زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انفورماتیک ۹۴

ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۰۸ ب.ظ
انفورماتیک ۹۴
زمان ثبت نام انفورماتیک ۹۴ کی هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ
RE: انفورماتیک ۹۴
تموم شد تا ۱۰بهمن وقت داشت
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
انفورماتیک ۹۴
از ۲۵ بهمن تا ۳۰ بهمن ثبت نام مجدد داره
آدرس سایت
sanjeshp.ir

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط tanhatarin.)
انفورماتیک ۹۴
این رشته کلا ۲۸تا ظرفیت داره که خیلی خیلی کمه در ضمن اینده شغلیش خیلی خیلی محدود تر هست هیچ راهی دیگه جز همین شغل نخواهی داشت که محدودم هست بعلاوه چون مسئولین بدون درک سنجش با رشته های دیگه همزمان چند ساله وقتشو همون مقدار درنظر گرفتن ۱۶۰سوال ۱۶۰ دقیقه باید برقی باشی تابتونی همه سوالاتو بخدا حتی بتونی بخونی
بعدشم مهمترین درسش مدیریت هست که ۳۰% امتیاز کلش مال اون وهرسال یه ادم عقده ایی طراح سال قبل که علی صفدری عقده ایی رئیس علوم پژشکی شد از یه کتاب جدید ۱۷سوال داد که اصلا جز منابع نبود واسه درس مدیریت انفورماتیک باید حداقل ۸تا کتاب ۳مقسمی واگر ابدالهاک مستانه خود صفدری ۳تا.... بخونی بنظر من وقتتونو حروم انفورماتیک نکنین تازه تو ساختمانشم اسمش ساختمانه الگوریتم هم میدن + تو زبان سی هم گاهی پاسکال میدن گاهی شی گرا... خیلی اوضاعش قمر درعقربه سال قبل کلید نهایی ش هم عوض شد من شدم ۹۷ درحالی که قبلش ۱۳۲ بودم بعد کلید نهایی اینقدر عوض شد ومن حتی خبردارنشدم که انتخاب رشته کنم این حاصل تجربیات تلخ من بود
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ
انفورماتیک ۹۴
کنکور انفورماتیک تلخ ترین تجربه کنکوری من بود.
پارسال از ۱۵ دی خوندم.آخرش رتبه ام شد ۳۰ که مطمئن بودم قبول میشم.و بعدش با تغییر رتبه ها که خدا شاهده چقد ناعادلانه بود شدم ۴۲ و ظرفیتا هم از ۴۵ رسید به ۲۸/
بعدمدتها اومدم .این تاپیکو دیدم خاطره هام یادآوری شد.
ایشالله درست ترین انتخابارو داشته باشیم توی زندگیمون

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: tanhatarin , morweb , maryam.raz , shamim_s
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط tanhatarin.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ)Donna نوشته شده توسط:  کنکور انفورماتیک تلخ ترین تجربه کنکوری من بود.
پارسال از ۱۵ دی خوندم.آخرش رتبه ام شد ۳۰ که مطمئن بودم قبول میشم.و بعدش با تغییر رتبه ها که خدا شاهده چقد ناعادلانه بود شدم ۴۲ و ظرفیتا هم از ۴۵ رسید به ۲۸/
بعدمدتها اومدم .این تاپیکو دیدم خاطره هام یادآوری شد.
ایشالله درست ترین انتخابارو داشته باشیم توی زندگیمون

