زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر رشته

ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ
تغییر رشته
من کارشناسی کامپیوتر/نرم افزار خوندم، اگه برای ارشد بخوام برم هنر چیکار باید کنم؟ کسی میدونه درسهایی که باید یاد بگیرم چیه؟ (در حال حاضر هم سرباز هستم ولی مشکلی برای مطالعه ندارم)
چیزیم که علاقه دارم نقاشی با کامپیوتر هست (کانسپت آرتیست شدن)

به زبان انگلیسی هم علاقه دارم و تا حدود زیادی بلد هم هستم (بیرون کلاس شرکت کردم)، حالا به نظرتون ارزش داره تغییر رشته بدم و یه مدرک دانشگاهی بگیرم براش؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ
RE: تغییر رشته
(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)hp123 نوشته شده توسط:  من کارشناسی کامپیوتر/نرم افزار خوندم، اگه برای ارشد بخوام برم هنر چیکار باید کنم؟ کسی میدونه درسهایی که باید یاد بگیرم چیه؟ (در حال حاضر هم سرباز هستم ولی مشکلی برای مطالعه ندارم)

به زبان انگلیسی هم علاقه دارم و تا حدود زیادی بلد هم هستم (بیرون کلاس شرکت کردم)، حالا به نظرتون ارزش داره تغییر رشته بدم و یه مدرک دانشگاهی بگیرم براش؟

همیشه برو دنبال اون چیزی که دوست داری
یه دوست دارم گرافیک خونده می گه یکی از قوی ترین هنرمندان(دقیق یادم نیست نقاشی -خط یا کاریکاتور)دندانپزشک است .طرف دندانپزشکی خونده اما تو دلش هنر بود دندانپزشکی رو ول می کنه به هنر می چسبه و به اون چیزی که می خواست می رسه .
به نظرم هنر بخون چیطی رو از دست نمیدی تو که کامپیوتر رو وارد هستی یه هنر هم تنگش می اندازی دیگه تمامه

هرگز نگو هرگز
۱
۰
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)hp123 نوشته شده توسط:  من کارشناسی کامپیوتر/نرم افزار خوندم، اگه برای ارشد بخوام برم هنر چیکار باید کنم؟ کسی میدونه درسهایی که باید یاد بگیرم چیه؟ (در حال حاضر هم سرباز هستم ولی مشکلی برای مطالعه ندارم)

یه دوست دارم گرافیک خونده می گه یکی از قوی ترین هنرمندان(دقیق یادم نیست نقاشی -خط یا کاریکاتور)دندانپزشک است .طرف دندانپزشکی خونده اما تو دلش هنر بود دندانپزشکی رو ول می کنه به هنر می چسبه و به اون چیزی که می خواست می رسه .
به نظرم هنر بخون چیطی رو از دست نمیدی تو که کامپیوتر رو وارد هستی یه هنر هم تنگش می اندازی دیگه تمامه
ممنون ولی میخوام بدونم دقیقا چیا باید یاد بگیرم و از کجا شروع کنم
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ)hp123 نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)hp123 نوشته شده توسط:  من کارشناسی کامپیوتر/نرم افزار خوندم، اگه برای ارشد بخوام برم هنر چیکار باید کنم؟ کسی میدونه درسهایی که باید یاد بگیرم چیه؟ (در حال حاضر هم سرباز هستم ولی مشکلی برای مطالعه ندارم)

ممنون ولی میخوام بدونم دقیقا چیا باید یاد بگیرم و از کجا شروع کنم
بستگی داره؟می خوای ارشد هنر بگیری(انیمیشن-نقاشی-گرافیک-پژوهش هنر و ...) یا می خوای کار کنی باید ازیه نفر که کارش اینه بپرسی
اما بهتره یه گالری یا یه موسسه که تو این زمینه کار می کنه بری و کل سوالات تو بپرسی بچه های هنری م÷ل کامپیوتری ها باهالن اگه تهران باشی که راحته
فقط هنر م÷ل کامپیوتره مدرک زیاد مهم نیست کار زیاد و خلاقیت بینهایت مههههههههههههههههههههههههه

هرگز نگو هرگز
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۴۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۰۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۶۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۸۷ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۸۳۸ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۰۰ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  تغییر از پژوهش محور به آموزش محور همیشه بهار ۰ ۱,۵۰۹ ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: همیشه بهار
  تغییر مباحث امتحانی کنکور ارشد ۹۸ طبق مصوبه ی جدید وزارت علوم m.abbaszadeh1995 ۱ ۲,۱۸۵ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۳۴۰ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
Question تغییر اولویت انتخاب رشته دکتری uniquegirl ۳ ۴,۴۹۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close