زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۳۳۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ ق.ظ
مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر
یکی از دوستان میشه توضیح بده برای امنیت قراره چه اتفاقی بیفته؟
الان کسایی که امنیت هستن، چه درسای بیشتری باید بخونن برای ارشد؟ لطفا اسم درسها رو بگید.
آیا تجارت هم شامل این تغییر شده یا نه؟
و سوال آخر کی بهتون گفته قراره امنیت بره زیر مجموعه کامپیوتر؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ ب.ظ
RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ق.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  یکی از دوستان میشه توضیح بده برای امنیت قراره چه اتفاقی بیفته؟
الان کسایی که امنیت هستن، چه درسای بیشتری باید بخونن برای ارشد؟ لطفا اسم درسها رو بگید.
آیا تجارت هم شامل این تغییر شده یا نه؟
و سوال آخر کی بهتون گفته قراره امنیت بره زیر مجموعه کامپیوتر؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بیاین این تاپیک متوجه میشین. ..

........
۰
۰
ارسال: #۳۳۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ
اونجا رو خوندم
سوال من اینه که بچه های امنیت دقیقا چه درسهایی برای ازمون ارشد باید بخونن؟
۰
۰
ارسال: #۳۳۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ب.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  اونجا رو خوندم
سوال من اینه که بچه های امنیت دقیقا چه درسهایی برای ازمون ارشد باید بخونن؟

اگه خونده باشین پس باید متوجه شده باشین که هنوز وضعیت رشته معلوم نیستTongue
اگه زیر مجموعه آی تی باشه که درسای قبلی رو باید بخونی. . .
اگه زیر مجموعه کامپیوتر باشه که میتونید دفترچه امسالو دانلود کنید و درساشو ببینید. . .

........
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor
ارسال: #۳۳۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ
امنیت رفته زیر مجموعه کامپیوتر.
۰
۰
ارسال: #۳۳۶
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ)farnod3 نوشته شده توسط:  دوستان واقعا ناراحت کننده است من تهران نیستم اما از روش های دیگه اعتراض میکنم .
چقدر بی ارزش است تلاش و آینده این جوانان در اذهان بی خردشان.

واقعا این کارشون تاسف باره..یعنی از اول نمیتونستن فرق ای تی و کامپیوتر رو بفهمن؟؟؟بعد انتظار دارن اینجوری آینده ی مملکت رو بسازیم؟؟//
۰
۰
ارسال: #۳۳۷
۰۹ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۵ ب.ظ
پیش بینی وضعیت گروه آیتی در کنکور ۹۵ بر اساس سرفصل دروس آزمون های آزمایشی سنجش
نمیدونم کسی سرفصل آزمونای آزمایشی سنجشو دیده یا نه ، این سرفصل ها ۹ خرداد تو سایت شرکت خدمات آموزشی سنجش قرار داده شده ، اگه دقت کنین تو سرفصل دروس آیتی درس معماری کامپیوتر هست ، در حالی که اگه شبکه و امنیت از آیتی حذف شه این درس هم از بین دروس مربوط به آزمون آیتی باید حذف شه ، از طرف دیگه درسی به اسم شبکه های کامپیوتری بین سرفصل های گروه مهندسی کامپیوتری هم نیست!
به نظرتون این میتونه نشون بده که شبکه و امنیت امسال زیرمجموعه ی آیتی میمونه یا نه ؟
Aurora، در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ادغام شد با تاپیک مشابه

