زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید

ارسال: #۵۲۶
۱۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ ب.ظ)zhale k نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ)elahe alavi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی هست که بخواد از الان برای ارشد ۹۵ آماده بشه تا برنامه ریزی کنیم و با هم بخونیم.تا انگیزمون ثابت و پایدار باشه؟ من چون بچه دارم و وقتم کمه باید از الان برای ساله بعد شروع کنم.هرکی آمادست بگه یا علی تاشروع کنیم.[/php]

سلام.من هم سره کار میرم ولی تمایل دارم که شروع کنم و یه وقت هایی از روزمو را با تمرکز برای ارشد بگذرونم.ولی نمیدونم از کجا و با چه درسایی شروع کنم.
سلام منم تازه شروع کردم امسال امتحان دادم ولی دانشگاه مورد نظر نیوفتادم فعلا دانشگاه ازاد رفتم تا سال بعد بتونم دولتی قبول شم(فرار از سربازی )
من از مدار و معماری شروع به خوندن کردم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۲۷
۰۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ
از کل گروه عذر میخوام مطلبم غیر مرتبطه

ولی واقعا سردرگمم
چند دقیقه وقت بزارید منو راهنمایی کنید ممنونتون میشم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰
ارسال: #۵۲۸
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ
سلام دوستان
برای ارشد it یه برنام ریزی خوب میخواهم.مانشتی های عزیز برنامه ریزی خوب دارید اشتراک بذارید که خیلی نیاز دارم
۰
۰
ارسال: #۵۲۹
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ ب.ظ
سلام
من رتبه ۵۰۷ معماری کامپیوتر ۹۴ هستم.واقعا گند زدم و در بدترین شرایطی که میتونست باشه کنکور دادم مخصوصا این که دفترچه دوم من و چند تای دیگه در حین آزمون جابجا ب ی لابی دیگه برده شده بود توسط مراقبمون ک ظاهرا رفته بود چای میل کنه و حدود ۵ دقیقه طول کشید تا بدستمون برسه از مسول حوزه هم شکایت کردیم اما فایده ای نداشت و راه بجایی نبرد. علت دیگه هم غرور بعد از آزمون های آزمایشیم بود (مدرسان شریف)چون رتبم همیشه ببن ۳۰ تا ۱۰۰ بود و آزمون جامع آخر ۶۵ شدم و لعنت ب غرور بی جا .تازه شروع کردم ب خوندن و خلاصه نویسی هم کردم سال گذشته.میخواستم بدونم خلاصه هامو بخونم سوال حل کنم(خیلی زیاد) یا نه از اول کتاب هارو بخونم؟؟؟
ممنون میشم از راهنمایی هاتون
۰
۰
ارسال: #۵۳۰
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ
RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
(۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)keep going نوشته شده توسط:  سلام
من رتبه ۵۰۷ معماری کامپیوتر ۹۴ هستم.واقعا گند زدم و در بدترین شرایطی که میتونست باشه کنکور دادم مخصوصا این که دفترچه دوم من و چند تای دیگه در حین آزمون جابجا ب ی لابی دیگه برده شده بود توسط مراقبمون ک ظاهرا رفته بود چای میل کنه و حدود ۵ دقیقه طول کشید تا بدستمون برسه از مسول حوزه هم شکایت کردیم اما فایده ای نداشت و راه بجایی نبرد. علت دیگه هم غرور بعد از آزمون های آزمایشیم بود (مدرسان شریف)چون رتبم همیشه ببن ۳۰ تا ۱۰۰ بود و آزمون جامع آخر ۶۵ شدم و لعنت ب غرور بی جا .تازه شروع کردم ب خوندن و خلاصه نویسی هم کردم سال گذشته.میخواستم بدونم خلاصه هامو بخونم سوال حل کنم(خیلی زیاد) یا نه از اول کتاب هارو بخونم؟؟؟
اگه خلاصه هات خوبن و مطالب را یادت میارن دیگه کتاب نمیخوای. خلاصه و تمرین و تست کافیه.
با عرض معذرت این را هم بگم که شما مغرور نشدی چون تعداد کل کسایی که تو مدرسان ثبت نام میکنن به ۳۰۰ نفر هم نمیرسه ولی جامعه آماریش را بالای هزار میزنه.
با این حساب رتبه ۳۰ مدرسان نباید غرور ایجاد کنه.
مدرسان ۸۰ -۷۰ درصدش باده و دروغ.
بقیه موسسات هم کم و بیش اینجورین ولی مدرسان یه چیز دیگه اسBig Grin
۰
۰
ارسال: #۵۳۱
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)keep going نوشته شده توسط:  [/color]
سلام
اگه خلاصه هات خوبن و مطالب را یادت میارن دیگه کتاب نمیخوای. خلاصه و تمرین و تست کافیه.
با عرض معذرت این را هم بگم که شما مغرور نشدی چون تعداد کل کسایی که تو مدرسان ثبت نام میکنن به ۳۰۰ نفر هم نمیرسه ولی جامعه آماریش را بالای هزار میزنه.

