زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر گرایشها و ضرایب مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۱۲۱
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  شما زبان را جوری بخونید که قراره شریف و تهران و امیرکبیر قبول بشید. نه برای کنکور. همه چیز بخونید، لغت و گرامر را با هم بخونید. میتونید با ۵۰۴ شروع کنید.

سلام. دوست گرامی من زبان تا الان ۵۰۴ و تافل رو خوندم.
کتاب مناسب دیگه چی پیشنهاد میدید؟

I Can do it
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ
RE: تغییر گرایشها و ضرایب مهندسی کامپیوتر
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  بچه های نرم افزار عزیز
لطفاً میشه واسه درسای مدار منطقی نظریه زبان و انتقال داده منبع درس و کنکور خوب معرفی کنید؟ بهترین منابع کنکور چی هستن؟ مدار پوران خوبه؟ نظریه و انتقال چی؟ احتمالات و محاسبات اینا رم بی زحمت بگید مرسی

یعنی چی بگم؟!!! به جای اینکه اعتراضی چیزی انجام بدید منبع میخواید؟! ExclamationHuh
۶تا درس به منابع اضافه شده - درسایی مثل هوش و مهندسی نرم افزار حذف شده - ضریب ها تغییر کرده - کجاش انصافه؟!
واقعا به ملتی تبدیل شدیم که اگه بندازنمون توی آب آبشش در میاریم و چیزی نمیگیم و بعدشم ازش جوک میسازیم!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369 , behruz_p , mslinkin001
ارسال: #۱۲۳
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ)s0r0ush666 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  بچه های نرم افزار عزیز
لطفاً میشه واسه درسای مدار منطقی نظریه زبان و انتقال داده منبع درس و کنکور خوب معرفی کنید؟ بهترین منابع کنکور چی هستن؟ مدار پوران خوبه؟ نظریه و انتقال چی؟ احتمالات و محاسبات اینا رم بی زحمت بگید مرسی

یعنی چی بگم؟!!! به جای اینکه اعتراضی چیزی انجام بدید منبع میخواید؟! ExclamationHuh
۶تا درس به منابع اضافه شده - درسایی مثل هوش و مهندسی نرم افزار حذف شده - ضریب ها تغییر کرده - کجاش انصافه؟!
واقعا به ملتی تبدیل شدیم که اگه بندازنمون توی آب آبشش در میاریم و چیزی نمیگیم و بعدشم ازش جوک میسازیم!!!

چرا جوسازی میکنین؟ کو ۶تا کتاب؟ به جای نرم افزارو مدیریت میایم مدارو نظریه میخونیم. ریاضیاتم که خوده کامپیوتریام نمیخونن ولی ما گسستشو خوندیم

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۱۲۴
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ)s0r0ush666 نوشته شده توسط:  

چرا جوسازی میکنین؟ کو ۶تا کتاب؟ به جای نرم افزارو مدیریت میایم مدارو نظریه میخونیم. ریاضیاتم که خوده کامپیوتریام نمیخونن ولی ما گسستشو خوندیم
ببخشید ولی اگه منظورتون کنکور سراسریه که همه کامپیوتریا هم ریاضی می زنن و هم گسستشون از ما قوی تره. پس برگ برنده ای تا اینجا نداریم و الکی خودمون رو دلداری ندیم. نکته بعدی فکر نمی کنم نظریه زبان درسش به آسونی اسمش باشه من خودم از سختی درسایی مثل اون تغییر رشته دادم اومدم آی تی. بعد انتقال داده اون وسط چیه اصلا مهم نیست؟
امیدوارم همون طور که شما میگین باشه و افرادی مثل شما که واسه فناوری اطلاعات زحمت کشیدن قبول بشن نه کامپیوتریایی که هیچ گرایشی تو رشته خودشون رو قبول نمیشن میان گرایشی که متعلق به ما هست رو پر می کنن.

اگر مهربان باشی مردم تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند٬.