==
دقیقا بی درو پیکر ترین کنکور ایران هست واز ازادم مزخرف تره
اصلا یه نفر هست بیاد بگه از این رشته فارغ تحصیل شده شغلش چی هست واقعا اینده شغلی داره مگه چند نفر قراره هیئت علمی بشن توی ایران اصولا تو ایران اینده ایی داره یا صرفا فقط واسه افزایش حقوق یا توفامیل پز دادن بایدمدرک گرفت؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ب.ظ
سلام پس این رشته خوب نیس آیندش?
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط tanhatarin.)
انفورماتیک ۹۴
از نظر من نه
در ضمن شما بر وتحقیق کن به حرف من اکتفا نکن البته وقتی بری این رشته خیلی خیلی محدودمیشه حوزه فهالیتتت به این توجه کن ۴۰۰۰نفر شرکت میکنن که ۵۰۰ جدی هستن فقط۲۸روزانه + ۸شبانه ظرفیت داره یعنی خیلی خیلی کمتر از حتی ایتی
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ
انفورماتیک ۹۴
قابل توجه بعضی دوستان که در مورد این رشته سوال پرسیده اند:
اول اینکه من این رشته را نخوانده ام ولی چون بیشتر در زمینه مهندسی پزشکی کار میکنم تا حدودی فارغین و دانشجوهاشون را میشناسم.
دوم اینکه بنظرمن این رشته و سایر رشته های بین رشته ای برای اونهایی که میخوان هیئت علمی بشن و یا کار مستقلی راه بندازند بهتر از رشته هایی است که عمومیت داره. من بنظر دوستانی که بالا نظر داده اند احترام میذارم ولی:
اولا" ما کلی فارغ التحصیل ارشد و کمی هم دکترا داریم در رشته های نرم افزار ، هوش و معماری که میخوان هیئت علمی بشن . مطمئنا" تو شهرهای بزرگ که دیگه خیلی سخت هست . و تا دو سه سال آینده با توجه به نرخ رشد جمعیت و طی شدن پیک جمعیتی با کاهش دانشجو در رشته های مختلف روبرو میشیم ولی برای رشته های جدید آینده میتونه امیدوارکننده تر باشه.و این رشته ها در آینده توسعه پیدا میکنن و هیئت علمی نیاز دارند ولی رشته های سنتی باندازه کافی توسعه داشته اند.
بنابراین با توجه به تعداد پذیرش کم این رشته امکان هیئت علمی شدن برای فارغ التحصیلان این رشته خیلی بیشتر از رشته های مهندسی یا ای تی که بصورت کلی میگیرند خواهد بود.
بطور کلی این یک نظریه کلی است که رشته های بین رشته ای آینده بهتری تو دنیا و در ایران دارند.
ثانیا" خودبخود کسی که ارشد بخونه محدود میشه . از طرفی بازار عمومی کار برای ارشد و بالاتر چندان وجود نداره که کسی بگه اگه بخونید محدود میشید. بنظرم الآن کلی فارغ التحصیل داریم که در بازار عمومی بدنبال کار هستند.
ثالثا" اینکه تعداد کم میگیره خودش یک مزیت هست. و پذیرفته شدگان خاص میشن.
رابعا" در بخش سلامت و پزشکی در ایران فاصله با بخش فنی و مهندسی خیلی زیاده. این میتونه کمک کنه که کسانی که میخوان ایده برای کار بگیرند. ایده لازم را بدست بیاورند.
خامسا" بنظرم دوران اینکه یک مهندس یک شرکت بزنه و منتظر بشه تا بیان بهش بگن فلان کار را برای ما انجام بده و سالها طول بکشه تا این آقای مهندس هی هر روز بیشتر نیازها را درک کنه و کارش را اصلاح کنه گذشته. الآن تو دنیا مهندسین بجان بقیه رشته ها افتاده اند و خودشان نیازهای آن رشته ها را با کند و کاو در میارند و نرم افزار یا سخت افزار یا دستگاههایی را ارائه میکنند تا نیاز سایر رشته ها رفع بشه. بنابراین خواه ناخواه اگه کسی بخواد فقط مهندس کامپیوتر عمومی بماند قطعا" شانسش برای پیدا کردن کار در آینده کم هست.الآن رزومه ها هم بیشتر تخصصی شده و کسی به داشتن مدرک کلی نمیتونه اکتفائ کنه.
از سه چهارسال پیش که در مانشت در مورد این رشته اطلاع رسانی کرده ایم طیف قبولشدگان از رشته های دیگه مثل اسناد پزشکی و غیره در بین قبولشدگان بسیار کم شده و بیشتر بچه های مهندسی و ای تی و علوم قبول شده اند.
در مورد دانشگاه قبولی من نظر خاصی ندارم. البته شنیده ام که دانشگاه علوم پزشکی بهشتی جو و اتمسفرش خیلی خوب نیست و فقط یک نفر از اعضای هیئت علمی را باید همه باهاش تز بگیرند. ولی بقیه دانشگاهها بخصوص دانشگاه مشهد و تهران و ایران را تعریف میکنند.
دکترای این رشته را هم تهران و مشهد ارائه میکنند.
از نظر دروس هم باید بپذیرید که یک بخشی از دروس فنی نیست و مطالعه ای و حفظی است.
ایشالا شما هیئت علمی شدین یه کم بهترش کنید.
سوالات سالهای قبل میتونه کمک کنه که بفهمید چجوری باید بخونید.
و نکته آخر اینکه سازمان سنجش آموزش پزشکی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نسبت به سازمان سنجش خودمان منظم تر هست و از اول همه تاریخها و ساعتها را اعلام میکنه و انطور که شنیده ام خلف وعده هم نمیکنه.

بالاخره اینکه علاقه و پشتکار در هر رشته ای حرف اول و آخر را میزنه. اگه علاقه ندارید وقت خودتون را نگیرید . هیچکس توصیه به رشته ای که مورد علاقه تون نیست نمیتونه بکنه .من هم فقط توضیح دادم و هیچ توصیه ای برای شرکت در آزمونش یا تحصیل در این رشته ندارم.
اگه مثلا" علاقه دارید برید در وزارت نفت استخدام بشید طبیعی است که این رشته امتیازی محسوب نمیشه. مگر اینکه مثلا" در اداره بهداشت شرکت نفت بخواید استخدام بشید.پس خودتون ببینید چیکاره اید و اینجور سوالات در مورد آینده را کسی بغیر از خودتون نمیتونه جواب بده.
من هم فقط نظرم را گفتم.
امیدوارم پاسخ دوستانی که از طریق ایمیل سوال کرده اند را داده باشم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: str93 , A V A , Somayeh_Y , flowerirani , nargesITgirl , sharifIT , d_felfelak
ارسال: #۱۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۴۴ ب.ظ
سلام از بچه های مانشت کسی هست که برای کنکور انفورماتیک پزشکی خرداد ماه بخونه؟اگرکسی هست میشه بگید برای آمارزیستی چی باید بخونیم؟من اشکال دارم و نیاز به راهنمایی.ممنون میشم راهنمایی ام کنیدBlush

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۳۴ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۲۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۹۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۷۱ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۷۴ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  منابع رشته انفورماتیک Saman ۱۶ ۱۳,۳۸۱ ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: toofan6080
Lightbulb فروش کتابهای ارشد انفورماتیک پزشکی خیلی ارزان homiii ۲ ۴,۹۸۷ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  معرفی منابع انفورماتیک پزشکی ۹۸ fo-eng ۰ ۱,۶۱۱ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  فروش کتابهای انفورماتیک پزشکی دست دوم sahar bano ۶ ۶,۲۱۴ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parya67
  معرفی منابع انفورماتیک پزشکی Lonely Palm ۱۳ ۱۸,۹۸۳ ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parya67

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close