من اصلا از مدرسان طرفداری نکردم دوست عزیز. مدرسان تو برخی دروس مثل مدار واقعا سطح پائین عمل میکرد و در کل آزمون هاش خوب نبود(نظر شخصی).من راجع ب این ک مدرسان و سایر موسسات در رابطه با تعداد داوطلب هاشون(جامعه آماری) دروغ میگن اطلاعی نداشتم و ندارم یادمه اون موقع جامعه آماریش رو بین ۱۲۰۰/۱۳۰۰تا ۱۶۰۰ اعلام میکرد و همین باعث ی غرور کاذب شده بود.بله در کل رتبه ۳۱ شدن غرور نداره اما ۵ شدن تو دروس تخصصی با ۶۱% تو آزمون جامع دومش وسوسه انگیز بودBlush!شایدم من آدم بی جنبه ای بودم که موضوع ب این سادگی مغرورم کردConfused.امسال پارسه شرکت میکنم ب گفته ی دوستای موفق مانشتی و دوستای خودم ک امسال تهران قبول شدن.ب هر حال ممنون از راهنمائیتون دوست عزیز.Blush
۰
۰
ارسال: #۵۳۲
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ ب.ظ)keep going نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)keep going نوشته شده توسط:  [/color]
سلام

من اصلا از مدرسان طرفداری نکردم دوست عزیز. مدرسان تو برخی دروس مثل مدار واقعا سطح پائین عمل میکرد و در کل آزمون هاش خوب نبود(نظر شخصی).من راجع ب این ک مدرسان و سایر موسسات در رابطه با تعداد داوطلب هاشون(جامعه آماری) دروغ میگن اطلاعی نداشتم و ندارم یادمه اون موقع جامعه آماریش رو بین ۱۲۰۰/۱۳۰۰تا ۱۶۰۰ اعلام میکرد و همین باعث ی غرور کاذب شده بود.بله در کل رتبه ۳۱ شدن غرور نداره اما ۵ شدن تو دروس تخصصی با ۶۱% تو آزمون جامع دومش وسوسه انگیز بودBlush!شایدم من آدم بی جنبه ای بودم که موضوع ب این سادگی مغرورم کردConfused.امسال پارسه شرکت میکنم ب گفته ی دوستای موفق مانشتی و دوستای خودم ک امسال تهران قبول شدن.ب هر حال ممنون از راهنمائیتون دوست عزیز.Blush
آقاچرا شما زود برداشت بد میکنید؟ من کی گفتم شما طرفدار مدرسانید.؟
من اصلا" قصد خاصی نداشتم فقط خواستم بگم جامعه آماری مدرسان ۶-۷ برابر واقعیته.
البته رتبه تک رقمی شما واقعا" جای تقدیر داره.
من میخواستم بگم رتبه کنکور آزمایشی با توجه به جامعه آماری غلطشون و سبک سوالاتشون که با کنکور خیلی متفاوته نباید شما را گول بزنه.
من دوستانی دارم که مثل شما تو آزمایشی رتبه آوردن و خیلی بدتر از شما تو کنکور سراسری شدن. دوستی دارم رتبه اش تو آزمایشی حوالی ۶۰-۷۰ بود تو کنکور ۱۳۰۰ شد واسه نرم .
عذرخواهی من را بپذیرید. یBlushا علی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali77
ارسال: #۵۳۳
۱۵ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ
سلام منم میخواستم واسه ارشدit امسال شرکت کنم از پایگاه داده و گرامر زبان شروع کردم لطفا اگه برنامه ریزی خاصی دارین راهنمای کنین ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۵۳۴
۱۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۶:۱۰ ب.ظ
بچه ها تو رو خدا اگه سیستم عامل پارسه دکتر حقیقت رو کسی چاپ جدید (مثلا همین سال ۹۴) داره می شه دو فصل اخرش رو کامل برای من عکس بگذاره من کتابم تقریبا مال ۳ ساله پیشه و تازه می خوام درس بخونم ببینم فرقی کرده یا نه خواهشا تونستین کمکم کنید منظورم فصل هفت مدیریت حافظه و فصل ۸ حافظه مجازی
۰
۰
ارسال: #۵۳۵
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۱۰ ب.ظ)آسمان ابری نوشته شده توسط:  بچه ها تو رو خدا اگه سیستم عامل پارسه دکتر حقیقت رو کسی چاپ جدید (مثلا همین سال ۹۴) داره می شه دو فصل اخرش رو کامل برای من عکس بگذاره من کتابم تقریبا مال ۳ ساله پیشه و تازه می خوام درس بخونم ببینم فرقی کرده یا نه خواهشا تونستین کمکم کنید منظورم فصل هفت مدیریت حافظه و فصل ۸ حافظه مجازی