ولی مهربان باش! ......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: s0r0ush666
ارسال: #۱۲۵
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ
انتقال داده همون لایه فیزیکیه شبکست، نظریه رو مگه ما آیتی ها پاس نکردیم؟ خوبشم پاس کردیم منبعه لینزو من حفظم الانشم. منی که زبانو میخوام کار کنم ریاضی به چه دردم میخوره؟(با ضریب یک) . کامپیوتریا شبکه نخوندن که بخوان بیان گرایشه مارو بزنن.در نتیجه اونا مثله ما مجبور نیستن برنامشونو عوض کنن و چندتا کتاب اضافی بکنن ما آیتی ها باید این کارو بکنیم.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۱۲۶
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ب.ظ، توسط s0r0ush666.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ)s0r0ush666 نوشته شده توسط:  

ببخشید ولی اینا را توی سرفصل قبلی داشتیم؟ : انتقال داده - محاسبات عددی - ریاضیات مهندسی - آمار و احتمال - نظریه زبان ها - مدار منطقی!!! اینا چندتان؟!! درس مهندسی نرم افزار ضریب ۴ حذف شده! گسسته الان با زبان ضریبش برابره!! هوش مصتوعی رفته کنار! اینا تغییرات کمی هستن؟!!!! سیستم عامل و معماری ضریبشون بیشترین شده؟!! ExclamationExclamationExclamationExclamation
الان جو سازی این یا حقیقت؟!!!!

من ۳تا آزمون تا الان دادم یعنی ۵۰٪ مطالبو خوندم دوتای دیگه میدادم میشد آزمون های جامع حالا باید برنامه زیرورو بشه! واقعا جای تعجبه که میگید تغییرات کمی بوده!
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369 , behruz_p , mslinkin001
ارسال: #۱۲۷
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  سلام دوستان گرامی
چون چند تا ایمیل در اینمورد داشتم گفتم هم جواب اون دوستان را بدم و هم سلامی عرض کرده باشم.

کارهاشون جالب نیست و مایه تاسفه من هم با شما هم نظرم که شرایط خوبی نیست ولی گاهی امید به تغییر شرایط فقط شانس ما را کمتر میکنه. سعی کنید یه جوری با خودتون و شرایط کنار بیایید.

بنظرم شکایت و اینها در اینجور امور که جنبه علمی داره اصولا" جواب نمیده. خصوصا" اینکه سازمان سنجش یک سازمانی اجرایی است و شورای هر رشته که در وزارت علوم برگزار میشه معمولا" ضوابط و ایین نامه ها و نوع امتحانات در ورودی هر مقطع را تعیین میکنه.
در اون شورا اساتید هر رشته هستند و معمولا" هم با توجه به وضعیت علمی اون رشته تغییر ضریب میدن.

هر حال ببخشید که من زیاد اهل این نیستم که کاری که تقریبا" غیر ممکنه را بگم درست میشه.
اگه مثلا" ظرفیت یه کد رشته بود شاید میشد ولی تغییر دروس یا ضرایب در شورایی تعیین میشه که تشکیلش بسرعت میسر نیست و اگر هم تشکیل بشه نظرشان باین سرعت عوض نمیشه. حالا اگه کسی فکر میکنه شرایط استثنایی داره و میتونه از طریقی کارهای غیر ممکن بکنه که تو مملکت ما گاهی پیش میاد اون یه بحث دیگریست .

وزارت علوم هم که وزیر نداره ولی اگه داشت هم باز فرقی نمیکرد.

سازمان سنجش هم در اینمورد فقط مطیع وزارت علوم و اون شورا ست.

سازمان بازرسی هم نمیتونه در امور علمی مثلا" درسهایی که در یک آزمون گرفته میشه دخالتی کند. در حیطه وظایفش نیست چون تخطی یا خلاف قانونی صورت نگرفته.
قانون اینه که سازمان سنجش با دفترچه بگه چه درسهایی با چه ضرایب امتحان گرفته میشه که انجام داده.
البته کارشان اخلاقی نیست. در مورد علوم کامپیوتر خیلی زودتر از ثبت نام اعلام کرده بودند
ولی فرق هست بین کار غیر اخلاقی و ناجوانمردانه با کاری که خلاف قانونه. بنظرم خلافی مرتکب نشده اند.
بنظرم سه ماه فرصت هست. وقت را تلف نکنید و زود تصمیم بگیرید. یا برید تو اون دو رشته آیتی یا مهندسی شرکت کنید.

