زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۳۷۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۶ ق.ظ
RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر
(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها راست میگن من خودم فقط امنیت و شبکه میخوام ولی این دو رشته متقاضی زیاد داشتن و دارن و متاسفانه ظرفیتهاشون خیلی پایینه...با اینکه کار سنگینیه ولی بیاید رو گرایشهای دیگه هم حساب کنیم
والا من صبح داشتم یه سایت به اسم Top 10 رو میخوندم، توی ده شغل برتر حوزه کامپیوتر مهندس نرم افزار اول بود، آنالیزر دوم، متخصص امنیت سوم و مدیر شبکه چهارم ! همچین آش دهن سوزی هم نیست این شبکه و امنیت، من که گرایش نرم افزار رو دارم پیگیری میکنم، ظرفیتشم که خدا رو شکر بالاست، قبولیش هم با یکم تلاش تضمین شده هستش
۴
۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۷۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ
سلام

ببخشید نتیجه این اعتراض به کجا رسید>؟؟؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
ارسال: #۳۷۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها راست میگن من خودم فقط امنیت و شبکه میخوام ولی این دو رشته متقاضی زیاد داشتن و دارن و متاسفانه ظرفیتهاشون خیلی پایینه...با اینکه کار سنگینیه ولی بیاید رو گرایشهای دیگه هم حساب کنیم

اتفاقا به نظرم قبولی توی این دوتا گرایش راحتتر شده
از اونجایی که خیلیا میترسن سمت این دوتا گرایش حداقل برای امسال نمیان
همینطور به نظرم خوندن مدار منطقی و نظریه راحتتر از هوش و نرم افزار
ریاضی هم در حد همون گسسته کافیه در ضمن گسسته کامپیوتر خیلی راحتتر از ای تی هست
نکته ای هم که هست متخصص شبکه کمتر از برنامه نویس چون یادگیریش هزینه و تخصص بیشتر میخواد.
۳
۲
ارسال: #۳۷۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۳۳ ب.ظ
به نظر من قبولی تو یه رشته خودش هفت خان رستم ولی ادامه تو اون رشته و موفقیت هفت خان دیگر! پس بر اساس علاقه و تواناییتون رشته و گرایش انتخاب کنید! بعش تلاش!!! خود من پشت کنکوری ام اما به بعدش و اینکه اگه فلان گرایش قبول شدم با درساش حال میکنم و راحت میخونم و... هم فکر میکنم!!!! خیلی از حالا استرس این گروه رفته زیرگروه دیگه رو نداشته باشد . چون هیچ چیز مشخص نیست! نه زمان سرجلسه نه تاریخ برگزاری نه ظرفیت ها!!!! Big Grin اینم از کنکور ایرانیه دیگه مثل بقیه چیزا!!!Big Grin ایرانی که باشی با تغییرات دقیقه ۹۰ مثل گل دقیقه ۹۰ اشنایی داریBig Grin
۰
۰
ارسال: #۳۸۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ
سلام دوستان بیان یک گروه تشکیل بدیم وکلاس های ارشد آنلاین رو به صورت گروهی ثبت نام کنیم وبتا مدرسان هم صحبت کنیم تا تخفیف خوب بگیریم دوستانی که موافقتنند هر چه سریع تر اعلام کنند واسه کلاس های آنلاین مدرسان
۱
۱
ارسال: #۳۸۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط saharitst.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها راست میگن من خودم فقط امنیت و شبکه میخوام ولی این دو رشته متقاضی زیاد داشتن و دارن و متاسفانه ظرفیتهاشون خیلی پایینه...با اینکه کار سنگینیه ولی بیاید رو گرایشهای دیگه هم حساب کنیم

نکته ای هم که هست متخصص شبکه کمتر از برنامه نویس چون یادگیریش هزینه و تخصص بیشتر میخواد.

