زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۲:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی

ارسال: #۴۹۶
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط Hamzeh.S.)
RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ق.ظ)scania نوشته شده توسط:  سلام جناب hamzeh-soltanian
میگم میانگین درصد های تجارت خواجه نصیر و علم وصنعت رو هم می دونی؟
مرسی
میگم واسه دانشکده های علوم فنون نوین و دانشگاه تهران(واحد قم) چه میانگینی داره؟

اونایی که داشتم روبراتون می نویسم:
دانشگاه علم وصنعت:
رتبه: ۱۰۵ تجارت الکترونیکی-روزانه میانگین:۳۵/۷۶
رتبه: ۱۲۳ تجارت الکترونیکی-شبانه میانگین:۳۴/۸۳

دانشگاه خواجه نصیر:
رتبه:۱۶۱ تجارت الکترونیکی-روزانه میانگین:۳۴/۲۸
رتبه:۱۸۷ مدیریت سیستم های اطلاعات-روزانه میانگین:۳۲/۹۶
رتبه:۲۲۴ مدیریت سیستم های اطلاعات-شبانه میانگین:۳۲/۰۸
درمورد علوم وفنون نوین چیزی با این عنوان نداشتم ولی یکی باعنوان دانشگاه قم داشتم که رتبه ۲۶۰ بامیانگین ۳۰/۱۰ روزانه تجارت الکترونیک قبول شده بود.

(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  من فک میکنم با توجه به اینکه امسال میانگین درصدها بالاس باید از میانگین درصدامون ۵ تایی کم کنیم و بعد مقایسه کنیم با قبولیهای پارسال...
به نظرم ۵% کمی بدبینانه است.اگربگیم مشترک امسال آسون تربوده وتخصصی امسال سخت ترومثلا ۵% ازمشترک کم کنیم و ۵% به تخصصی اضافه کنیم اونوقت ۱۰ نمره درمجموع از مجموع نمرات کم میشه.درموردزبان و معماری ومدیریت نمی دونم چی بگم.شما اگر می دونید که سخت تربوده یا آسون ترمیشه بگید؟چون من سوالات این سه درس رو با پارسال مقایسه نکردم.ولی %۵ ازمیانگین زیاده فکرکنم.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۴۹۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ق.ظ)Hamzeh-Soltanian نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ق.ظ)scania نوشته شده توسط:  سلام جناب hamzeh-soltanian
میگم میانگین درصد های تجارت خواجه نصیر و علم وصنعت رو هم می دونی؟
مرسی
میگم واسه دانشکده های علوم فنون نوین و دانشگاه تهران(واحد قم) چه میانگینی داره؟

اونایی که داشتم روبراتون می نویسم:
دانشگاه علم وصنعت:
رتبه: ۱۰۵ تجارت الکترونیکی-روزانه میانگین:۳۵/۷۶
رتبه: ۱۲۳ تجارت الکترونیکی-شبانه میانگین:۳۴/۸۳

دانشگاه خواجه نصیر:
رتبه:۱۶۱ تجارت الکترونیکی-روزانه میانگین:۳۴/۲۸
رتبه:۱۸۷ مدیریت سیستم های اطلاعات-روزانه میانگین:۳۲/۹۶
رتبه:۲۲۴ مدیریت سیستم های اطلاعات-شبانه میانگین:۳۲/۰۸
درمورد علوم وفنون نوین چیزی با این عنوان نداشتم ولی یکی باعنوان دانشگاه قم داشتم که رتبه ۲۶۰ بامیانگین ۳۰/۱۰ روزانه تجارت الکترونیک قبول شده بود.

(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  من فک میکنم با توجه به اینکه امسال میانگین درصدها بالاس باید از میانگین درصدامون ۵ تایی کم کنیم و بعد مقایسه کنیم با قبولیهای پارسال...
به نظرم ۵% کمی بدبینانه است.اگربگیم مشترک امسال آسون تربوده وتخصصی امسال سخت ترومثلا ۵% ازمشترک کم کنیم و ۵% به تخصصی اضافه کنیم اونوقت ۱۰ نمره درمجموع از مجموع نمرات کم میشه.درموردزبان و معماری ومدیریت نمی دونم چی بگم.شما اگر می دونید که سخت تربوده یا آسون ترمیشه بگید؟چون من سوالات این سه درس رو با پارسال مقایسه نکردم.ولی %۵ ازمیانگین زیاده فکرکنم.