برای کامپیوتر نرم افزار ظاهرا" فرقی نکرده چون ضریب ریاضی که همچنان نصف ضریب دروس تخصصی است و فقط ضریب زبان در واقع زیاد شده که سه ماه فرصت خوبی است که زبان را تا حدودی تقویت کنند.

امیدوارم جواب دوستان خوبم که از من پرسیده بودند را داده باشم.

موفق و شاد و پیروز باشید.

آره منم فک میکردم کار سنجش نباید باشه کار وزارت علومه.
مهندس حالا یه سوال اینکه :طراحان سوال از این تغییرات زودتر آگاه بودن ؟یا الان متوجه میشن؟
این موضوع فک کنم امسال روی سوالاتم تاثیر داشته باشه.چون به هر حال طراح متوجه این بی عدالتی میشه و ممکن درسای جدید برای گرایش شبکه و امنیت رو آسونتر طراحی کنه؟نمیدونم شاید! Huh

دی شیخ گرد شهر همی گشت با چراغ ....... کز دیو دد ملولم و انسانم آرزوست
ارسال: #۱۲۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ب.ظ
من رشتم آی تیه.. از دیشب تا حالا تو شوکم!!
سرم داره منفجر میشهAngry
بچه شهرستانم...دسترسی به سازمان سنجش ندارم ...
چند بار به وزارت علوم و سازمان سنجش زنگ زدم...
ولی هی دارن این اتفاقو گردن همدیگه میندازن Huh
به وزارت علوم که زنگ زدم، خانومه داشت باهام ابراز همدردی میکرد Exclamation
یه جوری غیر مستقیم میخواست بگه: آخــــی...به فنا رفتین!! -_-
از صحبتاشون معلوم بود که دیگه کاریه که شده و تغییری هم اعمال نمیشه :| Huh
ارسال: #۱۲۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ
یکی از اساتید ما تو‌دانشگاه تهران چند وقت پیش یه صحبتی با این مضمون داشت که کلا رشته ایتی رو بدون برنامه ریزی تو ایران اوردن
الانم که کارشناسی ایتی رو‌برداشتن
ارشدش رو هم دارن کم میکنن، چند هفته پیش همون استاد گفت که صحبت کردیم که شبکه بره زیر گرایش کامپیوتر ...
دلیلشونم اینه بچه های ایتی بی سوادن
همه چی میخونن و هیچی هم درست حسابب بلد نیسن...
واسه من که ایتی میخونم این حرف خیلی سنگین بود،،
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال: #۱۳۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ب.ظ)farnod3 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  سلام دوستان گرامی
چون چند تا ایمیل در اینمورد داشتم گفتم هم جواب اون دوستان را بدم و هم سلامی عرض کرده باشم.

کارهاشون جالب نیست و مایه تاسفه من هم با شما هم نظرم که شرایط خوبی نیست ولی گاهی امید به تغییر شرایط فقط شانس ما را کمتر میکنه. سعی کنید یه جوری با خودتون و شرایط کنار بیایید.

بنظرم شکایت و اینها در اینجور امور که جنبه علمی داره اصولا" جواب نمیده. خصوصا" اینکه سازمان سنجش یک سازمانی اجرایی است و شورای هر رشته که در وزارت علوم برگزار میشه معمولا" ضوابط و ایین نامه ها و نوع امتحانات در ورودی هر مقطع را تعیین میکنه.
در اون شورا اساتید هر رشته هستند و معمولا" هم با توجه به وضعیت علمی اون رشته تغییر ضریب میدن.

هر حال ببخشید که من زیاد اهل این نیستم که کاری که تقریبا" غیر ممکنه را بگم درست میشه.
اگه مثلا" ظرفیت یه کد رشته بود شاید میشد ولی تغییر دروس یا ضرایب در شورایی تعیین میشه که تشکیلش بسرعت میسر نیست و اگر هم تشکیل بشه نظرشان باین سرعت عوض نمیشه. حالا اگه کسی فکر میکنه شرایط استثنایی داره و میتونه از طریقی کارهای غیر ممکن بکنه که تو مملکت ما گاهی پیش میاد اون یه بحث دیگریست .