۲
۰
ارسال: #۳۳۸
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
امسال به احتماله زیاد شبکه و امنیت جز گرایش های مهندسی کامپیوتر شن (دلیلشم البته به نظرم منطقی هست شبکه و امنیت ریاضیات زیادی دارن ,اصلا فکر نکن به شبکه کاربردی , از اونجایی که تو مقطع لیسانس رشته آیتی ریاضیات درست حسابی نداره و کلی از دروس ریاضی مثلا ریاضی مهندسی ,معادلات دیفرانسیل و... رو نداره فکر میکنم بیشتر به رشته مهندسی کامپیوتر بیاد)
در مورد دلیل حذف درس معماری منظورتو متوجه نشدم ولی به هر حال فکر نکنم معماری برای رشته شبکه حذف شه چه تو آیتی بمونه چه نمونه چون یه درس تو مقطع ارشد برای شبکه وجود داره به اسمه پردازنده های شبکه که باید معماریت خوب باشه تا بفهمی پس فک نکنم از کنکور شبکه و امنیت حذف شه
اگه شبکه و امنیت برن تو رشته کامپیوتر احتماله خیلی خیلی زیاد معماری از کنکوره آیتی حذف میشه
به هر حال کسی که کنکور میخواد بده باید خودشو واسه هر شرایطی آماده کنه
البته من فقط نظره شخصیمو گفتم شاید اشتباه باشه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۱
ارسال: #۳۳۹
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ق.ظ
RE: پیش بینی وضعیت گروه آیتی در کنکور ۹۵ بر اساس سرفصل دروس آزمون های آزمایشی سنجش
بنظر منم میره زیر مجموعه کامپیوتر...اولا یه نامه هس از وزارت...ثانیا سرفصلای دانشگاه امیرکبیر رو نگاه کنین متوجه میشین...از همه مهم تر اینکه امسال خیلی از دانشگاهها که تاپارسال از گرایش ۱،۴دانشجو برمیداشتن یا حذف کردن یا هم رفتن زیر مجموعه گرایش ۲/،۳
یکی از دلایل دیگه هم میتونه کم شدن ظرفیت گرایش ۱،۴تو دانشگاه های خوب باشه
اینا فقط نظر شخصی خودمه ممکنه اصلا درست نباشه ولی حدسمو زدم چه درست چه اشتباه
۰
۰
ارسال: #۳۴۰
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۳۶ ق.ظ
RE: پیش بینی وضعیت گروه آیتی در کنکور ۹۵ بر اساس سرفصل دروس آزمون های آزمایشی سنجش
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ق.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  بابا چی میگید الکی جو سازی میکنید . . .

ما معادلات دیفرانسیل هم پاس کردیم اولا

دوما این ریاضیات مهندسی هم این قدر گنده نکنید جون هر کی دارید خودم دیدم و خوندمش همش چرتو پرته مثه دیفرانسیل حالا نمیگم آسونه ولی لطف کنید این قدر گنده ش نکنید.

آمار احتمالاتم پاس کردیم، میمونه محاسبات عددی که اونم تکلیف آسون بودنش رو برید از همه بپرسید، پر رو بازی هم در بیارید همه سر فصلاشو میزنم تا حالتون جا بیاد.
======
حالا میمونه درس مدار منطقی و نظریه زبان و انتقال داده.انتقال داده که همون فصول اول شبکه س.نظریه و منطقی هم پاس کردیم.
حالا این بحث ها رو مطرح کردم که این قدر رشته فناوری اطلاعات رو زیر سوال نبرید.از این گذشته اگه همون درسایی که شما پاس کردید توی چارت ما بود ما هم پاس میکردیم.بله عزیزان
=======
بعدش در مورد اون بحثی که دوستمون راجع به عدم تغییر کرده، بله به احتمال خیلی زیاد رشته فناوری اطلاعات امسال تغییر نمیکنه
چون از مدرسان شریف هم ما پرسیدیم گفتن تغییری در کار نیست.
پارسال دانشجو های شیراز و چند تا دانشگاه معتبر اعتراض کردن چون که مدعی این بودن یه سری دروس رو توی چارتشون ندارن و پاس نکردن، خب حالا حدود یک یا دو سال زمان لازمه که دروس برن توی چارت فناوری اطلاعات در دوره لیسانس،در غیر این صورت یه اعتراض دیگه میشه و نمیزارن تغییر کنه مثلا اگه پارسال ترم ششمی ها اعتراض کردن امسال ترم چهارمی ها شدن ترم شش و اونا اعتراض میکنن، در حقیقت یا باید چارت فناوری اطلاعات در دوره لیسانس به کلی تغییر کنه یا بندازن توی مهندسی کامپیوتر،اگر بخوان تغییرات اعمال شده رو برا امسال بزارن به گونه ای که دانشجو ها اعتراض نکنن مثلا(که خیلی بعیده) باید قبلش چارت لیسانس فناوری اطلاعات تغییر کرده باشه،اگر تغییر کرده باشه تعداد واحد های پاس شده در این رشته میشه چیزی حدود ۱۴۸ واحد که این امکان نداره.(امکان داره عده ای مثلا ترم های اضافه بخورن و غیره پس تغییرات چارت با این وضع و فعلا غیر ممکنه)
یه تحلیل کلی و عقلانی ازش بکنید خیلی راحته، البته نمیدونم مسئولین چقدر عاقلن ، اما عاقلانه به موضوع نگاه کنیم واقعا برای حداقل ۲ سال آینده این موضوع باید منتفی باشه.

