زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نحوه Access Point کردن لپ تاپ در ویندوز ۷

ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ ب.ظ
نحوه Access Point کردن لپ تاپ در ویندوز ۷
با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت دوستان
مطالب و روشهای مختلفی برای تبدیل کردن لپ تاپ مجهز به کارت شبکه وایرلس به نقطه دسترسی وجود داره که به کمک اونها میتونیم اینترنت رو بین دستگاه های دیگه نظیر گوشی های هوشمند و آی پدها و لپ تاپ های دیگه به اشتراک بگذاریم.
یکی ازین روشها ساختن شبکه Adhoc هس که متاسفانه پس از ساختنش دستگاهام قابل به شناساییش نبودن و نتونستم جواب بگیرم.
روش دیگه ساختن آداپتور وایرلس مجازی بود که به وسیله چند دستور ساده که از cmd باید اجرا میشدن هس.
۱/ساختن آداپتور مجازی:
netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid="WirelessNetworkName" key="NetworkPassword" keyusage=persistent

۲/شروع به کار و پایان کار شبکه:
netsh wlan start/stop hostednetwork

این روش رو سه تا لپ تاپ با ویندوز ۷ امتحان کردم و جواب داد ولی رو لپ تاپ خودمم که ویندوز ۷ داره و مشکلی در برقراری ارتباطات بی سیم نداره دستور اول بدون مشکل اجرا میشه ولی آداپتور مجازی ظاهر نمیشه و دستور دوم که برای شروع کار شبکه هس با پیغام زیر روبرو میشه

The group or resource is not in the correct state to perform the requested operation

از دوستان تقاضای کمک در عیب یابی و رفع مشکلم دارم
لازم به ذکره که درایور wireless & wlan رو هم مجددا دانلود و نصب کردم ولی مشکلم حل نشد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱ ب.ظ
RE: نحوه Access Point کردن لپ تاپ در ویندوز ۷
راه حل رو پیدا کردم خدا رو شکر و واسه اینکه دونستنش خالی از لطف نیس یه اشاره مختصر میکنم
همونطور که گفتم درایورم از اول نصب کردم ولی جواب نگرفتم تا اینکه از طریق دیوایس منیجیر دیدم اصلا virtual adapter تو لیست تجهیزات شبکم نیس که اول تیک show hiden device رو فعال کردم بازم دیدم نیستش و در آخر با unistall و instal مجدد آداپتور وایرلسم virtual adapter و چند مورد دیگه به لیست دیوایسا اضاف شد و دستور دوم که برای شروع به کار بود اجرا شد!!
انشالا که مفیده فایده بوده باشه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۵۰۶ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۸ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۵۰۱ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۷۱ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۹۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۰۹ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۸۴۹ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  آموزش آپدیت ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰ elecomco ۰ ۲,۴۵۳ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۳۶۷ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۲۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close