وزارت علوم هم که وزیر نداره ولی اگه داشت هم باز فرقی نمیکرد.

سازمان سنجش هم در اینمورد فقط مطیع وزارت علوم و اون شورا ست.

سازمان بازرسی هم نمیتونه در امور علمی مثلا" درسهایی که در یک آزمون گرفته میشه دخالتی کند. در حیطه وظایفش نیست چون تخطی یا خلاف قانونی صورت نگرفته.
قانون اینه که سازمان سنجش با دفترچه بگه چه درسهایی با چه ضرایب امتحان گرفته میشه که انجام داده.
البته کارشان اخلاقی نیست. در مورد علوم کامپیوتر خیلی زودتر از ثبت نام اعلام کرده بودند
ولی فرق هست بین کار غیر اخلاقی و ناجوانمردانه با کاری که خلاف قانونه. بنظرم خلافی مرتکب نشده اند.
بنظرم سه ماه فرصت هست. وقت را تلف نکنید و زود تصمیم بگیرید. یا برید تو اون دو رشته آیتی یا مهندسی شرکت کنید.

برای کامپیوتر نرم افزار ظاهرا" فرقی نکرده چون ضریب ریاضی که همچنان نصف ضریب دروس تخصصی است و فقط ضریب زبان در واقع زیاد شده که سه ماه فرصت خوبی است که زبان را تا حدودی تقویت کنند.

امیدوارم جواب دوستان خوبم که از من پرسیده بودند را داده باشم.

موفق و شاد و پیروز باشید.

آره منم فک میکردم کار سنجش نباید باشه کار وزارت علومه.
مهندس حالا یه سوال اینکه :طراحان سوال از این تغییرات زودتر آگاه بودن ؟یا الان متوجه میشن؟
این موضوع فک کنم امسال روی سوالاتم تاثیر داشته باشه.چون به هر حال طراح متوجه این بی عدالتی میشه و ممکن درسای جدید برای گرایش شبکه و امنیت رو آسونتر طراحی کنه؟نمیدونم شاید! Huh
الان اگه سؤالات تخصصی ما رو آسون طراحی کنه چه سودی به ما داره به جز اینکه ما رو بدبخت تر میکنه؟ الان تنها مزیتی که ما نسبت به نرم افزاریا داریم همین درس شبکه است که میتونیم بالا بزنیم وگرنه آسون باشه که نرم افزارایا هم مثل هلو این شبکه رو میزنن و هم درسای تخصصی خودشون و ما بدبخت میشیم

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
 سپاس‌گزاری شده توسط: s0r0ush666
ارسال: #۱۳۱
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ
منم رفتم با مدیر گروه IT دانشگاهمون حرف زدم اصلا اطلاع نداشت!!! آخرشم هیچ جواب نداشت بده...
توی سایتی که آزمون های تسلط سازمان سنجش هست قسمت مشاورش هم نمیتونه جواب بده! گفته نمیتونه فعلا نمیتونه حتی در مورد قبولی و رتبه IT حرفی بزنم و اینکه قراره توی آزمون های جامع تغییر بده! من موندم دوتا آزمون قبلشو میخواد چیکار کنه؟! یعنی...
از دیروز تا الان هیچ کاری نکردم نمیدونم برم سمت اون دوتا گرایشی که میخوام و کلی تغییرات به امید قبول شدن بدم یا به اجبار بشینم واسه همون دوتا گرایشی که توی IT مونده...
ارسال: #۱۳۲
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ)calm boy نوشته شده توسط:  یکی از اساتید ما تو‌دانشگاه تهران چند وقت پیش یه صحبتی با این مضمون داشت که کلا رشته ایتی رو بدون برنامه ریزی تو ایران اوردن
ارشدش رو هم دارن کم میکنن، چند هفته پیش همون استاد گفت که صحبت کردیم که شبکه بره زیر گرایش کامپیوتر ...
بله واقعاً حقیقت رو میگفت استاد شما. از زمانی که ما وارد دانشگاه شدیم هی زدن تو سر این رشته. مثل لاشخورا از هر رشته ای چند تا درس برداشتن شانسی گزاشتن تو سیلابس درسای آیتی. از هر رشته ای نرم افزار، برق، صنایع، مدیریت و..... برامون از اینور اونر استاد میاوردن یه نفر که تخصص واقعی IT باشه نداشتیم خود استاد مبانی IT وقتی میگفت IT رو تعریف کن(رشته اش صنایع بود) مثل خر تو گل می موند و می گفت همون کامپیوتره اسمشو عوض کردن خوشگل بشهDodgy در کل از همون اول ما بدبختا رو خورد و خاک شیر کردن و بهمون مسخره می کردن این ور اون ور و آواره ی هر کلاس و استادی شدیم تا که آخر زهرشون رو اینجوری ریختن و ناکوتمون کردن

