زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره برای کنکوری های کامپیوتر و آی تی

ارسال: #۴۶
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ
لطفاً اسم تاپیک رو تغییر بدید:
text بهتر است یا voice
اگر واقعاً طالب این باشید که چیزی یاد بگیرید فکر نکنم چندان فرقی براتون بکنه،برادر من اگر شما با text راحت ترید لطفاً نظر خودتون رو اعلام کنید نگید که چی بهتره
انتقادات بعضی از دوستان واقعاً جای بسی تامل داره،باید بهشون توجه بشه و هزینش رو هم پرداخت کنیم جدی میگم!
به امید روزی که فرهنگ ما تو فضای مجازی هم بالاتر بره(خودم رو میگم جسارت به کسی نباشه)

اگر در مسیر رسیدن به هدف مصمم باشید کائنات هم به یاریتان خواهند آمد
۶
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: AmiriManesh
ارسال: #۴۷
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ
سلام به همگی
میخواستم به آقای صمیمی بگم یدفعه به حرفهای این بنده خدا، آقای Faridfo گوش ندین و ما را از بقیه تجربه هاتون محروم نکنید.
به نظر من که شنیدن تجربه ها بصورت صوتی خیلی بهتره چون هم سریعتر میشه و هم نحوه ارتباط بهتره و بجای خواندن متن های طولانی میریم کتابامون رو میخونیم!
در ضمن اگر فایلهای صوتی مشکل داشتن به این سرعت پادکست ها و سایتهایی که فقط فایلهای صوتی ارائه میدن اینقدر زیاد نمیشدن.
آقای صمیمی منتظر شنیدن فایل بعدیتون هستیم.
با تشکر فراوان.

منم آن مرغ، آن مرغی که دیری ست به سر اندیشه پرواز دارم.
۵
۳
ارسال: #۴۸
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ
سلام آقای مهندس صمیمی خدا قوت

رکاب بزن فرمون رو دس نزن خودش میبره اون جایی که باید ببرهBlushCool
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ
ارسال: #۴۹
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ، توسط Faridfo.)
اینکه دکتر اجلالی یا دکتر پدرام یا دکتر حقیقت فایل صوتی شان منتشر میشه این سبب بالا رفتن سطح سایت هست.

ولی اینکه اقای صمیمی که نظراتشان ممکنه ایراداتی داشته باشه و کسی نبینه و اگه بخواد ببینه باید بشیند از اول تا آخر یه فایل صوتی را گوش بدهد این خوب نیست و ایراد داره. اگر ایشان نمیخواد مکتوب بنویسه بهتره با گذاشتن یک شماره تلفن با کسانیکه سوال دارند مشاوره بدهد که بحساب مانشت با این سابقه تمام نشود.میتونه چت هم بکنه. اسکایپ و چیزای دیگه هم هست. چرا اینجا؟؟
بعدها این سوال و جوابهاش را مکتوب کنند و در سایت بگذارند و زیرش جایی باشه که بقیه هم نظر بدهند.
در هر صورت این را مدیران تصمیم میگیرند.که این اسمش ابتکاره خوبیه یا ابتکار توام با ریسکه. انجام شود یا نشود. من فقط نظر دادم .
فکر میکنم اگر باب شود فاجعه ای برای مانشت خواهد بود. هر کس میتونه یه فایلی ضبط کنه و بذاره. خودتون تصور کنید چی میشه.
ایا خود مدیران این فایلها را وقت میکنن گوش کنن؟شخصا" من خودم متن را با سرعت زیادتری میخونم.

البته ایشان فرمودند که دیگه مکتوب مینویسند . من هم یه کاربرم مثل بقیه. ولی خوبه که یه چیز خوبی که همه دارن استفاده میکنن یه کمی بیشتر مواظبت بشه و خیلی دم دستی نباشه که هر کسی هر کاری خواست بکنه.
حرفای من فقط یه نظر بود.و از اولم من پاسخ یکی از دوستان را دادم که پرسیده بودند فایده فایل صوتی چیه و من گفتم برای آقای صمیمی فایده داره که نمیشه توسط بقیه اگه نظری راجع به یه موردی داشتند اظهار نظر کنن و ایشان میتونه هر چی میخواد بگوید.
من نظراتم را گفتم و اونهایی هم که امتیاز دادند مطمئنا" موافق من هستند.
من دیگه در اینمورد وقت نمیذارم. فکر کنم در حد یه کاربر حرفام را زدم.امیدوارم خود آقای صمیمی هم آنچه بصلاحشون هست بکنند.مدیران هم آنچه بصلاح سایت هست حتما" خواهند کرد.
۶
۱۰
ارسال: #۵۰
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ
سلام دوستان.

امیدوارم بجای این بحث ها و صحبت ها ، زمان رو غنیمت بدونیم و یادمون نره لحظه ای که گذشت دیگه قابل جبران نیست.

برای همه بچه های کنکوری و کسایی که به هرنحوی کمکشون میکنن آرزوی موفقیت دارم.

جناب MSZ ، مشاوره های شما تا به حال برای افراد زیادی مفید بوده ، امیدوارم از این به بعد هم ، بچه ها بتونن از راهنمایی هاتون استفاده کنن.

