زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور دوباره تجربی؟ آری یا نه!

ارسال: #۱۶۶
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ
RE: کنکور دوباره تجربی؟ آری یا نه!
(۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)lucifer نوشته شده توسط:  قیمت ها امسال اینه : ترمی ۶ میلیون تومان ناقابل

[تصویر:  377865_35581d1437554245-prices.png]
عکست معلوم نیست میشه دوباره بارش کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: messi1991
ارسال: #۱۶۷
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵ ب.ظ
دوستانی که علاقه دارن بیشتر بدونن به آدرس زیر مراجعه کنند و صفحات آخر رو بخونن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

I am Lucifer
The god of hell fire
To see you suffer
Is my only desire
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morteza , morweb
ارسال: #۱۶۸
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه حالتو نگفتی کاردانی روزانه و کارشناسی شبانه اینجور آدم ها رو هم تو ضیح بده !؟
منم مشتاقم وضعیت این حالتو بدونم خودم فک کنم تو این حالت شهریه نخاد
۰
۰
ارسال: #۱۶۹
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ
توی دفترچه سال ۹۴ قسمت شرایط اختصاصی بند "ح" گفته که کسایی که ارشد دارن صرفا میتونن بین الملل برن فک کنم مشمول هر ترکیبی از کارشناسی و ارشد با روزانه و شبانه میشه
۰
۰
ارسال: #۱۷۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ب.ظ)morteza نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه حالتو نگفتی کاردانی روزانه و کارشناسی شبانه اینجور آدم ها رو هم تو ضیح بده !؟
منم مشتاقم وضعیت این حالتو بدونم خودم فک کنم تو این حالت شهریه نخاد
من از سازمان سنجش پرسیدم پاسخشون این بود که "کسانیکه کارشناسی را غیر روزانه به اتمام برساند میتواند متقاضی دوره روزانه شود".

امام حسین علیه السلام: زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morteza , khayyam , elenaghasemi
ارسال: #۱۷۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)lucifer نوشته شده توسط:  قیمت ها امسال اینه : ترمی ۶ میلیون تومان ناقابلBig Grin

[تصویر:  377865_K6yg9.png]
بابت این مطلب ممنون
من هی می گم ترمی ۳ تومن تازه من کم گفتم
دوستان می گن ترمی ۱/۵
من که نمی خوام جلوی کسی رو برای پزشکی خوندن بگیرم
فقط خوبه آدم حقیقت ها رو بدونه
بعضی ها می گن اول قبول شید بعد دنبال هزینه باشید ولی به نظرم قبل از ورود به یه کاری منطقی این هست که همه ی جوانب رو در نظر بگیرید
خوش باشید دوستان

ssucces isnt a result of spontaneous combustion.you must set your self on fire
۰
۱
ارسال: #۱۷۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ)niyayesh.r نوشته شده توسط:  بابت این مطلب ممنون
دوستان می گن ترمی ۱/۵
بعضی ها می گن اول قبول شید بعد دنبال هزینه باشید ولی به نظرم قبل از ورود به یه کاری منطقی این هست که همه ی جوانب رو در نظر بگیرید
خوش باشید دوستان
یه جایی این بحث بود من هم ناخواسته بودم اونجا.
خیلی بحث هست .
آنچه من شنیدم این بود که این بحث پول گرفتن که بصورت آیین نامه توسط وزارت بهداشت مطرح شده را یه دختر خانم شجاع رفته ابطالش را گرفته.
میدونید که آیین نامه ها قانون نیستند . مصوبه یه وزارتخانه و یه سازمان دولتی هستش. و هر کسی میتونه از آیین نامه ها و مصوبات دولت (نه اونهایی که قانون هستش و مجلس یا مجمع تشخیص تصویب میکنه)به دیوان عدالت اداری شکایت کنه.
یه خانمی هم که فارغ التحصیل کارشناسی روزانه بوده و پزشکی قبول شده بقه اش را گرفته اند که باید پول بدی. اینهم رفته اونجا دفاع کرده .
از قرار معلوم فارغ التحصیل حقوق بوده و دفاع جانانه ای کرده و کلا" دیوان عدالت اداری این مصوبه پول گرفتن از کارشناسی ها را ابطال کرده.

