زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سایت notepad++ در حمایت از چارلی هک شد

ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ ق.ظ، توسط one hacker alone.)
خدا را یاد
با سلام
امشب میخواستم برای انتقال گروهی خط کدهای برنامه نویسی به جلو دنبال پلاگین بگردم که اتفاقی ورژن جدید ++notepad هم اومد و من دانلود کردم بعد از نصب وقتی اجرا کردم دیدم اتوماتیک داره متنی رو مینویسه
مضمون متن در مورد آزادی بیان بود و ... و در نهایت از شارلی (Je_suis_Charlie) حمایت کرده بود و نسخه ی جدید رو با نام وی منتشر کرده اند
ظاهرا افرادی سایت رو هک کردن که کاری به درست یا غلط بودنش ندارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و اینجا هم اومده نسخه ی جدید رو با اون اسم منتشر کرده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

متاسفانه تبلیغات دشمن به راحتی بر روی خیلی ها اثر گذاشت و موضوع داعش بسیار تاثیر گذار بود و حال نتیجه هم این می شود که به اسم آزادی ریاکارانه شان به خود اجازه ی توهین به شخصیت دیگر ، حال هر که باشد ، را می دهند
بنده به نوبه ی خود برای همیشه این ویرایشگر متن را حذف کردم و جایگزین اون textpad رو که تمام امکانات برنامه نویسی رو که من میخوام رو نصب کردم و دوستان از لینک زیر می تونید دانلود کنید

و برای خودم متاسفام که بعنوان یک مصرف کننده فقط نرم افزار نصب میکنم و اینجوری اجازه میدم حرفشون رو جلوی چشمام به رژه بندازن و من جایی برای گفتن حرفم نداشته باشم جز درد و دل و همدردی با برادران و خواهران عزیزم
انشالله که بتونیم مفید باشیم
رشته تحصیلی مهم نیست مهم مفید بودن به حد جغرافیای خودمون هست
انشالله که خداوند سعادت خدمت به بندگان خدا و هم وطنانم رو نصیبمون کنه
---->«پنجاه سال دارم اسلام میخوانم بزار خلاصه اش را برایت بگویم:واجبات را انجام بده ، به جای مستحبات تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بینداز. اگر قیامت کسی ازت سوال کرد بگو فاضل گفته بود(مرحوم آیت الله فاضل لنکرانی)»
در پناه خدا

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
۱۶
۷
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , mostafa2012 , software94 , reliable , salam5 , دیبا مدرس , mary~j , RASPINA , mNajarzadeh , hnarghani , newwink , mk1992 , samieh , Elena_71 , muhammadzare , NP-Cσмρℓєтє , kingmax , MShariati , artmiss , bahar davudi , n_amiry , m.zeinali
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ق.ظ
الان شما طرف کی بودی؟
طرف یه سری ادم تندرو که رفتن تو دفتر یه مجله با اسم عدالت خواهی زدن کشتن ؟ طرفدار همونی که پلیس رو زمین به چه قشنگی کشت ! خدایی من تو کال آف هم اونطوری ندیدم طرف راحت یکی که رو زمینه بزنه..خیلی با مهربونی کشتش
من نمی خوام طرفداری کنم چون واضح دو طرف دارن پیاز داغ زیاد می کنن...یه مجله درجه ان فرانسویی که حتی قبلش کسی نمی خوند به خاطر یه سری تندرو شد تیتر یک کل دنیا...احتمالا تو ۶ ماه اینده به خاطر اونا جنگ راه میوفته و فلان
مشکل اینه یه سری ادم تو جامعه هستن بهشون میگن تحصیل کرده و روشن فکر ...فک کنم اینا باید این وسط بفهمن که طرفداری از هر جهتی اینجا اشتباهه...
یه پیشنهاد : بجای اینکه نرم افزاری که استفاده می کنین عوض کنین..سعی کنین یه نرم افزار مشابه بنویسین که مجبور نباشین ۳ماه دیگه بخاطر یه توهین دیگه یا یه حرف دیگه نرم افزار عوص کنین...یه تلنگر مثل این باید کافی باشه تا راه جدید بسازین نه اینکه از تو چاله مستقیم بپریم تو چاه !