موفق باشین
۴
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۱
۱۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط x86.)
با اجازه ی دوستان یه تذکری به همه بدیم:

در ادامه هر ارسال غیر مرتبط با عنوان تاپیک حذف خواهد شد و نویسنده ی محترم ارسال نیز اخطار دریافت خواهد کرد و در مواردی نیز بن خواهد شد. پس لطفا اگر سوالی در رابطه با مشاوره دارید و به جناب آقای MSZ اعتماد دارید سوالتون رو بپرسید در غیر این صورت میتونید از تاپیک هایی که در سالیان گذشته ایجاد شده اند استفاده کنید.

با تشکر قبلی از حسن توجه شما دوست عزیز
۹
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , AmiriManesh , website.expert , کوثر۱۳۹۳ , neda_Network
ارسال: #۵۲
۱۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۱۶ ق.ظ
فقط یه سوال باقی میماند جناب مدیر X86
وقتی ایشان فایل صوتی میذارن شما این فایلها را گوش میدین مثل آقای علیخانی یا اینکه کلا" فی امان ا.... این بخش و فایلهاش در اختیار ایشان است و مغازه ای براشان در این تاپیک با مجوز شما خواهند داشت و مدیریتش در اختیار خودشان هست؟
چون متن را همه میخونن و جمله ای درش اشکال داشته باشه گزارش میشه یا به بحث گذاشته میشه برای فایل صوتی هم همچین امکاناتی مانشت داره؟
آیا اینجا بخش خصوصی ایشان و مشتریانشان هست و آیا این امکان برای بقیه هم هست که چنین بخشهایی ایجاد کنند؟

اینجا بخشی از محیط دانشگاهه و میشه یه سوال صریح و محترمانه پرسید و بن نشد؟ مگه نه؟
امیدوارم حاصل زحمات مدیریت قبلی توسط آیندگان بباد نرود.
۶
۹
ارسال: #۵۳
۱۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ق.ظ، توسط MSZ.)
برادر شما ول نمیکنی نه؟!
گفتم از این به بعد اگه خواستم چیزی بگم مکتوب میکنم دیگه!
سوزنت گیر کرده ها!!! البته به قول خودت جسارت نباشه ها!!!
ای بابا!
حرف حساب داری بزن ... نداری بفرما و تاپیکو نکن میدون جنگ!
هی من هیچی نمیگم هی دور بر میداری! میگی پول بده ایراداتت رو بگم!
برو بشین پیک نوروزیتو حل کن بابا!
۱۴
۴
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۵۴
۱۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۱ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: مشاوره برای کنکوری های کامپیوتر و آی تی
لطفا بحث نکنید.
اگر خدایی ناکرده کسی هم تخلف کرد خب توسط اعضا گزارش داده میشه. انرژی تون رو برا مشاوره نگهدارید دوستان.
در ضمن افرادی هستند (اسم نمیارم) که تقریبا به همه ارسال ها منفی دادن، اینکار صحیح نیست...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Faridfo , neda_Network
ارسال: #۵۵
۱۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ق.ظ
RE: مشاوره برای کنکوری های کامپیوتر و آی تی
من علاقه ای به بحث با این آقا ندارم ولی مثال زنده ای هستم از یه نفر که یکسال پشت کنکور ارشد موند بخاطر مشاوره های یه مشاور پرادعا در یکی از معروفترین موسسات کنکور و البته خرج مقدار قابل توجهی پول بابت شرکت در کنکورهای ازمایشی و صحبت با آین آقا(البته من آقای صمیمی را نمیشناسم و ندیدم و مشاوره ای هم ازش نگرفته ام)
اگه شما رشته تون صنایع باشه مواد باشه معدن باشه یا کامپیوتر ۹۵ درصد حرفای مشاورین یکی هست. معمولا" در رشته مشاوره آموزشی تحصیل نکرده اند و مشاور تجربی هستن. با عرض پوزش باید گفت تعداد افرادی که موفق میشن با نظرات این مشاوران یک درصد هم گاهی نیست.
معمولا" در اون پنج درصدی هم که مربوط به رشته شان هست و مشاوره میدن شما می بینید در کنکور درصد شون پایین بوده.
قصد جسارت نبود فقط حساسیت من این بود که دوستام که شماوره نگرفتند و همه توصیه ها را گرفتند ولی خودشان متناسب با خودشان برنامه ریزی کردند همان سال اول موفق شدند . من سال دوم دیگه خودم و برنامه درسی ام را دست مشاوری ندادم و کنکور آزمایشی هم شرکت نکردم. رتبه ام ۲۰۰۰ تا اومد پایین.
این فقط تجربه بود. به حرفها گوش بدین ولی قبول شدن تو کنکور یه قسمتش اینه که خودت بتونی متوجه بشی چیکار باید بکنی. کسی نمیتونه دستت را بگیره از این مرحله ردت کنه.
(۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  برو بشین پیک نوروزیتو حل کن بابا!
کاملا" مشخصه که شما در همه سطوح مشاوره میدین و تجربه دارید.Big GrinTongue
موفق باشید.
۱۰
۷
ارسال: #۵۶
۱۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
کل مانشت رو میشه در یه بخش " منابعی که رتبه های برتر مطالعه کردند" خلاصه کرد.باقیش همه حاشیست و سرگرمی. ما گاهی خودمون رو با اشخاصی مهمتر از خودمون اشتباه میگیریم. راستی من الان یک سالی هست که بن نشدم مسئولین رسیدگی کنند لطفا.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۲۰ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۴۱ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۰۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۶۳ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۶۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۱۰۰ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۲۹ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۷۵ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close