نه منظور اینه که از کل میانگین درصدامون واسه اینکه بتونیم با پارسال مقایسه کنیم...به فرض اگه میانگین درصدمون ۴۰ شده ۴-۵ تا ازش کم کنیم و بعد ببینیم با مینگین ۳۶ یا ۳۵ کجا قبول شدن
معماری که پارسال وااقعا به نظرم آسون بود...به جز اون سوالی که حذف شده بود بقیه سوالا نکته خاصی نداشتن
مدیریت پارسال آسونتر بود اما امسال چون اکثرا رابینز رو خونده بودن و همه سوالا از رابینز بود بیشتر ۴۰ به بالا زدن
زبانم به نظرم سطحش مث پارسال بود جز اینکه متنای پارسال روونتر بود تا حدودی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamzeh.S
ارسال: #۴۹۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط Hamzeh.S.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ق.ظ)Hamzeh-Soltanian نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  من فک میکنم با توجه به اینکه امسال میانگین درصدها بالاس باید از میانگین درصدامون ۵ تایی کم کنیم و بعد مقایسه کنیم با قبولیهای پارسال...

نه منظور اینه که از کل میانگین درصدامون واسه اینکه بتونیم با پارسال مقایسه کنیم...به فرض اگه میانگین درصدمون ۴۰ شده ۴-۵ تا ازش کم کنیم و بعد ببینیم با مینگین ۳۶ یا ۳۵ کجا قبول شدن
معماری که پارسال وااقعا به نظرم آسون بود...به جز اون سوالی که حذف شده بود بقیه سوالا نکته خاصی نداشتن
مدیریت پارسال آسونتر بود اما امسال چون اکثرا رابینز رو خونده بودن و همه سوالا از رابینز بود بیشتر ۴۰ به بالا زدن

درمورد اینکه میانگین ها بالاترخواهدبودنسبت به پارسال کاملاحق باشماست.ولی ببینیدمنطورمن این بود که کم کردن ۵% ازمیانگین یعنی کم کردن ۴۰ نمره ازمجموع کل.این خیلی زیادنیست به نظرتون؟ چون پارسال اغلب رتبه های بالا تخصصی رو بالای ۶۰ زدن ولی امسال تخصصی نسبت به پارسال سخت تربود.مثلاپایگاه داده ها ی امسال سخت ترازپارسال بود.یاسوالهای هوش مصنوعی هم نه خیلی ولی نسبت به پارسال سطحشون بالاتربود.این باعث میشه که یک تعادل نسبی برقرار بشه.یعنی اگرما مشترک روآسون درنظرمی گیریم وازدرصد به دست اومده برای مقایسه باپارسال کم می کنیم بایدکمی هم به درصد تخصصی یا معماری اضافه کنیم واین باعث میشه تغییر زیادی درمیانگین کل بدست نیاد.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , zorkide
ارسال: #۴۹۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)Hamzeh-Soltanian نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  نه منظور اینه که از کل میانگین درصدامون واسه اینکه بتونیم با پارسال مقایسه کنیم...به فرض اگه میانگین درصدمون ۴۰ شده ۴-۵ تا ازش کم کنیم و بعد ببینیم با مینگین ۳۶ یا ۳۵ کجا قبول شدن

درمورد اینکه میانگین ها بالاترخواهدبودنسبت به پارسال کاملاحق باشماست.ولی ببینیدمنطورمن این بود که کم کردن ۵% ازمیانگین یعنی کم کردن ۴۰ نمره ازمجموع کل.این خیلی زیادنیست به نظرتون؟ چون پارسال اغلب رتبه های بالا تخصصی رو بالای ۶۰ زدن ولی امسال تخصصی نسبت به پارسال سخت تربود.مثلاپایگاه داده ها ی امسال سخت ترازپارسال بود.یاسوالهای هوش مصنوعی هم نه خیلی ولی نسبت به پارسال سطحشون بالاتربود.این باعث میشه که یک تعادل نسبی برقرار بشه.یعنی اگرما مشترک روآسون درنظرمی گیریم وازدرصد به دست اومده برای مقایسه باپارسال کم می کنیم بایدکمی هم به درصد تخصصی یا معماری اضافه کنیم واین باعث میشه تغییر زیادی درمیانگین کل بدست نیاد.