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۱۱
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Elena_71 , kingmax
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ، توسط one hacker alone.)
سلام مجدد
بنده فقط اعلام کردم که حمایت از کسی که به پیامبر توهین کرده ، عین توهینه.
حتی در مورد هک کردن سایتشون هم گفتم کاری ندارم درسته یا غلطه من در مورد توهین حرف میزنم حالا بعضی ها میتونن بی تفاوت باشن و برخی هم نه. این اعتقادات آدمیه که جاذبه و دافعه ی هر فردی رو مشخص میکنه
در مورد نرم افزار هم بله حق باشماست و من پایین نوشتم که انشالله خدا قوت بده بیشتر تلاش کنیم. بنده هم از وضعیت نرم افزار ایران راضی نیستم و خب البته اینکه قبلا چه کارهایی توسط من و دوستانم انجام شده رو هم نیازی به گزارش دادن نیست که اگه شما در مورد فعالیت های من میدونستید قطعا این حرف رو نمیزدید

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mk1992 , software94 , atenaa , ana9940
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ
سلام
بنظر من استفاده از هر نرم افزاری نشون دهنده ی حمایت ما از کمپانیش نیست. مثال ساده ش وایبر به قول خودمون اسرائیلی. چرا کسی نمیاد بگه بخاطر فلسطینو غزه و اون همه بچه ای که بی گناه کشته شد از وایبر استفاده نکنیم؟ فیسبوک نریم؟
توهین اون مجله سر جای خودشه و بایدم جلوش وایساد! به قول پاپ که مثال جالبی زده بود، آزادی بیانم حدی داره و کسی که این حد رو رد کنه باید منتظر ری اکشن باشه! اما اگر ما مسلمانیم، کشتن راهش نیست! کدوم یک از امامان و پیامبران کشتن کسی که به اسلام توهین کنه رو مجاز دونسته؟ تمام جنگ هایی که بود به ناچار بوده! دین اسلام دین ملایمتو صلحه!
اگر ما مسلمانیم، با سرکوب، با جنگ، با ادامه دادن تفرقه، با تحریم هایی که هیچ سودی نداره، نمیتونیم اونارو متقاعد کنیم دینمون درسته اتفاقا نفاقو بیشتر میکنیم!
وقتی تونستیم دینمونو جوری بهشون نشون بدیم که باور کنن دین ما جز صلحو دوستی چیزی نمیخواد، اونوقته که ما برنده ایم!
امیدوارم کسانی که این تاپیکو میبینن حتما جواب خودت نوت پد رو توی لینک اول بخونن...
برای مشاهده نشدن اون متن که اتوماتیک تایپ میشه از نسخه ی قبلی استفاده کنید...
و من الله التوفیق

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , mjjoon2 , iammiti , Elena_71 , farhad_vr32 , ana9940
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  در مورد هک کردن سایتشون هم گفتم کاری ندارم درسته یا غلطه
(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  اعتقادات آدمیه که جاذبه و دافعه ی هر فردی رو مشخص میکنه
شما به هک دن سایت کاری ندارید ولی به توهین کار دارید؟ این حرفتون مثل این میمونه از یه طرف نماز بخونی از اونور از دیوار مردم بری بالا...توهین بده ولی کشتن و گرفتن حق زندگی از یه نفر دیگه غیر قابل بخششه !
فقط یه سوال : تو اعتقادات شما هک کردن سایت تجاوز نیس؟
در هر صورت..این بحث فک کنم نه جاش اینجا باشه و نه من ادم مناسبی واسه بحث کردن باشم..تا همین جا هم زیاده روی بوده از من
در مورد کار هم..من اصلا قصد نداشتم کارهایی که شما انجام دادین( با اینکه اطلاعی ندارم ازشون) زیر سوال ببرم...امیدوارم بیشتر هم ادامه بدین و موفق تر باشین تو این عرصه