سلام
کتاب دکتر حقیقت از ۹۰ ب هاینور هیچ تغییری نکرده هیچی فقط هرسال سوالات سال قبل بهش اضافه میشه بعلاه مقداری گرون تر میشه
اما کتاب ۸۹ نسبت به ۹۱ ۲صفحه تغیییر کرده که مال شماهم اینطور که میگین ۹۱ هست اصلا فرض که ۸۹ ه مباشه واسه ۲صفحه اایل کتاب حرص نخورین با ارامش برید بخونین
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه ارشد ای تی
ارسال: #۵۳۶
۲۳ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)keep going نوشته شده توسط:  سلام
آقا من امسال دوباره بعد خدمت دارم کنکور ارشد میدم
اگر شما امسال نمایشگاه رفته باشید قطع به یقین نمیگید آمارش ۳۰۰ نفره،من تونمایشگاه ثبت نام کردم و تو همون نیم ساعتی که من ثبت نام کردم ۲ نفر دیگه هم ثبت نام کردن،تعجب میکنم میگید ۳۰۰ نفر بشن،شما تو همین مانشت نگاه کنید برا ثبت نام گروهی ۸ تا لیست ۲۰ نفره دادن فکر کنم،بنظرم با تجربه ای که از کنکور ارشد و ازمون های آزمایشی و تخفیف و بازاریابی قوی که مدرسان انجام میده تعداد داوطلبین درسته اما در کیفیت علمی داوطلبین شک دارم،در حالت کلی خیلی قوی نیستن.
تو مدرسان اگه رتبه آزمون های جامع شما میانگین زیر ۲۰ باشه رتبه کنکورتون یه چیزی بین ۳-۴ برابر خواهد شد
اگر ۲۰ تا ۵۰ باشه از ۳ تا ۱۰ برابر و بیش از ۵۰ قابل پیش بینی نیست.
عملا کسی تو کنکور مدرسان بخواد حرفی برا گفتن تو کنکور ارشد داشته باشه باید جزو ۱۰ نفر اولش باشه
پارسه تعداد کمتری شرکت کننده داره اما حدود ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ نفر میشن.چود خودم پارسه بودم.میانگین رتبه شما تو آزمون های جامع پارسه زیر ۵۰ باشه نهایت رتبه شما ی بازه ۱۰برابری تو کنکور ارشد به شما میده طبق نتایجی که دوستان و خودم کسب کردم.
در کل مدرسان از نظر برگزاری آزمون آزمایشی یک سطح بالاتر از سایر رقبا هست اما تنها رقیبی که بهتر از مدرسان تو بودجه بندی امتحانی و شبه سازی سوالات کنکور هست بنظرم پارسه هستش.
تعداد افرار شرکت کننده تو آزمون کامپیوتر در کل گرایش ها چیزی حدود ۳۷۰۰۰ هزار نفر هست که اگه ده درصد اونها تو آزمون های آزمایشی شرکت کنند یه ۳۷۰۰ نفر میشن که با حساب سر انگشتی با جمع آمار این موسسات برابری میکنه
خلاصه من خودم قبل خدمت پارسه شرکت کردم روزانه شهرستان هم قبول شدم نرفتم.امسال بنظرم مدرسان بهتره و ترجیح دادم مدرسان شرکت کنم.
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۵۳۷
۲۳ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ق.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)keep going نوشته شده توسط:  سلام
آقا من امسال دوباره بعد خدمت دارم کنکور ارشد میدم
اگر شما امسال نمایشگاه رفته باشید قطع به یقین نمیگید آمارش ۳۰۰ نفره،من تونمایشگاه ثبت نام کردم و تو همون نیم ساعتی که من ثبت نام کردم ۲ نفر دیگه هم ثبت نام کردن،تعجب میکنم میگید ۳۰۰ نفر بشن،شما تو همین مانشت نگاه کنید برا ثبت نام گروهی ۸ تا لیست ۲۰ نفره دادن فکر کنم،بنظرم با تجربه ای که از کنکور ارشد و ازمون های آزمایشی و تخفیف و بازاریابی قوی که مدرسان انجام میده تعداد داوطلبین درسته اما در کیفیت علمی داوطلبین شک دارم،در حالت کلی خیلی قوی نیستن.