حکمش هم میگن تو سایت دیوان عدالت اداری هست. البته اگه کسی تو این وادی ها نباشه ممکنه ازش پول بگیرند. اگه بعدا" هم شاکی شد که نباید میگرفتین لابد بهش پس میدن.
حتی یه نفر تو اون جمع میگفت برادر من کارشناسی طراحی صنعتی دانشگاه تهران خوند و فارغالتحصیل شد و الآن دانشجوی پزشکی تو قم هستش . پولی هم نمیده.
اینا را گفتم که بعضی دوستان بدونن اطلاعاتشون به روز نیست.
اگه کسی میخواد بخونه بره خودش تحقیق کنه والبته اگه از سنجش بپرسید میگه باید پول بدید. از یه مرجع مطمئن بپرسید.مثلا" از همان دیوان عدالت اداری.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morteza , targol , Parisa-SH , morweb
ارسال: #۱۷۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط ziba_090.)
Lightbulb RE: کنکور دوباره تجربی؟ آری یا نه!
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ)niyayesh.r نوشته شده توسط:  بابت این مطلب ممنون
دوستان می گن ترمی ۱/۵
خوش باشید دوستان
یه جایی این بحث بود من هم ناخواسته بودم اونجا.
خیلی بحث هست .
آنچه من شنیدم این بود که این بحث پول گرفتن که بصورت آیین نامه توسط وزارت بهداشت مطرح شده را یه دختر خانم شجاع رفته ابطالش را گرفته.
میدونید که آیین نامه ها قانون نیستند . مصوبه یه وزارتخانه و یه سازمان دولتی هستش. و هر کسی میتونه از آیین نامه ها و مصوبات دولت (نه اونهایی که قانون هستش و مجلس یا مجمع تشخیص تصویب میکنه)به دیوان عدالت اداری شکایت کنه.
یه خانمی هم که فارغ التحصیل کارشناسی روزانه بوده و پزشکی قبول شده بقه اش را گرفته اند که باید پول بدی. اینهم رفته اونجا دفاع کرده .
از قرار معلوم فارغ التحصیل حقوق بوده و دفاع جانانه ای کرده و کلا" دیوان عدالت اداری این مصوبه پول گرفتن از کارشناسی ها را ابطال کرده.

حکمش هم میگن تو سایت دیوان عدالت اداری هست. البته اگه کسی تو این وادی ها نباشه ممکنه ازش پول بگیرند. اگه بعدا" هم شاکی شد که نباید میگرفتین لابد بهش پس میدن.
حتی یه نفر تو اون جمع میگفت برادر من کارشناسی طراحی صنعتی دانشگاه تهران خوند و فارغالتحصیل شد و الآن دانشجوی پزشکی تو قم هستش . پولی هم نمیده.
اینا را گفتم که بعضی دوستان بدونن اطلاعاتشون به روز نیست.
اگه کسی میخواد بخونه بره خودش تحقیق کنه والبته اگه از سنجش بپرسید میگه باید پول بدید. از یه مرجع مطمئن بپرسید.مثلا" از همان دیوان عدالت اداری.

عجب، من که از سازمان سنجش پرسیدم گفتش کسی که کارشناسی غیر روزانه خونده میتونه روزانه شرکت کنه.
اینم مدرکش

امام حسین علیه السلام: زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morteza
ارسال: #۱۷۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ب.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  عجب، من که از سازمان سنجش پرسیدم گفتش کسی که کارشناسی غیر روزانه خونده میتونه روزانه شرکت کنه.
اینم مدرکش
عکستون مشکل داره نشون نمیده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb
ارسال: #۱۷۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۱۷ ب.ظ
عکس اصلاح شد.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morteza
ارسال: #۱۷۶
۱۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ ق.ظ
Slm doostan kasi inja hast k ba vojoode daneshjooyi bkhad konkoore pezeshki sherkat kone?
۰
۰
ارسال: #۱۷۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
سن فقط یه عدد هست و اینکه بعضی ها میشینن و میگن سن من x هست آیا خوبه یا نه باید ازشون فکر کرد خودت چی فکر میکنی همین.و اینم بگم به نظرم آدم تا جونه میتونه زندگیشو اصلاح کنه و وقتی که پیر و از کاره شد افسوس مثله خوره وجودشو نخره. یه جمله چرچیل گفت که خیلی مفهمومی و جالب بود .وقتی پیر شده ازش پرسیدن از چه کاری پشیمونی گفت من از کارهایی که انجام دادم هیچوقت پشیمون نمیشم از کارهایی که انجام ندادم پشیمون میشم