انشالا که همینطور باشه که میگید .... چون من خیلی میترسم خودم با میانگین ۳۹ تجارت رو ارومیه و تبریز حساب باز کردم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamzeh.S
ارسال: #۵۰۰
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)Hamzeh-Soltanian نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  نه منظور اینه که از کل میانگین درصدامون واسه اینکه بتونیم با پارسال مقایسه کنیم...به فرض اگه میانگین درصدمون ۴۰ شده ۴-۵ تا ازش کم کنیم و بعد ببینیم با مینگین ۳۶ یا ۳۵ کجا قبول شدن

انشالا که همینطور باشه که میگید .... چون من خیلی میترسم خودم با میانگین ۳۹ تجارت رو ارومیه و تبریز حساب باز کردم Sad

زیادنگران نباشید.بعیده که رتبه ها خیلی نسبت به پارسال جابه جا بشن.Smile
من که تا یادم میادسازمان سنجش همیشه همین طوری عمل می کرده.یک سال یه بخش ازآزمون ساده بوده وبخش دیگه سخت وسال بعدش برعکس.هیچ سالیم رتبه ها خیلی عجیب وغریب جابه جا نشدن.

Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , zorkide
ارسال: #۵۰۱
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ
دوستان یه تاپیک تو مانشت دیدم از درصدای پارسال بچه ها که گفته بودن با اون چیزی که خودشون با کلید حساب کرده بودن خیلی متفاوت بوده ! ینی الان ماهم باید انتظار این چیزا رو داشته باشیم؟ من خیلی نگرانم Sad
ارسال: #۵۰۲
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان یه تاپیک تو مانشت دیدم از درصدای پارسال بچه ها که گفته بودن با اون چیزی که خودشون با کلید حساب کرده بودن خیلی متفاوت بوده ! ینی الان ماهم باید انتظار این چیزا رو داشته باشیم؟ من خیلی نگرانم Sad
نگران نباش خدا بزرگه اینقدر که قابل توصیف نیست Heart
ارسال: #۵۰۳
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ ق.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان یه تاپیک تو مانشت دیدم از درصدای پارسال بچه ها که گفته بودن با اون چیزی که خودشون با کلید حساب کرده بودن خیلی متفاوت بوده ! ینی الان ماهم باید انتظار این چیزا رو داشته باشیم؟ من خیلی نگرانم Sad

نمیدونم چرا هرچی میخوام بهش فک نکنم نمیشه ... به نتایج...به سال آینده...به این یه سالی که درس خوندیم...
دعا کنین Heart
ارسال: #۵۰۴
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط shamim_70.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان یه تاپیک تو مانشت دیدم از درصدای پارسال بچه ها که گفته بودن با اون چیزی که خودشون با کلید حساب کرده بودن خیلی متفاوت بوده ! ینی الان ماهم باید انتظار این چیزا رو داشته باشیم؟ من خیلی نگرانم Sad

سلام
اینقد خودتو درگیر نتایج ارشد نکن و انرژی الانتو صرف فکر کردن ب چیزی ک معلوم نیس چی بشه نزار!
این انرژی رو صرف ی چیز مفید تر کن ک مطئنی ی نتیجه مثبت میده.
منک دیگ بهش فک نمیکنم ..اصلا بقبولی قبول نشدنم دیگ فک نمیکنم...بنظرم شما هم اینقد این درصدا رو بالا پایین نکن.
BlushWinkHeart

