زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنترل جریان credit-based در NoC

ارسال:

mostafa272 پرسیده:

کنترل جریان credit-based در NoC

با سلام

من برای پیاده سازی طرحم نیاز دارم تا تعداد فلیت (flit)های ورودی به یک پورت ورودی در مسیریاب NoC رو بشمارم و هر وقت یک بسته کاملا رد شد سوئیچ کنم روی یک کانال دیگه. سیگنال هایی که برای کنترل جریان وجود داره Clockمسیریاب، clock_rx برای هر پورت ورودی و rx هست و همین طور هم سیگنال credit_o که برای فرستنده ارسال می شود و وضعیت بافرهای داخل پورت ورودی را نشان می دهد. مسیریاب که در NoC استفاده می شود مسیریاب Hermes است. من سعی کردم شمارش را براساس eventمثبت روی کلاک مسیریاب و یا clock_rx انجام دهم، اما ظاهرا درست شمارش نمیشه چون سوئیچ کانال صورت نمی گیرد و ریزش بسته رخ می دهد. اگر با طرز کار NoC آشنایی داریدلطفا راهنمایی کنید.

با تشکر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۰۸۲ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۰۲ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  نحوه مشخص کردن بیت‌های حافظه کنترل Erfan_Ekh ۰ ۱,۸۲۵ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Erfan_Ekh
  سوال درباره کنترل ترافیک شبکه zorro ۱ ۳,۰۳۴ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  احتمال قبولی ارشد کنترل روزانه دانشگاههای تهران mositavasoly ۱ ۲,۳۵۱ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mositavasoly
  مبحث شار، بیشینه جریان، الگوریتم Ford-Fulkerson Sepideh96 ۲ ۲,۵۶۴ ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Sepideh96
  واحد کنترل ریز برنامه ریزی شده (سراسری ۸۶ و ۸۸) ali.majed.ha ۲ ۱,۶۵۵ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  حالتهایی که ولتاژ خازن و جریان سلف در مدار مرتبه اول تغییرات ناگهانی دارند keihan ۲ ۳,۵۹۹ ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: keihan
  کنترل ریزبرنامه نویسی_سوال کنکور ۹۵ hamed_golden ۱ ۱,۶۳۷ ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: arash691
  سوال۲۰ پوران پژوهش(بخش کنترل ریز برنامه نویسی) Saman ۳ ۱,۶۳۹ ۱۶ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: پرهوده

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close