زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در اجرای localhost در php

ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط shamim_s.)
Rainbow مشکل در اجرای localhost در php

سلام دوستان و مهندسان عزیز مانشت

من وقتی کد میزنم در phpstorm بعدش میخوام تو لوکال هاست ببینم پیجمو خطا ی زیر را میده

Apache/2.4.9 (Win64) PHP/5.5.12 Server at localhost Port 80

برای رفع این خطا چکار کنم؟؟؟Shy

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  برای رفع این خطا چکار کنم؟؟؟Shy
سرور اجرا شده؟ phpmyadmin و این چیزا رو میتونی وارد بشی؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ
RE: مشکل در اجرای localhost در php
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  برای رفع این خطا چکار کنم؟؟؟Shy
سرور اجرا شده؟ phpmyadmin و این چیزا رو میتونی وارد بشی؟
بله وقتی اجرا میشه این خطا رو میده.

خوب باید دقیقا کدوم قسمت برم از php my admin چه تنظیماتی انجام بدم؟؟Shy

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ، توسط codin.)
این خطا نیست در واقع نشون دهنده اینه سروتون بالا اومده.احتمالا اون مسیری که url میزنین وجود نداره. یادآوری می کنم که شما باید فایلی که میخواین اجرا بشه رو در پوشه www (اگر اشتباه نکنم) در فولدر مربوط به نصب سرورتون قرار بدین
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ
خوب من سیو کردم اون آدرسم میزنم پیچ باز میشه و اسم فایل میاد و پایین اون پیغام بالا که گفتم.

خوب دیگه نمیدونم چیکار کنم؟؟

((فلورانس اسکاول شین))
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ
ببینید، اول کار نمیخواد برید سمت phpstorm، شما یه فایل ساده hello world بساز، ببین میتونی اینو اجرا کنی یا خیر؟
چند تا مرحله باید بری اول xamp یا یکی از مشتقاتش رو نصب کنی، بعد وب سرور رو از منوی xamp اجرا کنی، فایل Php خودتو بزاری توی پوشه ی htdocs یا wwwroot فک کنم، بعد بری توی آدرس بار مرورگر این ادرس رو بزنی
localhost/hello.php
این مراحل رو برو، ببین چیزی چاپ میشه یا خیر؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط MiladCr7.)
سلام wamp یا xampp اگه نصب کرده باشید ببینید وقتی اجرا میکنید اون علامتشون سبز رنگ شده یا نه !!!اگه سبز باشه که یعنی مشکلی نداره .ولی اگه سبز نشده مشکل دارن.چون wamp یا xampp برای کار کردن از پورت ۸۰ استفاده میکنن.حالا شما یه نرم افزارای دیگه دارید که این پورت رو در اختیار گرفتن .این خطا هم به همین علت هستش فک کنم

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۶ ب.ظ، توسط shamim_s.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  این خطا نیست در واقع نشون دهنده اینه سروتون بالا اومده.احتمالا اون مسیری که url میزنین وجود نداره. یادآوری می کنم که شما باید فایلی که میخواین اجرا بشه رو در پوشه www (اگر اشتباه نکنم) در فولدر مربوط به نصب سرورتون قرار بدین

ممنون ازتون مشکلم حل شدShy

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ببینید، اول کار نمیخواد برید سمت phpstorm، شما یه فایل ساده hello world بساز، ببین میتونی اینو اجرا کنی یا خیر؟
چند تا مرحله باید بری اول xamp یا یکی از مشتقاتش رو نصب کنی، بعد وب سرور رو از منوی xamp اجرا کنی، فایل Php خودتو بزاری توی پوشه ی htdocs یا wwwroot فک کنم، بعد بری توی آدرس بار مرورگر این ادرس رو بزنی
localhost/hello.php

ممنون از شما.

مشکل از این بود که پوشه نصب در جایی دیگه ای کپی میشد

امتحان کردم مشکلم حل شدShy

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)MiladCr7 نوشته شده توسط:  سلام wamp یا xampp اگه نصب کرده باشید ببینید وقتی اجرا میکنید اون علامتشون سبز رنگ شده یا نه !!!اگه سبز باشه که یعنی مشکلی نداره .ولی اگه سبز نشده مشکل دارن.چون wamp یا xampp برای کار کردن از پورت ۸۰ استفاده میکنن.حالا شما یه نرم افزارای دیگه دارید که این پورت رو در اختیار گرفتن .این خطا هم به همین علت هستش فک کنم

نه دوست عزیز wamp server سبز هست بله میدونم برنامه هایی مثل اسکایپ پورت ۸۰ میگیره یا باید این برنامه را حذف کرد یا اگزیت کرد یا پورت wamp server تغییر داد .به هر حال ممنون از شما.Shy

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ببینید، اول کار نمیخواد برید سمت phpstorm، شما یه فایل ساده hello world بساز، ببین میتونی اینو اجرا کنی یا خیر؟
localhost/hello.php

نه من تو نت پد اوایل کار میکردم به تازگی در phpstorm دارم کار میکنمTongue

((فلورانس اسکاول شین))
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ
سلام.دوست عزیز شما تنظیمات interpreter در پی اچ پی ستورم رو انجام دادید؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۰ ق.ظ
سلام
شما برنامه رو اجرا کنید بعد تو مرورگر بزنید ۱۲۷/۰/۰/۱ یا localhost
ببینید چه اتفاقی میفته
از چه برنامه ای استفاده میکنید؟ wamp?
شما Visual studio هم نصب دارید؟

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط tondar.sal.)
منم همین مشکل دارم و اجرا نمیشه

فرستاده شده از LG-D724ِ من با Tapatalk

(۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۰ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  سلام
شما برنامه رو اجرا کنید بعد تو مرورگر بزنید ۱۲۷/۰/۰/۱ یا localhost
ببینید چه اتفاقی میفته
از چه برنامه ای استفاده میکنید؟ wamp?
شما Visual studio هم نصب دارید؟
چیکار کنیم؟؟

فرستاده شده از LG-D724ِ من با Tapatalk
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۰۴۴ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۷۸۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۵۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۳۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲,۵۶۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  استفاده از کد جی کویری در PHP Roya2222 ۱ ۲,۱۰۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۶۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close