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۶
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ق.ظ، توسط mjjoon2.)
RE: سایت notepad++ در حمایت از چارلی هک شد
من واسه این که بیزاری خودم رو از این شرکت Notepad++ اعلام بکنم از این به بعد نسخه کرک شدش رو نصب میکنم Big Grin
(نه که تا دیرووز نسخه پولی نصب داشتم Angel Angel از اون جهت میگم)
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71 , WILL , farhad_vr32
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  سلام
بنظر من استفاده از هر نرم افزاری نشون دهنده ی حمایت ما از کمپانیش نیست. مثال ساده ش وایبر به قول خودمون اسرائیلی. چرا کسی نمیاد بگه بخاطر فلسطینو غزه و اون همه بچه ای که بی گناه کشته شد از وایبر استفاده نکنیم؟ فیسبوک نریم؟
توهین اون مجله سر جای خودشه و بایدم جلوش وایساد! به قول پاپ که مثال جالبی زده بود، آزادی بیانم حدی داره و کسی که این حد رو رد کنه باید منتظر ری اکشن باشه! اما اگر ما مسلمانیم، کشتن راهش نیست! کدوم یک از امامان و پیامبران کشتن کسی که به اسلام توهین کنه رو مجاز دونسته؟ تمام جنگ هایی که بود به ناچار بوده! دین اسلام دین ملایمتو صلحه!
اگر ما مسلمانیم، با سرکوب، با جنگ، با ادامه دادن تفرقه، با تحریم هایی که هیچ سودی نداره، نمیتونیم اونارو متقاعد کنیم دینمون درسته اتفاقا نفاقو بیشتر میکنیم!
وقتی تونستیم دینمونو جوری بهشون نشون بدیم که باور کنن دین ما جز صلحو دوستی چیزی نمیخواد، اونوقته که ما برنده ایم!
امیدوارم کسانی که این تاپیکو میبینن حتما جواب خودت نوت پد رو توی لینک اول بخونن...
برای مشاهده نشدن اون متن که اتوماتیک تایپ میشه از نسخه ی قبلی استفاده کنید...
و من الله التوفیق

حرف حق

One day the hands of fate must be forced
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , iammiti
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ
دوستان من با حرفاتون موافقم بهرحال کلیات افکارمون یکیه و این جزئیات بر سر انتخاب واژه هاست
انشالله همیشه مفید باشیم
برای ما هم دعا کنید
خدانگهدار Smile

۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , software94 , farhad_vr32
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  در مورد هک کردن سایتشون هم گفتم کاری ندارم درسته یا غلطه
(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  اعتقادات آدمیه که جاذبه و دافعه ی هر فردی رو مشخص میکنه
شما به هک دن سایت کاری ندارید ولی به توهین کار دارید؟ این حرفتون مثل این میمونه از یه طرف نماز بخونی از اونور از دیوار مردم بری بالا...توهین بده ولی کشتن و گرفتن حق زندگی از یه نفر دیگه غیر قابل بخششه !
در هر صورت..این بحث فک کنم نه جاش اینجا باشه و نه من ادم مناسبی واسه بحث کردن باشم..تا همین جا هم زیاده روی بوده از من
در مورد کار هم..من اصلا قصد نداشتم کارهایی که شما انجام دادین( با اینکه اطلاعی ندارم ازشون) زیر سوال ببرم...امیدوارم بیشتر هم ادامه بدین و موفق تر باشین تو این عرصه
مثل این که شما متوجه قضیه نشدی.
سایت رو در حمایت از اون نشریه هک کردن. یعنی اگه خلافی یا به قول شما تجاوزی انجام شده همین حامیان شارلی ابدو انجام دادن. پس این مدعیان آزادی بیان هستن که به تعبیر شما دارن از دیوار مردم میرن بالا!

کسی نگفته کشتن و ترور کار خوبیه. یک مسلمان نه مواق تروره و نه موافق توهین به مقدساتش. پس مسائل رو با هم قاطی نکن لطفاً.
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: one hacker alone , atenaa
ارسال: #۱۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ)mk1992 نوشته شده توسط:  سایت رو در حمایت از اون نشریه هک کردن.
من عذر می خوام ظاهرا من خیلی احمقم و واقعا وقتی چیزی در این مورد نخوندم و صرفا مثل یه ادم فوق ناشی و بیشعور می پرم وسط چرت و پرت میگم ...ببخشید که من یه احمقم دوست عزیز..شما منو از گمراهی نجات دادی ! !

۱
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: miss msv66
ارسال: #۱۱
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۲۰ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ)mk1992 نوشته شده توسط:  مثل این که شما متوجه قضیه نشدی.
سایت رو در حمایت از اون نشریه هک کردن. یعنی اگه خلافی یا به قول شما تجاوزی انجام شده همین حامیان شارلی ابدو انجام دادن. پس این مدعیان آزادی بیان هستن که به تعبیر شما دارن از دیوار مردم میرن بالا!