اعصاب نداریا کاکو
اعصابتم له له هسا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , kingmax , d_felfelak
ارسال: #۳۴۱
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۳ ق.ظ، توسط kingmax.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  امسال به احتماله زیاد شبکه و امنیت جز گرایش های مهندسی کامپیوتر شن (دلیلشم البته به نظرم منطقی هست شبکه و امنیت ریاضیات زیادی دارن ,اصلا فکر نکن به شبکه کاربردی , از اونجایی که تو مقطع لیسانس رشته آیتی ریاضیات درست حسابی نداره و کلی از دروس ریاضی مثلا ریاضی مهندسی ,معادلات دیفرانسیل و... رو نداره فکر میکنم بیشتر به رشته مهندسی کامپیوتر بیاد
فقط ریاضی مهندسی و محاسبات نداره که اونم از برای ورودی های ۹۱ یا ۹۲ اضاف شدهSleepy و دیگه اینکه اگه همچینه ما ۶ واحد شبکه پاس کردیم ولی شما همش سه واحد ، ما آز شبکه پاس کردیم شما چی؟HuhTongue
در کل بحث کلکل ندارم دوستانه صحبت میکنیمBig Grinمیفهمی کهAngryTongue

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ ق.ظ)vahid_sh@hotmail.com نوشته شده توسط:  اعصاب نداریا کاکو
اعصابتم له له هسا
خو حق داره چهار سال به خاطر شبکه دفته آی تی حالا میان همچین میگن،نه حق نداره کاکوBig Grin

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۱
۰
ارسال: #۳۴۲
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ
الان زنگ زدم به مدرسان
گفتم برا تهیه پکهاتون چ کنیم، چون معلوم نیست شبکه زیرمجموعه کامپیوتر باشه یا آیتی
گفت احتمال ۹۹ درصد زیرمجموعه آیتی میمونه امسال رو
هر چی بهش گفتم اگه رفت چی، میگفت نمیره
حالا والا برا من مهم نیست بره یا نره ، فقط مشـــــــــــخــــــــــــــص بشه که بشینم بخونم
آخه من دروس آیتی رو سال پیش کامل خوندم. حالا موندم اصلا کتاب بخرم یا نه

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۳۴۳
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط TRon.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  امسال به احتماله زیاد شبکه و امنیت جز گرایش های مهندسی کامپیوتر شن (دلیلشم البته به نظرم منطقی هست شبکه و امنیت ریاضیات زیادی دارن ,اصلا فکر نکن به شبکه کاربردی , از اونجایی که تو مقطع لیسانس رشته آیتی ریاضیات درست حسابی نداره و کلی از دروس ریاضی مثلا ریاضی مهندسی ,معادلات دیفرانسیل و... رو نداره فکر میکنم بیشتر به رشته مهندسی کامپیوتر بیاد)
در مورد دلیل حذف درس معماری منظورتو متوجه نشدم ولی به هر حال فکر نکنم معماری برای رشته شبکه حذف شه چه تو آیتی بمونه چه نمونه چون یه درس تو مقطع ارشد برای شبکه وجود داره به اسمه پردازنده های شبکه که باید معماریت خوب باشه تا بفهمی پس فک نکنم از کنکور شبکه و امنیت حذف شه
اگه شبکه و امنیت برن تو رشته کامپیوتر احتماله خیلی خیلی زیاد معماری از کنکوره آیتی حذف میشه
به هر حال کسی که کنکور میخواد بده باید خودشو واسه هر شرایطی آماده کنه
البته من فقط نظره شخصیمو گفتم شاید اشتباه باشه
نه منظورم این نیست که معماری کامپیوتر از شبکه و امنیت حذف میشه ، تو سرفصل دروس آزمون آزمایشی سنجش ، درس معماری کامپیوتر (که مربوط به شبکه و امنیته) ، بین دروس آیتیه ، در حالیکه اگه این دو گرایش از آیتی حذف شن ، درس معماری کامپیوتر هم از کنکور آیتی حذف میشه!

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ق.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  بابا چی میگید الکی جو سازی میکنید . . .

ما معادلات دیفرانسیل هم پاس کردیم اولا

دوما این ریاضیات مهندسی هم این قدر گنده نکنید جون هر کی دارید خودم دیدم و خوندمش همش چرتو پرته مثه دیفرانسیل حالا نمیگم آسونه ولی لطف کنید این قدر گنده ش نکنید.

