زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جدول میانگین درصد های اعلام شده دوستان از کنکور ۹۴ { گرایش نرم افزار }

ارسال: #۱۶
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ب.ظ
RE: جدول میانگین درصد های اعلام شده دوستان از کنکور ۹۴ { گرایش نرم افزار }
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)aminznz نوشته شده توسط:  آیا دقیقا می دونید رتبه بندی بر اساس میانگین درصده یا تراز؟
هر کی یه چیزی میگه و به نظر میانگین درصد غیر معقول میاد Confused
تا اونجایی که من میدونم نهایتاً با تراز هستش،ولی خب همونطور که دوستمون گفت تراز هم از میانگین حساب میشه!

(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  چرا درصدای منو دوبار نوشتی؟!(زبان:۱۵/مشت:۳۳/تخص ن:۳۱) یعنی کسان دیگه ای هم با من مساوی اند؟! یعنی باید پنالتی بزنیم به هم دیگه!؟(یکی از بچه ها چندصفحه بعد از اینکه درصدامو نوشتم از من درصدامو خواست ،فک کنم همون شمارو به اشتباه انداخت) درصدای ۲۵/۶۷ هم تکراریه! لطفا به اسامی دقت کنید!
چرا قرمز کردید بعضیارو؟
به نظرتون امسال خیلی درصدها بهتر از سال قبله؟؟!
کاش لطف میکردید فایل متنی و قابل ویرایششو هم میزاشتید

سلام، آره دقیقاً همونطوریه که میگی، احتمالا تو چند صفحه بوده و منم پشت سر هم زدم Tongue
آونایی که پررنگ هستن بالای ۴۰، کمی کم رنگ بالای ۳۵ و ..... در واقع میخواستم بالاترین میانگین درصدها تو چشم باشن Blush
نسبت به پارسال پایینه میانگین ها ولی خب تو این جدول فقط مال دوستانیه که اعلام کردن درصدهارو و جامعه آماریش کمه!!
اینم فایل Excel مربوطه :

(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)mohamad moo نوشته شده توسط:  سلام.لطفا اگر کسی اطلاعی داره پاسخ بده
۱-کدام یک از دانشگاههای زیر خوابگاه متاهلی برای ارشد داره؟
صنعتی شریف-تهران-امیرکبیر-شهیدبهشتی-تربیت مدرس-علم وصنعت-صنعتی اصفهان-شیراز-فردوسی مشهد-تبریز

۲-کدام دانشگاههای بالا در حضور وغیاب سختگیری نمی کنند؟Exclamatio

والا اطلاعی ندارم من ولی این تاپیک ها رو بخونید امیدوارم کمکتون کنه به جواب برسید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط همینارو مربوط به خوابگاه پیدا کردم براتون ...

سلام
من صنعتی اصفهان بودم.خوابگاه متاهلی داره به نسبت بقیه دانشگاهام تر و تمیز و خوبه. البته شرطش اینه که یا آقا دانشجوی دانشگاه باشه یا هردوشون معمولا چون اکثر بچه ها اصفهانی هستند کمتر پیش میاد که خوابگاه متاهلی کم داشته باشند و به کسی ندن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۴۲ ب.ظ
جدول میانگین درصد های اعلام شده دوستان از کنکور ۹۴ { گرایش نرم افزار }
بچه ها توروخدا جواب بدین دارم دق میکنم نرم اقزار ک گند شد الگوریت محاسبات باید چند بیارم یه جا شبانه در بیام
ارسال: #۱۸
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۲ ب.ظ)nazan1 نوشته شده توسط:  بچه ها توروخدا جواب بدین دارم دق میکنم نرم اقزار ک گند شد الگوریت محاسبات باید چند بیارم یه جا شبانه در بیام

سلام
بر اساس قبولی های سال ۹۳ یکی از بچه ها که رتبه ش ۱۹۶ بود شبانه الگوریتم دانشگاه تهران قبول شد.
خب قطعا تو این رنج ینی تا ۳۰۰ که شبانه نرم افزار تهران قبول شدن، ممکنه امیدی به شبانه الگوریتم هم باشه.
البته من بر اساس سال پیش دارم میگم و امسال معلوم نیس ...

