زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی

ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۲۹ ب.ظ
راهنمایی
سلام
دوستان من از بعد کنکور تا مهرماه بیکارم. بعدش انشاالله میرم دانشگاه حتی اگه شده فراگیر. تا الان کم و بیش زبان خوندم ولی برنامه منسجم و درستی نداشتم. دوست دارم یه زبان برنامه نویسی خوب و بدرد بخور هم کار کنم تو این مدت. البته امکانش برام نیس که تو شهر خودمون کلاس برنامه نویسی یا کلاسای دیگه برم به خاطر همین خودم باید بخونم. میخواستم ببینم از بین شما بزرگواران کسی هست که شرایط مشابه منو داشته باشه و اگه هس کلا برنامش برای این مدت چیه. و یا آیا کسی نظری داره منو راهنمایی کنه که چیکار کنم وقتم الکی تلف نشه.چون شش ماه واقع فرصت زیادیه و میشه خیلی خوب ازش استفاده کرد البته اگه بدونی باید چیکار کنی.Huh.ممنونم از لطفتون...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ ق.ظ
RE: راهنمایی
ExclamationExclamationExclamationمن تشکر میکنم از ۴۰نفر دوستانی که مطلب رو خوندن و نظر ندادنExclamationExclamationExclamation
بچه ها لطفا راهنمایی کنیدShy اگه جای من بودید چیکار میکردیدHuh
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط ana9940.)
راهنمایی
ببین اول هدفت رو معلوم کن که واسه چی میخوای برنامه نویسی یاد بگیری.
اگه صرفا واسه تفریح و بعدا واسه کار میخوای یاد بگیری، طراحی سایت واسه شروع خوبه به این خاطر که میخواهی خودت خودخوان بری جلو، html و css و کمی jquery رو به راحتی میتونی از سایت هایی مثل w3schools یا حتی Pdf فارسی یا انگلیسی که بهتره، بخونی. بعدش هم برو سراغ سمت زبان سروری مثل Php یا c# . یه کم که راه افتادی sql رو هم بخون.
البته واسه کار ، جاوا هم خیلی خوبه، معمولا شرکت های بزرگ و نرم افزارهای بزرگ با جاوا نوشته میشه، اندروید هم اخیرا خیلی بازار کار داره.
سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مباحث طراحی سایت و زبان های سمت سرور و پایگاه داده رو خیلی خوب گفته.
سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مباحث جاوا رو دیدم که خیلی خوبه، اندروید رو هم داره. البته واسه اندروید سایت vogella میگن عالیه، این لینک

من خودم اخیرا شروع به مطالعه اندروید از روی فیلم کردم . اگه فیلم های آموزشی رو هم بتونین دانلود کنی توی سرعت و کیفیت یادگیری خیلی موثره.
در حالت بعدی اگه واسه دانشگاه میخوای زبان برنامه نویسی یاد بگیری که بعدا توی درسا و پروژه بهت کمک کنه، فکر کنم نرم افزار متلب واسه هوش مصنوعی خیلی پرکاربرده، البته دوست من اخیرا پروژه فوق لیسانسش رو که پردازش تصویر بود با c# کار کرد. واسه بعضی درسا هم نیاز به یه زبان هست که تسلط خوبی داشته باشین مثلا جاوا یا همون سی شارپ.
در کل موردهای زیادی واسه یادگیری هست. باید بهترینش رو واسه خودت انتخاب کنی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.zeinali , happy07 , alirezaei , rezapnub.it
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ ب.ظ
RE: راهنمایی
ممنونم از راهنماییت تو دوران تحصیل #cو htmlکار کردم. اما یه زبانی مثل#cخیلی گستردس. هرچقد بخونی بازم نمیتونی بگی مسلطم. ولی فک کنم جاوا رو بهتر میشه مسلط شد. البته اصلا کار نکردمSad.
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezapnub.it
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ ب.ظ
راهنمایی
یه گروه از مانشت هستیم که به تازگی آموزش جاوا رو شروع کردیم.

شما هم میتونید از این طریق جاوا یاد بگیرید، شاید سریعتر از ۶ ماه هم به سطح قابل قبولی برسید با گروه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezapnub.it

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information درخواست راهنمایی ( خواندن دکترا یا نه ؟! - لطفا راهنمایی کنید ... ) aminomidi ۳ ۴,۴۲۵ ۲۵ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aminomidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close