زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک درباره ریاضی مهندسی معرفی به استاد

ارسال:

mohammad-reza پرسیده:

Exclamation کمک درباره ریاضی مهندسی معرفی به استاد

سلام

بچه ها من تقریبا ۸ ماه پیش معرفی برداشتم ولی به دلیل مشکلاتی که داشتم تا الان مونده البته یه دو بار رفتم امتحان دادم ولی استاد منو انداخت و ۱۰ نداد کلی هم زحمت کشیده بودم و سوال در اورده بودم که سوالا رو هم ازم گرفت ولی تنها ۳ تا سوال از اونا داده بود و ۴ تا رو از خودش داده بود خلاصه الان در استانه اخراج قرار دارم Confused

من سوالاتی رو که نتونستم بنویسم براتون می فرستم خواهش می کنم بگین اینا از کجا اومده عنوان درسیش چیه نام سر فصلشون چیه استاد نه جزوه داده نه درست و حسابی گفته که کجاها رو بخون ولی گفته برو کتاب شیدفر رو بخون خلاصه بدبخت شدم

خواهش می کنم هر کی می تونه یه کمکی بکنه و بگه سر فصلاشون چیه ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

gunnersregister پاسخ داده:

RE: کمک درباره ریاضی مهندسی معرفی به استاد

دوست عزیز این سوالات از فصل اعداد مختلط داده شدن.
مثلا چندتاشون انتگرال ، یکیشون توابه همسازه و یکی دیگشوون روابط اعداد و توابع مختلطه
این سوالات توی سرفصل درسه و همه اینا رو تدریس میکنن.

ارسال:

mohammad-reza پاسخ داده:

RE: کمک درباره ریاضی مهندسی معرفی به استاد

(۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  دوست عزیز این سوالات از فصل اعداد مختلط داده شدن.
مثلا چندتاشون انتگرال ، یکیشون توابه همسازه و یکی دیگشوون روابط اعداد و توابع مختلطه
این سوالات توی سرفصل درسه و همه اینا رو تدریس میکنن.

ممنون از پاسختون ولی شما مطمئنید که از اعداد مختلط هست آخه من نتونستم یه هچین چیزی رو تو کتاب پیدا کنم فقط سوالای ساده هستن

اگر می دونستم که به این روز می افتم معرفی بر نمی داشتم

خیلی سخته استاد آدم مدیر کل دانشگاه باشه و همه سختگیریها رو بکنه و آدمو بدبخت بکنه

اینم یکی از شانسهای زیبای منه
هیچ کجا شانس نیاوردم حتی تو دانشگاه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۰۰ امروز ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۸۲ امروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۲۲ دیروز ۱۱:۵۹ ب.ظ
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۵۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۴۸۰ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۶۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۱۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۷۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close