتقال هست ؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ب.ظ)meghdad نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی اطلاع داره که اگر ما در دانشگاه قبولی فعلی ثبت نام کنیم و در صورت وجود تکمیل ظرفیت جایی دیگر قبول شیم شهریه ثبت نام در دانشگاه قبولی فعلی قابل پس گیری یا انتقال هست ؟

سلام دوست عزیز
باید از دانشگاه بپرسین...یا اینکه از سایت دانشگاهتون و راهنمای ثبت نام ورودی های جدید پیگیری کنین...
برای دانشگاهی که قبول شدم توی راهنمای ثبت نامش یه قسمت نوشته بود که در صورتی که دانشجوی ترم اول ثبت نام کنه، تا قبل از اینکه سر کلاس ترم اولش بشینه انصراف بده، کل شهریه پس داده میشه و اگه بره سر کلاس بشینه و بعدش انصراف بده نصف شهریه عودت داده میشه...حالا باز از دانشگاهتون هم جویا بشین بهتره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: meghdad
ارسال: #۱۳۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ب.ظ)meghdad نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی اطلاع داره که اگر ما در دانشگاه قبولی فعلی ثبت نام کنیم و در صورت وجود تکمیل ظرفیت جایی دیگر قبول شیم شهریه ثبت نام در دانشگاه قبولی فعلی قابل پس گیری یا انتقال هست ؟

بستگی به دانشگاهت داره دوست عزیز
به عنوان مثال منم همین مشکل رو داشتم پرسیدم گفتن تا یک ماهه اول اگه انصراف بدی کلش رو پس میدیم اگه از یک ماه بگذره کله پول ماس ماس
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: meghdad
ارسال: #۱۳۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
سال ۹۱ دوران مدیریت دانشجو بر دانشگاه ازاد یک قانون بدی تصویب شد و به ضرر دانشجو
این طور که اگر دانشجو یک ترم درس خواند و انصراف داد. با ۱/۵ برابر شهریه ثابت رو پرداخت کنه!!!
اما اگر با کنکور در دانشگاه ازاد واحد دیگر قبول شده باشد . هزینه انصراف ازش نمیگیرن!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۲۹ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۳۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۲۷ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۸۹۹ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close