به هر حال من خودم با پزشکی خوندن زیاد موافق نیستم مثله مهندسه کامپیوتر بیکار پزشک بیکار هم زیاده و میشه با وقتش هزاران کار مفید به نظره من کرد.ولی شاید یکی به نظرش بهترین کار این باشه که قابل احترامه نظرش.درکل نظرم اینه اگه میخواین برای کنکور پزشکی بخونین و پزشک شین بخاطر پول این رشته رو انتخاب نکنین و بخاطر عشق تون اینکارو بکنین

و یه چیزه دیگه:

روی آوردن پزشکان به مسافرکشی

رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران با اشاره به مشکلات پزشکان برای تامین هزینه های مطب بعد از هدفمندی یارانه ها، اظهارداشت: متاسفانه این وضعیت باعث شده تا تعدادی از پزشکان به سراغ ساختمان سازی، موبایل فروشی و گاهی اوقات مسافرکشی بروند.

دکتر ایرج خسرونیا در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت معیشتی پزشکان اشاره کرد و افزود: بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، هزینه بخش سلامت افزایش یافت به طوریکه برخی از پزشکان توانایی تامین هزینه های مطب شان را ندارند.

وی با انتقاد از متناسب نبودن افزایش تعرفه ها و نرخ تورم در کشور، گفت: آنچه به عنوان رشد تعرفه ها اتفاق می افتد حداکثر ۱۰ درصد و بعضا بین ۵ تا ۶ درصد است. در حالی که نرخ تورم به مراتب بالاتر از این اعداد و ارقام است.

خسرونیا با اعلام اینکه افزایش تعرفه ها با هزینه ها جور در نمی آید، ادامه داد: این وضعیت باعث شده آن دسته از پزشکان که نمی توانند هزینه های تاسیس مطب را تامی کنند، به سراغ مشاغلی غیر از پزشکی می روند.

رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، ساختمان سازی و موبایل فروشی و گاهی اوقات مسافرکشی را از جمله مشاغلی دانست که پزشکان برای بیکار نماندن به سراغ آنها می روند.

وی با تاکید بر اینکه ۵۰ درصد پزشکان اگر مطب نداشته باشند به نان شب محتاج خواهند بود، افزود: تنها ۱۰ درصد پزشکان کشور ثروتمند هستند و ۴۰ درصد نیز همطراز سایر اقشار جامعه قرار دارند و اوضاع خوبی دارند.

خسرونیا به وضعیت نامنسب پزشکان عمومی در کشور اشاره کرد و گفت: حدود ۶۰ هزار پزشک عمومی داریم که تنها ۱۰ هزار نفر از آنان به طور کامل فعال هستند.

رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران همچنین از حضور پزشکان سن بالا در شیفت شب بیمارستانها انتقاد کرد و افزود: چرا یک جراح عمومی که ۶۰ سال سن دارد باید برای تامین هزینه زندگی مجبور شود کشیک شب بیمارستان باشد. در حالی که او در این سن باید استراحت کند.

منبع:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۰
۰
ارسال: #۱۷۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط ziba_090.)
سلام به دوستان عزیز مانشتی
دفترچه کنکور سراسری۹۵ رو خوندم، واسه اینکه بتونم رشته داندانپزشکی رو شرکت کنم باید دکتری داشته باشمExclamation
درست متوجه شدمHuh

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۶۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۴۴ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۸۰ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۸۷ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۲۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  دانلود ویرایش نهم کتاب سیلبرشاتس Operating System Concepts 9th 2013 yayarety ۶ ۱۵,۴۵۸ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: SIGNAL3030
  ۴۲۰ نرم افزار، فردوسی مشهد، آری یا نه؟ Y.Salehabadi ۲ ۲,۹۱۹ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Y.Salehabadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close