آمار احتمالاتم پاس کردیم، میمونه محاسبات عددی که اونم تکلیف آسون بودنش رو برید از همه بپرسید، پر رو بازی هم در بیارید همه سر فصلاشو میزنم تا حالتون جا بیاد.
======
حالا میمونه درس مدار منطقی و نظریه زبان و انتقال داده.انتقال داده که همون فصول اول شبکه س.نظریه و منطقی هم پاس کردیم.
حالا این بحث ها رو مطرح کردم که این قدر رشته فناوری اطلاعات رو زیر سوال نبرید.از این گذشته اگه همون درسایی که شما پاس کردید توی چارت ما بود ما هم پاس میکردیم.بله عزیزان
=======
بعدش در مورد اون بحثی که دوستمون راجع به عدم تغییر کرده، بله به احتمال خیلی زیاد رشته فناوری اطلاعات امسال تغییر نمیکنه
چون از مدرسان شریف هم ما پرسیدیم گفتن تغییری در کار نیست.
پارسال دانشجو های شیراز و چند تا دانشگاه معتبر اعتراض کردن چون که مدعی این بودن یه سری دروس رو توی چارتشون ندارن و پاس نکردن، خب حالا حدود یک یا دو سال زمان لازمه که دروس برن توی چارت فناوری اطلاعات در دوره لیسانس،در غیر این صورت یه اعتراض دیگه میشه و نمیزارن تغییر کنه مثلا اگه پارسال ترم ششمی ها اعتراض کردن امسال ترم چهارمی ها شدن ترم شش و اونا اعتراض میکنن، در حقیقت یا باید چارت فناوری اطلاعات در دوره لیسانس به کلی تغییر کنه یا بندازن توی مهندسی کامپیوتر،اگر بخوان تغییرات اعمال شده رو برا امسال بزارن به گونه ای که دانشجو ها اعتراض نکنن مثلا(که خیلی بعیده) باید قبلش چارت لیسانس فناوری اطلاعات تغییر کرده باشه،اگر تغییر کرده باشه تعداد واحد های پاس شده در این رشته میشه چیزی حدود ۱۴۸ واحد که این امکان نداره.(امکان داره عده ای مثلا ترم های اضافه بخورن و غیره پس تغییرات چارت با این وضع و فعلا غیر ممکنه)
یه تحلیل کلی و عقلانی ازش بکنید خیلی راحته، البته نمیدونم مسئولین چقدر عاقلن ، اما عاقلانه به موضوع نگاه کنیم واقعا برای حداقل ۲ سال آینده این موضوع باید منتفی باشه.

فکر نکنم هدف کسی تو این انجمن دست کم گرفتن بچه های آیتی باشه ، اینجا هیچکس مهندسی آیتی رو تحقیر نمیکنه ، خود من قبل از مهندسی کامپیوتر ، آیتی رو انتخاب کرده بودم که متاسفانه رتبه کنکورم نرسید و از کامپیوتر قبول شدم ، من خیلی به رشته ی آیتی علاقه دارم دلیلشم اینه که تو کامپیوتر ، خصوصا سخت افزار ، یه سری درسا هست که مربوط به مهندسی الکترونیکه (حدود ۴۰ واحد اگه اشتباه نکنم) که اینا عملا به درد نمیخوره (حدقل به درد من) چون ما که کارخونه ی ساخت قطعات سخت افزاری نداریم که بخوایم از یاد گرفته هامون استفاده کنیم!
به هر حال من جزو اونایی هستم که قربانی رتبه شد ، شاید بعضیا بگن میرفتی یه دانشگاه دیگه که آیتی قبول میشدی ، ولی دانشگاه تبریز اگه در حد دانشگاه های تهران و شیراز نباشه جزو دانشگاه های معتبر کشوره و اینکه خیلی درس های مشترک هم با آیتی داره ، به هر حال اینطور که من حدس میزنم شبکه و امنیت میره زیرمجموعه کامپیوتر ، ولی نه امسال!
۱
۱
ارسال: #۳۴۴
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ
آزمون آزمایشی سنجش اصلا معیار نیست
پارسال حتی وقتی دفترچه اومد و شبکه امنیت زیر شاخه مهندسی بود سنجش یکی آزمون آزمایشی با امنیت شبکه تو آی تی برگذار کرد
یا لایه فیزیکی از درس شبکه حذف شده و رفته تو انتقال داده دیگه ازش تو درس شبکه سوال نمیاد .. تو آزمون آزمایشی آخر ۵ تا سوال از لایه فیزیکی داد
مدرسان هم که من خودم کلا مدرسان بودم هم آزمون آزمایشی هم چند تا کلاس ... اصلا پیگیری نمی کنن همینجوری جواب میدن
این حرف هارو فقط به این دلیل میگم که همون یه نامه وزارت خیلی خیلی معتبر تر از مدرسان و تعاونی سنجش هست ... پاشین برین وزارت تکلیفتون رو روشن کنین ...

One day the hands of fate must be forced
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , kingmax
ارسال: #۳۴۵
۳۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ
سلام
توی دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته ی کارشناسی امسال که مهندسی کامپیوتر با ۴ گرایش : معماری سیستم ها و نرم افزار و فناوری اطلاعات و رایانش امن ارائه شده، یعنی تغییراتی که مدنظر وزارت علوم بوده واسه لیسانس که اعمال شده .
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۲۳ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۳ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close