من که خیلی سختمه بیخیالشون شم چون ۴ سال پیش که اومدم سراغ رشته ای تی به امید امنیت و شبکه اومدم تو این رشته
۲
۰
ارسال: #۳۸۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها راست میگن من خودم فقط امنیت و شبکه میخوام ولی این دو رشته متقاضی زیاد داشتن و دارن و متاسفانه ظرفیتهاشون خیلی پایینه...با اینکه کار سنگینیه ولی بیاید رو گرایشهای دیگه هم حساب کنیم

من که خیلی سختمه بیخیالشون شم چون ۴ سال پیش که اومدم سراغ رشته ای تی به امید امنیت و شبکه اومدم تو این رشته
دوست عزیز ریسک کردن همیشه اوقات به نفع آدم تموم نمیشه، گاهی به ضرر آدم هم تموم میشه ! امیدوارم همه به خواسته هاشون برسن
۲
۲
ارسال: #۳۸۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  

دوست عزیز ریسک کردن همیشه اوقات به نفع آدم تموم نمیشه، گاهی به ضرر آدم هم تموم میشه ! امیدوارم همه به خواسته هاشون برسن

انشالله
۰
۰
ارسال: #۳۸۴
۰۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط مرضیه۷۰.)

(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها راست میگن من خودم فقط امنیت و شبکه میخوام ولی....

منم موافقم، من الان که فکر می کنم خیلی هم بهتر شده...
من خیلی تو مدار منطقی و نظریه قوی هستم، برعکس از نرم افزار متنفرم....
ریاضی هم که خوراک ما بچه های فنی هست.
اتفاقا خیلی به نفع من شده، درساشو با علاقه می خونم Smile
اگه کنکور هم بیفته اردیبهشت بازم به نفع ماست، پس نباید ناامید بشیم و این گرایش رو بیخیال بشیم
۲
۵
ارسال: #۳۸۵
۰۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط ncpu.)
با سلام
نمیدونم در جای دستی این پست رو میزارم یا نه

امینت و شبکه :
چن سالی هست با این موضوع به عنوان شغل و علاقه و ... در ارتباطم.
بسیاری از دوستان ابراز علاقه برای ادامه تحصیل دادن در این حوزه کردن و قطعا هم براش تحقیق کردن اما برای اون دسته از دوستانی که خیلی تحقیق نکردن میگم :
قبل هر چیز با چن نفر که کارهای خوبی در این حوزه انجام دادن صحبت کنید
مشورت کنید
این دو فیلد بسیار جدا از هم هستش و اینکه برای کار شبکه و امنیت حتما نباید دوره دانشگاهیش رو بگذرونی اما حتما باید بسیار مطالعه کنی و سالها تحقیق و پژوهش..
با ۲ سال کارشناسی شاید هیچوقت چیزی تز شبکه و امنیت یاد نگیری .
به انجمن ها و فروم هایی که به صورت تخصصی دارن کار شبکه و امنیت میکنن یه سر بزنید، و ببینید در امنیت به کدوم فیلد علاقه دارین
یا شبکه
انتظار نداشته باشید که بعد ۲ سال ارشد طراخ . معمار لایه های امنیت بشید یا به اندازه کسی که ccip شرکت سیسکو رو داره از شبکه سر در بیارید.
قطعا تحصیلات آکادمیک بسیار خوبه. به شخصه بسیاری از دوستانم رو میشناسم که دوست دارن امنیت امیرکبیر بخونن من جمله خودم.
و نکته بعدی :
شما برای اینکه بتونین در دنیای کامپیوتر حرفی برای گفتن داشته باشید باید ریاضی بدونیدو ریاضی رو خیلی خوب بدونید.
شاید یکی از بهترین اتفاقهای این چن سال اینه که ریاضی رو هم به عنوان دروس امتحانی امنیت و شبکه دخیل کردن.
برای کار امنیت باید برنامه نویسی سر در بیارییم،
ساختار ها رو بشناسیم
کامپیوتر رو بشیاسیم.
و اینکه برای اینکه فردی حرفه ای باشیم در باید علم و تجربه رو در کنار هم داشته باشیم.
امیدوارم همه ی ما به آرزوهامون برسیم .

