زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوستانی که میخوان برنامه نویسی یاد بگیرن یا ایده ای رو پیاده سازی کنن بیان تو

ارسال: #۴۶
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ
RE: دوستانی که میخوان برنامه نویسی یاد بگیرن یا ایده ای رو پیاده سازی کنن بیان تو
بنده هم به عنوان کوچیک جمع یه پشنهاد میخوام بدم، همونطور که میدونید معمولا اینگونه آموزشها قبل از اینکه شروع بشن، تموم میشن Big Grin، نمونه های زیادیش هم تو جای جای مانشت دیده میشه، دیگه بذارید اسم نبریم. مشکل اصلی هم اینه که اصلا نمیدونیم چی قراره یاد بدیم، هر کی دوست داره یه چیزی یاد بگیره و نظر واحدی برای یاد دهنده وجود نداره بنابراین انقدر این نظر خواهی طول میکشه که آخرش یاددهنده ی گرامی پشیمون میشه از اینکه بخواد آموزش بده، یا کار دیگه ای براش پیش میاد و زمانی که میخواست برای آموزش بذاره پُر میشه. به نظرم بهترین کار اینه که:

۱- چند نفر بیان و هر کدوم یه موضوعی رو تدریس کنن (حتی المکان موضوع و زمان های تدریس تداخل نداشته باشه)
۲- هر فرد خودش انتخاب کنه که چی میخواید یاد بده، بقیه هم بر حسب نیاز یا شرکت کنن یا شرکت نکنن
۳- از همین امروز شروع به تدریس کنن و کار امروز رو به فردا نندازن
۴- الزامی هم به تدریس آنلاین نیست، میتونن ویدیو درست کنن و آپلود کنن تو آپارات و دراپ باکس و بقیه دانلود کنن.

پیشنهاد های خوبی هم شد، به نظر میرسه که موارد زیر برای تدریس خوب هستن:

۰- C و ++C (یه نفر)
۱- سی شارپ (یه نفر)
۲- جاوا (یه نفر)
۳- سمت سرور PHP و MySQL و Ajax (یه نفر)
۴- سمت کلاینت HTML, CSS, JQuery, Javascript (یه نفر)

هر کی هم خواست میتونه زودتر شروع کنه و اینطوری منتظر رای گیری برای اینکه کی چی یاد بده هم نمیمونیم. از بقیه ی دوستانی هم که میتونن یکی از موارد بالا رو تدریس کنن دعوت به عمل میاد که همکاری کنن.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , ƊƦЄƛM , tabassomesayna , MiladCr7 , raha_ce , ziba.O , fo-eng , Bahar_HS , سجاد۶۷ , Menrva , aadmida
ارسال: #۴۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ
RE: دوستانی که میخوان برنامه نویسی یاد بگیرن یا ایده ای رو پیاده سازی کنن بیان تو
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  ۰- C و ++C (یه نفر) ۳ واحد - مدرس one hacker alone - پیش نیاز: ندارد - هم نیاز: ندارد
...
دانشگاه x86 Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۴۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ ب.ظ
سلام
من دانشجوی ارشدم ولی هنوز هیچ برنامه ای رو کامل بلد نیستم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ
سلام.هیچ خبری نیست؟؟؟Cool
قرار بود بعد کنکور شروع شه

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۵۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ، توسط one hacker alone.)
به نام خدا
سلام مجدد
وای اینجا چقدر ساکته!!!
صب کن ببینم ساعت چنده ؟؟؟
بعععععله ۴:۱۱
و اینگونه است که شب ها وقتی میخوابید برنامه نویس ها بیدارن
اینجوری میخواید برنامه نویس بشید؟؟؟
آیت الله انصاری به طلبه ای گفتن که هدف شما در زندگی و این مباحث حوزه چیه؟ اون بنده خدا گفت میخوام انقدر مطالعه کنم که اطلاعاتم مثل شما بشه
حاج اقا انصاری خندید و گفت من زمان شما بودم میگفتم که میخوام انقدر در مسیر دین مطالعه کنم که علمم به اندازه ی امام صادق برسه!!! و حالا منی که میخواستم امام صادق بشم شدم انصاری شما که میخواید انصاری بشید به هیچی نمیشید Smile
حالا قضیه ی ما هم همینه شما ه میخواید برنامه نویس بشید به قول دوستان نباید منتظر کلاس و اینا باشید
اما خب من سر حرف خودم هستم و بهرحال انشالله بتونیم اون اندازه حرف بزنیم که بهش عمل میکنیم
من یه صفحه ی کوچولو برای ثبت نام دوستان درست کردم الان آدرس نمیدم چون باید یه توضیح قبلش بدم اگه عمری بود به شب رسیدیم لینکش رو میزارم و دوستان ثبت نام کنن
دوستانی که ای دی یاهو هم گذاشتن من از اون طریق هم بهشون خبر میدم
ولی یه تاپیک جدید برای ثبت نام میزنم انشالله
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  این روش هم که دوست عزیزمون گفتن من موافقم فقط باید حضوری باشه و فک نکنم همه راضی باشن
و راستی هنوز یه فکری برای این تعداد زیاد بکنید چون مشکلش حل نشده من گفتم نهایتا ۵ نفر ولی الان...؟

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , x86 , Nesyan , raha_ce , arefeh.hp , سجاد۶۷
ارسال: #۵۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ق.ظ
من میخوام جاوا کار کنم
هیچی هم بلد نیستم

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ، توسط Bahar_HS.)
با سلام،
یه پیشنهاد دارم.
البته یه جورایی زحمت میشه برای استادone hacker alone!Smile
یه سری پروژه برامون تعریف کنید،پروژه مون رو که تحویل دادیم،بگید در چه سطحی هستیم؟چقدر پارامترهای برنامه نویسی رو رعایت کردیم و دوستانی که در یک سطح هستن گروههای ۴-۵ نفره تشکیل بدن و با همکاری هم و زیر نظر استاد کار کنن.فکر کنم اینطوری هر کسی در مسیر خودش بتونه پیش بره.

یه مشکلی که خود من دارم اینه که حال و حوصله کتاب،جزوه و مطلب آموزشی خوندن ندارم!Blush
دوست دارم توی کار یاد بگیرم و اگر در بخشی نقطه ضعف داشتم برم در اون بخش خودمو قوی کنم.
خودم هر چی یاد گرفتم در طول پروژه های زمان دانشجویی و گروههای کاری برنامه نویسی بوده.Angel

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , raha_ce
ارسال: #۵۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۹ ق.ظ
کدوم زبان کا باهاش بهتره اسون تره؟
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ
سلام،
استادone hacker alone کجایید؟چه خبر؟شروع نمی کنید؟Smile

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  سلام،
استادone hacker alone کجایید؟چه خبر؟شروع نمی کنید؟Smile
سلام دوست عزیز.
با اجازه استاد این رو می گذارم. فکر کنم دارند در این تاپیک ادامه می دهند:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۱۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۴۹۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۳ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۳۹۹ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۴۱۰ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۹۲ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close