زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نحوه خواندن مقاله انگلیسی

ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ
سلام
من تازه امسال انشاالله میام ارشد....

من توی خوندن مقاله انگلیسی مشکل دارم...باید چن بار برخی جملات بخونم تا ببینم چی ب چیه....

برای کنکور ارشد ۵۰۴ رو خوندم.....الان برخیش یادم رفته ... اگ بشه دارم مرور میکنم....

شما پیشنهاد خاصی برای راحت خوندن pdf مقاله انگلیسی دارید؟؟؟/

باتشکر فراوان!

[تصویر:  20100127104735210_6b3v67s.gif]

اَللّهُمَّ اغْفِرْ لىَ الذُّنُوبَ الَّتى تَحْبِسُ الدُّعاَّءَ
خدایا ببخش آن گناهانى را که مانع قبول دعاهایم میشود (فرازی از دعای کمیل)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۱۰ ب.ظ
RE: نحوه خواندن مقاله انگلیسی
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)mostafa2012 نوشته شده توسط:  سلام
من تازه امسال انشاالله میام ارشد....

من توی خوندن مقاله انگلیسی مشکل دارم...باید چن بار برخی جملات بخونم تا ببینم چی ب چیه....

برای کنکور ارشد ۵۰۴ رو خوندم.....الان برخیش یادم رفته ... اگ بشه دارم مرور میکنم....

شما پیشنهاد خاصی برای راحت خوندن pdf مقاله انگلیسی دارید؟؟؟/

باتشکر فراوان!
جای نگرانی نداره اولش ممکنه سخت باشه اما به مرور بهتر میشین.بهترین کار اینه که تا میتونید مقاله بخونید و راه بیفتید. در شروع میتونید مقاله رو پرینت کرده و زیر کلماتی سختن معنیشونو بنویسید.
یه مساله دیگه اینه که مقاله ها متن های فنی هستن و حتی اگر فارسی هم بود ممکن بود بعضی جمله ها رو مجبور بشید چند بار بخونید تا متوجه شید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , dr.a_AI , mostafa2012 , MShariati , ziba.O
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ق.ظ
سلام مجدد و تشکر از پاسختان

ببخشید استفاده از نرم افزار های لغت مثل Anki خوبه؟ یا حتما یاد داشت....

سوال بعدی هم این که بهتره مقاله بخونیم یا خبر انگلیسی؟ (مقاله از بس طولانی هس و یا شاید ۴ صفحه باشه => اصولا دو ستونه مینویسن و کلی لغت اختصاصی => رغبت آدم میاد پایین....)

لطفا راهکار ارائه دهید.
باتشکر

[تصویر:  20100127104735210_6b3v67s.gif]

اَللّهُمَّ اغْفِرْ لىَ الذُّنُوبَ الَّتى تَحْبِسُ الدُّعاَّءَ
خدایا ببخش آن گناهانى را که مانع قبول دعاهایم میشود (فرازی از دعای کمیل)
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط saeed313.)
RE: نحوه خواندن مقاله انگلیسی
سلام
برای تقویت تواناییتون تویه خوندن مقاله، بهترین روش خوندن کتاب های تخصصی روشتتون هست...
کتاب هایی مثه ۵۰۴ و الخ مفید هستند ولی شما بیشتر نیاز دارید که بتونید متون تخصصی مربوط با رششتون رو بخونید...

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , mostafa2012

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۷۹۵,۸۹۰ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۱۹۵ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۴۸۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۲۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۱,۹۷۴ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۶۸ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close