تو مدرسان اگه رتبه آزمون های جامع شما میانگین زیر ۲۰ باشه رتبه کنکورتون یه چیزی بین ۳-۴ برابر خواهد شد
اگر ۲۰ تا ۵۰ باشه از ۳ تا ۱۰ برابر و بیش از ۵۰ قابل پیش بینی نیست.
عملا کسی تو کنکور مدرسان بخواد حرفی برا گفتن تو کنکور ارشد داشته باشه باید جزو ۱۰ نفر اولش باشه
پارسه تعداد کمتری شرکت کننده داره اما حدود ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ نفر میشن.چود خودم پارسه بودم.میانگین رتبه شما تو آزمون های جامع پارسه زیر ۵۰ باشه نهایت رتبه شما ی بازه ۱۰برابری تو کنکور ارشد به شما میده طبق نتایجی که دوستان و خودم کسب کردم.
در کل مدرسان از نظر برگزاری آزمون آزمایشی یک سطح بالاتر از سایر رقبا هست اما تنها رقیبی که بهتر از مدرسان تو بودجه بندی امتحانی و شبه سازی سوالات کنکور هست بنظرم پارسه هستش.
تعداد افرار شرکت کننده تو آزمون کامپیوتر در کل گرایش ها چیزی حدود ۳۷۰۰۰ هزار نفر هست که اگه ده درصد اونها تو آزمون های آزمایشی شرکت کنند یه ۳۷۰۰ نفر میشن که با حساب سر انگشتی با جمع آمار این موسسات برابری میکنه
خلاصه من خودم قبل خدمت پارسه شرکت کردم روزانه شهرستان هم قبول شدم نرفتم.امسال بنظرم مدرسان بهتره و ترجیح دادم مدرسان شرکت کنم.
موفق باشید

دمت گرم دادا ، از توضیحاتت ، بلاخره چند ماه خدمت کردی Big Grin...

الان رفتی و اومدی رقیب سخت و جنگجویی شدیا

با نظرت موافقم Smile

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۰
۰
ارسال: #۵۳۸
۲۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۳۷ ب.ظ، توسط دختر مهربان.)
سلام
منم الان تو این ساعت به جمعتون اضافه میشم
پارسال با ۱۶ روز خوندن اونم روزی سه ساعت رتبه ام شد ۱۷۰۰

۱- پردیس شهید بهشتی قبول شدم که هزینه اش بالا بود

۲- مرحله تکمیل ظرفیت مجازی خواجه نصیر قبول شدم که میگن آموزش محورا پایان نامه نمیدن و باید بی خیال دکترا شی

۳- آزمون دانشگاه آزاد هم تهران مرکزی قبول شدم که میگن از قرار معلوم اگه ثبت نام کنی و مرخصی تحصیلی بگیری نمیشه سال بعد ارشد بدی

منم از امروز اضافه شدم بشینم درست و حسابی بخونم
امیدوارم هممون موفق باشیم

یا علی

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۰۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۸۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۲ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۸۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۹۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۶۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۸۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۷۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۴۷۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۱۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close