از دیکشنری هم میتونید استفاده کنید!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ ب.ظ
خوب شاید اومدیم و همه ی این شرکت ها بی احترامی کردن، بعد چه خاکی به سرمون بریزیم؟ !!!
بابا ول کنید این حرفا رو دوستان. برای مقابله با همچی کارهایی این راه تاثیرگذاری نیست.
زشته به خدا دانشجوی مملکت این شکلی فکر کنه.
ژاپن اومد بخاطر بی احترامی هایی که بهش کردن، بعد دو دهه شد "ژاپن". وسایل الکترونیکیش داره تو قلب آمریکا رقابت می کنه. ما هم بخاطر بی احترامی هایی که بهمون شد و میشه از ۵۷ تا حالا داریم شعار می دیم و پلاکارد نصب می کنیم، و پدر مادر این و اون رو در میاریم، نتیجه شم شده این خراب شده که الان توش هستیم.
۱۴
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: محسن جون , عزیز دادخواه , kingmax , A V A , mjjoon2 , izadan11 , WILL
ارسال: #۱۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ)mk1992 نوشته شده توسط:  سایت رو در حمایت از اون نشریه هک کردن.
من عذر می خوام ظاهرا من خیلی احمقم و واقعا وقتی چیزی در این مورد نخوندم و صرفا مثل یه ادم فوق ناشی و بیشعور می پرم وسط چرت و پرت میگم ...ببخشید که من یه احمقم دوست عزیز..شما منو از گمراهی نجات دادی ! !

بنده عاجزانه تقاضا می کنم یک بار دیگه (یا اگه لازم بود چند بار دیگه) این جملاتی که افاضه فرمودین رو بخونین، ببینین چی از توش در میاد:
نقل قول: شما به هک دن سایت کاری ندارید ولی به توهین کار دارید؟ این حرفتون مثل این میمونه از یه طرف نماز بخونی از اونور از دیوار مردم بری بالا...توهین بده ولی کشتن و گرفتن حق زندگی از یه نفر دیگه غیر قابل بخششه !
نمی دونم اسمشو بذارم مغالطه، بذارم تناقض، یا سوتی.
قضاوت با خود شما.
و من الله توفیق
۳
۰
ارسال: #۱۴
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)mk1992 نوشته شده توسط:  می دونم اسمشو بذارم مغالطه، بذارم تناقض، یا سوتی.
بهش میگن سرکستیک
sarcastic
ولی لحن تندی داری :دی خوشم اومد،یکمی فکر کردن بهش اضافه کنی عالی میشه

۲
۳
ارسال: #۱۵
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ب.ظ، توسط farhad_vr32.)
تند روی توی دین و مذهب و اعتقادات هیچ وقت خوب نیست، همیشه هم نتیجه عکس داده،
تو دنیای امروز قدرت دست کسیه که جامعه پویا و آگاه و پر تلاش داشته باشه، اگه مسلمونا همه ی سایتای ضد اسلام رو هک کنن، آخرش چیزی جز این که مسلمونا رو جنگ طلب و خشن نشون بده تهش نمیمونه،
برای اینکه بتونیم حرفمونو به کرسی بشونیم باید به درجه ای از قدرت و دانش برسیم که گوش شنوا واسه حرفامون پیدا شه، نه اینکه به زور حرفمونو فرو کنیم تو گوش کسی
الان باید ما به فکر تقویت خودمون باشیم تا تخریب دشمن، تلاش کنیم واسه بهتر شدن، نه اینکه بقیه رو مجبور کنیم که قبول کنن ما بهتریم
درسته که آمریکا داره به مردم مظلوم جهان ظلم میکنه، ولی ما باید به درجه ای از قدرت برسیم که بتونیم در مقابل این ظلم از مظلوما دفاع کنیم با شعار و شمشیرو از رو بستن هیچی حل نمیشه، ما اگه از همین notepad++ و همه ی برنامه هایی که دشمن نوشته استفاده کنیم و بتونیم صنعت نرم افزارمون رو به درجه ای برسونیم که تو سطح بین المللی حرف واسه گفتن داشته باشه برنده ایم

حالا بازم اگه کسی دسترسی به این گروه هکر داره بهشون بگید happing و happning و اینا درست نیست، happening درستشه :دی
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , tabassomesayna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۳,۹۹۵ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۰۲ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۶۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۰,۹۵۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۴۶۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close