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

arrebarghi@
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , web13xx12
ارسال: #۱۳۳
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ)calm boy نوشته شده توسط:  یکی از اساتید ما تو‌دانشگاه تهران چند وقت پیش یه صحبتی با این مضمون داشت که کلا رشته ایتی رو بدون برنامه ریزی تو ایران اوردن
بله واقعاً حقیقت رو میگفت استاد شما. از زمانی که ما وارد دانشگاه شدیم هی زدن تو سر این رشته. مثل لاشخورا از هر رشته ای چند تا درس برداشتن شانسی گزاشتن تو سیلابس درسای آیتی. از هر رشته ای نرم افزار، برق، صنایع، مدیریت و..... برامون از اینور اونر استاد میاوردن یه نفر که تخصص واقعی IT باشه نداشتیم خود استاد مبانی IT وقتی میگفت IT رو تعریف کن(رشته اش صنایع بود) مثل خر تو گل می موند و می گفت همون کامپیوتره اسمشو عوض کردن خوشگل بشهDodgy در کل از همون اول ما بدبختا رو خورد و خاک شیر کردن و بهمون مسخره می کردن این ور اون ور و آواره ی هر کلاس و استادی شدیم تا که آخر زهرشون رو اینجوری ریختن و ناکوتمون کردن

من رشتم ICT (دیتا) هست. سر این رشته هم همین بلا رو آوردند. حالا که واسه ارشد میخوام بیام IT واسه شبکه، یه مسخره بازی دیگه در آوردند.Angry
به خدا این بی برنامه گی ها به جایی داره میرسه که پس فردا از خواب که پاشیم شک کنیم آسمون الان آبی هست یا نهDodgy
ConfusedConfusedConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: behruz_p , yagmur0022
ارسال: #۱۳۴
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ
دوستان بیخود شلوغش نکنید !
این کار بلاخره باید انجام میشد !!! [تصویر:  314553_2i8d4ao.gif]

شبکه مال ماست !

تا الآنشم خیلی مسخره بود که زیر رشته ی IT بود !!!

مقصر اصلی اون آدم های احمقی بودن که رشته IT رو همینجور الله بختکی اضافه به رشته های فنی مهندسی کردن !

خداییش تا الان هر آشنایی سوال ازم میکرد که فرق , IT و مهندسی کامپیوتر چیه ؟!! واقعاً نمی دونستم چی جوابش رو بدم !!!
اصلا معلوم نیست مهندسیه , مدیریته ... چیه !

الان به نظرم علوم کامپیوتر هم همین وضع رو داره ! (البته فقط تو ایران)

من از یه چیز مطمئنم

این آخر تغییرات نیست !!!!

تازه سنجش و وزارت علوم شروع کردن دارن گند کاری های گذشته ی خودشون رو درست می کنن !!!

سالهای بعد هم تغییرات ادامه داره !!!

پس فکر اعتراض رو از سرتون بیرون کنید که بی فایده است !! تمرکرتون رو بزارید رو درساتون !!
اگه مشکلی هست واسه همست ! نه فقط شخص شما !

البته کاش سنجش شعورش می رسید و زودتر اعلام می کرد !
به هر حال سنجشه دیگه !!!

سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۳۵
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ
عملا دیگه رشته ی آی تی گرایشاش به درد نمیخوره.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۲۲ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۶۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۴۸ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۹۷ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۱۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۹۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۰۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۱۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close