زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستمهای خبره و مهندسی دانش

ارسال:

h_kh پرسیده:

Question سیستمهای خبره و مهندسی دانش

سلام. از دوستان کسی هست که درس سیستم خبره و مهندسی دانش پاس کرده باشه و با مبحث commonkads آشنا باشه؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

emkeb پاسخ داده:

RE: سیستمهای خبره و مهندسی دانش

(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ ب.ظ)h_kh نوشته شده توسط:  سلام. از دوستان کسی هست که درس سیستم خبره و مهندسی دانش پاس کرده باشه و با مبحث commonkads آشنا باشه؟
من پاس کردم ولی آشنا نیستم!!

ارسال:

keivan1 پاسخ داده:

RE: سیستمهای خبره و مهندسی دانش

(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ب.ظ)emkeb نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ ب.ظ)h_kh نوشته شده توسط:  سلام. از دوستان کسی هست که درس سیستم خبره و مهندسی دانش پاس کرده باشه و با مبحث commonkads آشنا باشه؟
من پاس کردم ولی آشنا نیستم!!

در این صورت شما نباید به این سوال پاسخ دهید!
خواهشاْ در پاسخ گویی به سوالات کاربران قوانین فروم را مد نظر قرار دهید
Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۷ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۶ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۴۸۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۲۶ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  آخرین رتبه قبولی دانشگاه‌ها، مهندسی کامپیوتر ۹۶ ph0en1x ۸ ۹,۴۹۰ ۰۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  تجربیات تعد از قبولی علوم کامپیوتر ۲۰۰ و مهندسی دانش ۸۵ djshalam ۶ ۵,۹۸۹ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: djshalam
  دانشگاه قبولی مهندسی مکانیک ارشد ۹۷ etedalgara ۰ ۱,۴۱۶ ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: etedalgara
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۷۸۸ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر saba6000 ۶ ۵,۶۵۶ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shabankhah
  دکتری مهندسی ای تی دانشگاه ازاد سبزوار برم یا نه؟ shahla.sad ۰ ۱,۹۱۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahla.sad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close