شبانه شهرهای دور اینا قبول شدن:
شبانه اصفهان ۳۵۲
شبانه کرمان ۴۹۰
شبانه محقق اردبیلی ۶۲۵

[تصویر:  11.png]
ارسال: #۱۹
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۱ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۲ ب.ظ)nazan1 نوشته شده توسط:  بچه ها توروخدا جواب بدین دارم دق میکنم نرم اقزار ک گند شد الگوریت محاسبات باید چند بیارم یه جا شبانه در بیام

سلام
بر اساس قبولی های سال ۹۳ یکی از بچه ها که رتبه ش ۱۹۶ بود شبانه اگوریتم دانشگاه تهران قبول شد.
خب قطعا تو این رنج ینی تا ۳۰۰ که شبانه نرم افزار قبول شدن، ممکنه امیدی به شبانه الگوریتم هم باشه.
البته من بر اساس سال پیش دارم میگم و امسال معلوم نیس ...

شبانه شهرهای دور اینا قبول شدن:
شبانه اصفهان ۳۵۲
شبانه کرمان ۴۹۰
شبانه محقق اردبیلی ۶۲۵

محقق شبانه ی الگوریتم داره آیا؟
تا اونجایی که من میدونم فقط معماری داره !!!

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال: #۲۰
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۱ ب.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  محقق شبانه ی الگوریتم داره آیا؟
نه الگوریتم رو نگفتم ، کلن شبانه هارو بهشون گفتم که بدونن تا چه رنجی شبانه قبول شدن پارسال !

سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh , shabnamZ
ارسال: #۲۱
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۱ ب.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  محقق شبانه ی الگوریتم داره آیا؟
نه الگوریتم رو نگفتم ، کلن شبانه هارو بهشون گفتم که بدونن تا چه رنجی شبانه قبول شدن پارسال !

آهان ، بله درست می فرمایین ...
ببخشید که من منظورتون رو درست متوجه نشدم Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh
ارسال: #۲۲
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  من یه میانگین از دروس مشترک امسال نسبت به پارسال از بچه هایی که درصد گذاشتن ، گرفتم به نظر میاد امسال مشترک حدود ۴ یا ۵ درصد بطور میانگین آسونتر بوده ، میخوام بدونم نظر بقیه دوستان چیه ؟

منم اولش این نظر رو داشتم ولی وقتی کلیدها اومد کلا نظرم عوض شد ، چون ساده ترین سوال ها هم ، یه نکته ی مهم توش گنجونده بودن که به راحتی به ذهن آدم نمی رسید همچین باشه .
تازه اگه درصد تخصصی مشترک بالا رفته ، مطمئنا زبان و ریاضی پایین میاد چون هم این دوتا درس سخت تر بود و همچنین ۱۰ دقیقه هم وقت کم شده بود Smile

ارسال: #۲۳
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  من هم با نظر شما موافقم ، در کل امسال بچه ها ریاضی و زبان کمتر زدن و همین همه چیز رو به روال سال قبل بر میگردونه .
سالات مشترک امسال با ظاهر آسون به شدت نکته ای طرح شده بود ، به خاطر همین کسایی که خیلی مسلط بودن تونستن مشترک بالایی بزنن ، اما خیلی ها هم وسوسه شده زیاد تست زدن و منفی خوردن . من دو تا تست همینطوری منفی خوردم.
مثلا درس ساختمان داده برا بچه های نرم ممکنه آسونتر از پارسال بوده باشه ، اما برا یه سخت افزاری فرقی نمیکرد ..

دقیقاً همینطوره، من میخواستم دروس تخصصی سال پیش و امسال رو مقایسه کنم ولی با شما موافقم ، تاثیر ریاضی و زبان امسال به شدتی هست که اختلاف امسال و پارسال دروس مشترک و تخصصی زیاد به چشم نیاد.
امسال اکثرا ریاضی و زبان کم زدن.
ولی از یه طرفی یه چیزی نگرانم میکنه چون درسته اکثریت این دوتا رو پایین زدن،ولی بر خلاف سال های پیش یه مورد های استثنای توپول مپل هست امسال که بیش از اندازه بالا زدن ،مثلا زبان درصد ۷۵ شنیدم یکی زده بود، یا تخصصی ۷۰ داریم.
و این نگران کنندست Confused چون مثل پارسال حدود نرمالی نداره!
اصلن امسال نرمال نیس هیچی!! Dodgy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۹۱ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۳۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۰۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۱۶۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۰۵ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۷۱ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close