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamzeh.S , khordad.girl
ارسال: #۵۰۵
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ، توسط Hamzeh.S.)
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان یه تاپیک تو مانشت دیدم از درصدای پارسال بچه ها که گفته بودن با اون چیزی که خودشون با کلید حساب کرده بودن خیلی متفاوت بوده ! ینی الان ماهم باید انتظار این چیزا رو داشته باشیم؟ من خیلی نگرانم Sad

سلام
اینقد خودتو درگیر نتایج ارشد نکن و انرژی الانتو صرف فکر کردن ب چیزی ک معلوم نیس چی بشه نزار!
منک دیگ بهش فک نمیکنم ..اصلا بقبولی قبول نشدنم دیگ فک نمیکنم...بنظرم شما هم اینقد این درصدا رو بالا پایین نکن.
BlushWinkHeart

موافقم.فکرکردن به چیزی که دیگه هیچ اختیاری توش ندارین به دردتون نمی خوره وفقط انرژی تون رو تلف می کنه.آسوده باشین واگردلتون خواست مطالعات وفعالیتهای جنبی موردعلاقتون رو انجام بدین.Smile

Winston Churchill
ارسال: #۵۰۶
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  

نمیدونم چرا هرچی میخوام بهش فک نکنم نمیشه ... به نتایج...به سال آینده...به این یه سالی که درس خوندیم...
دعا کنین Heart
منم اتفاقا تو این تاپیک ها خوندم بعده مشخص شدن درصد ها بچه نوشتن دوست عزیز متاسفانه شما شانس قبولی دوره روزانه رو ندارید ولی بعدا نوشته بچه ها دانشگاه ارومیه قبول شدم منم دقیقا لبه مرزم ولی دیگه نگران نیستم HeartHeart
ارسال: #۵۰۷
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  منم اتفاقا تو این تاپیک ها خوندم بعده مشخص شدن درصد ها بچه نوشتن دوست عزیز متاسفانه شما شانس قبولی دوره روزانه رو ندارید ولی بعدا نوشته بچه ها دانشگاه ارومیه قبول شدم منم دقیقا لبه مرزم ولی دیگه نگران نیستم HeartHeart

منم همه چیو میسپارم دست خودش...ایشالا که هرچی خیره پیش میاد Smile
راستی دانشگاه الزهرا دانشگاه خوبیه؟ بخش آیتیش قویه؟
ارسال: #۵۰۸
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ
سلام بر دوستان بسیار خوب ماهنشت
می گم کسی در مورد مباحث پیشرفته شبکه چیزی می دونه؟
چه مباحثی تو این قسمت هستش؟
ارسال: #۵۰۹
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ)Hamzeh-Soltanian نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  

سلام
BlushWinkHeart

موافقم.فکرکردن به چیزی که دیگه هیچ اختیاری توش ندارین به دردتون نمی خوره وفقط انرژی تون رو تلف می کنه.آسوده باشین واگردلتون خواست مطالعات وفعالیتهای جنبی موردعلاقتون رو انجام بدین.Smile

برنامه نویسی و ورزش و آشپزی و... تقریبا ۷ ۸ ساعت از وقتمو گرفته ولی همین که میام نت ناخودآگاه میرم سمت مانشت...!
ارسال: #۵۱۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  منم اتفاقا تو این تاپیک ها خوندم بعده مشخص شدن درصد ها بچه نوشتن دوست عزیز متاسفانه شما شانس قبولی دوره روزانه رو ندارید ولی بعدا نوشته بچه ها دانشگاه ارومیه قبول شدم منم دقیقا لبه مرزم ولی دیگه نگران نیستم HeartHeart

منم همه چیو میسپارم دست خودش...ایشالا که هرچی خیره پیش میاد Smile
راستی دانشگاه الزهرا دانشگاه خوبیه؟ بخش آیتیش قویه؟
من دانشگاه الزهرا تبریز یعنی دانشکده فنی تبریز خوندم نه راضی ام نه ناراضی زیاد به این چیزا فکر نکن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۵ ۲,۱۱۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ ۰۳:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: matrixwebdesign
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۳۷۸ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۱۸۸ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۸۶۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۵۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۷۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۹۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۹۷۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۴۸۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close