زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج نهایی ارشد

ارسال: #۴۵۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۱ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
صبر یه اندازه ای داره

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame
ارسال: #۴۵۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
چقدر استرس دارین یعنی واقعا ته نگرانی های زندگیتون کجا قبول شدن ارشدتونه؟ بابا جان برید خوش باشید این جوابا رو هم می دن تموم می شه می ره
۸
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedeivazi , dr.a_AI
ارسال: #۴۵۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
بعد از ارشدم داستان های دیگس

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۴۵۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ
RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  بیچاره توکلی. من توکلی را دوست میدارم. منفی هاشم به جون میخرم HeartHeartHeart اصلا من گادیباردش Tongue کسی بهش چیزی نگه. اینجا فدایی داره Smile
همیشه چهرشو که میبینم حس خوبی بهم میده. حالا میخواد وقت نتایج خودم باشه یا دیگری یا کلا پیام دیگه ای بده. از سنجش این شخص بیشتر دیده میشه و بیشترین نفرینام سمت این شخص میره. لابد هر که شهرتش بیش نفرینش بیشتر SleepyBlush

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
[تصویر:  379443_82672_654.jpg]
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

کلا وقتی میبینمش پشت تی وی استرس و حرص و بغز گلومو میگیره AngryAngryDodgy

Security World I Coming 4 U Cool
۲
۰
ارسال: #۴۵۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
مردشور این متن رو ببرن

"داوطلبان گرامی می توانند برای مشاهده اسامی‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴ ،از ساعت ۲۰ امشب اقدام نمایند."
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , hatame , saeedeivazi
ارسال: #۴۵۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۱ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
سایت سنجش همش شده اطلاعیه!!! پ کو نتایج!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۴۵۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
همش یاد تلیمو میفتم که وقتی واسه رتبه ها میرفتم تیتر اول سنجش بود Smile)))))))

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۱
۰
ارسال: #۴۵۸
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ)albaloo نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  صبر چیزه خوبیه اما نه وقتی هر دو دقیقه یه بار یکی مستقیم یا به کمک وسایله ارتباطی سوال می کنه "جوابت نیومد!!!!" و تو مجبوری بگی نهSad((

به خاطر همین مسائله که منم دلم نمیخواست کسی بدونه که کنکور دادم ، از اول مرداد دارم به یه جماعت جواب پس میدم که جواب نیومده و تکرار دیالوگ "شهریور جوابا میاد" ، از اول شهریور هم هر روز دارم جواب پس میدم به کل فامیل و همه ی اینا باعث میشه که حالم از هرچی انتظاره بهم بخوره .....

من فکر میکردم فقط مشکل منه اینBig GrinBig Grin
نزدیک هزاربار به فامیل و دوستام گفتم جوابا شهریور میادUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedجالبه که هر کردومم به تنهایی صدبار این سوال پرسیدن.بعد من فکر میکردم فامیل من آلزلیمر شدید دارنDodgy
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame
ارسال: #۴۵۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط Tehran_95.)
وقتی آماده هست منتظر چی هستند؟Dodgy کسی میدونه آیا؟ Huh

هستند کسانی که به جوانی که خودش داره تو این سیستم آموزشی عذاب میکشه زخم زبان میزنند تا به درد هاش اضافه کنند. همین نتایج آگه جای درست و حسابی قبول نشه استهزا کردن ها و نیشخند ها شروع میشه. و جالب تر اینکه اکثر این افراد نه خودشان سواد درست و حسابی دارند نه فرزاندنشون Dodgy
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame , farnaz.sad , dr.a_AI , SEVES
ارسال: #۴۶۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط:  وقتی آماده هست منتظر چی هستند؟Dodgy کسی میدونه آیا؟ Huh
منتظر چیزی نیستن. قصد آزار دارن. مگه چیز دیگه ای میتونه دلیل این همه تاخیر باشه؟HuhAngry
۱
۰
ارسال: #۴۶۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۹ ب.ظ
بابا خوشبحالتون مشکلات من یکی دو تا نیست که
خونوادم به همه فامیل و آشنا گفتند من ارشد قبول شدم ، رتبمم روی مرزه می ترسم جایی قبول نشم ??[/code]
۰
۰
ارسال: #۴۶۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط sorlin.)
اعلام نتایج نهایی ارشد
یاد این روزای پر استرس بخیر ..
هر ساعتش یه عمر بود :|
انشالله که همه ی دوستان لب مرزی و رتبه برتری و .. بهترین جایی که تو ذهنشون هست قبول شن

از تو حرکت از خدا برکت..
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedeivazi , nazanin92 , SEVES
ارسال: #۴۶۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ)razieh123 نوشته شده توسط:  بابا خوشبحالتون مشکلات من یکی دو تا نیست که
خونوادم به همه فامیل و آشنا گفتند من ارشد قبول شدم ، رتبمم روی مرزه می ترسم جایی قبول نشم ??[/code]
کاملا درکتون میکنم! وضعیتی کاملا یکسان داریمConfused
۲
۰
ارسال: #۴۶۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۸ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
ساعت ۳ شد، یعنی فقط وقتی به ارشدهای بدبخت میرسه سنجش وقت شناس میشه ظاهرا قراره سره ساعته ۲۰:۰۰:۰۰ بذارهSad(((
۲
۰
ارسال: #۴۶۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط livefarshad.)
اعلام نتایج نهایی ارشد
میگن وقتی دو نفر پشت تلفن درباره آب و هوا صحبت میکنن یعنی حرفی برا گفتن ندارن.
درمورد ما وقتی کسی حرفی واسه گفتن نداره واسه چندمین بار هم که شده میپرسه "ارشدت کی میاد؟"
۴
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۷۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۶۸۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۱۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close