سرتون رو درد آوردم Smile
۱۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , شقایق.
ارسال: #۳۸۶
۱۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)ncpu نوشته شده توسط:  با سلام
نمیدونم در جای دستی این پست رو میزارم یا نه

امینت و شبکه :
چن سالی هست با این موضوع به عنوان شغل و علاقه و ... در ارتباطم.
بسیاری از دوستان ابراز علاقه برای ادامه تحصیل دادن در این حوزه کردن و قطعا هم براش تحقیق کردن اما برای اون دسته از دوستانی که خیلی تحقیق نکردن میگم :
قبل هر چیز با چن نفر که کارهای خوبی در این حوزه انجام دادن صحبت کنید
مشورت کنید
این دو فیلد بسیار جدا از هم هستش و اینکه برای کار شبکه و امنیت حتما نباید دوره دانشگاهیش رو بگذرونی اما حتما باید بسیار مطالعه کنی و سالها تحقیق و پژوهش..
با ۲ سال کارشناسی شاید هیچوقت چیزی تز شبکه و امنیت یاد نگیری .
به انجمن ها و فروم هایی که به صورت تخصصی دارن کار شبکه و امنیت میکنن یه سر بزنید، و ببینید در امنیت به کدوم فیلد علاقه دارین
یا شبکه
انتظار نداشته باشید که بعد ۲ سال ارشد طراخ . معمار لایه های امنیت بشید یا به اندازه کسی که ccip شرکت سیسکو رو داره از شبکه سر در بیارید.
قطعا تحصیلات آکادمیک بسیار خوبه. به شخصه بسیاری از دوستانم رو میشناسم که دوست دارن امنیت امیرکبیر بخونن من جمله خودم.
و نکته بعدی :
شما برای اینکه بتونین در دنیای کامپیوتر حرفی برای گفتن داشته باشید باید ریاضی بدونیدو ریاضی رو خیلی خوب بدونید.
شاید یکی از بهترین اتفاقهای این چن سال اینه که ریاضی رو هم به عنوان دروس امتحانی امنیت و شبکه دخیل کردن.
برای کار امنیت باید برنامه نویسی سر در بیارییم،
ساختار ها رو بشناسیم
کامپیوتر رو بشیاسیم.
و اینکه برای اینکه فردی حرفه ای باشیم در باید علم و تجربه رو در کنار هم داشته باشیم.
امیدوارم همه ی ما به آرزوهامون برسیم .

سرتون رو درد آوردم Smile

تا یه حدی باهاتون موافقم و به شخصه میگم تحصیلات اکادمیک خیلی خوبه ولی به شرطی که فقط به اون تحصیلات اکادمیک و علم دانشگاهی بسنده نکنیم وگرنه شکست میخوریم
۲
۰
ارسال: #۳۸۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ
ضرایب مهندسی نرم افزار برای کنکور پیش رو را از کجا میتونم پیدا کنم ؟
اگر کسی هم داره ممنون میشم بهم بگه
۰
۰
ارسال: #۳۸۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب.ظ)reza.asadian.2013 نوشته شده توسط:  ضرایب مهندسی نرم افزار برای کنکور پیش رو را از کجا میتونم پیدا کنم ؟
عزیز شما در اوج از کنکور ارشد خداحافظی کن، اینجوری هیچی از ارزش هات کم نمیشه
۴
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۳۸۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۶ ق.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب.ظ)reza.asadian.2013 نوشته شده توسط:  ضرایب مهندسی نرم افزار برای کنکور پیش رو را از کجا میتونم پیدا کنم ؟

دفترچه پارسال رو از سایت سازمان سنجش قسمت ارشد دانلود کنید یا اینکه گوگل کنید . موفق باشید
۱
۰
ارسال: #۳۹۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ
کنکور افتاد اردیبهشتااااااااااااا
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۹۱ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۳۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۶۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۰۸ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۴۶ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۶۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۰۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۷۷ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۳۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close