زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ممنوعیت شرکت دانشجویان ارشد در آزمون کارشناسی ارشد

ارسال: #۶۱
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
توصیه ها ..بند۶

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط دانشجویان دوره روزانه نمیتونن شرکت کنند. یعنی ظاهرا مثل سال های قبله شرایط.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ ب.ظ
RE: ممنوعیت شرکت دانشجویان ارشد در آزمون کارشناسی ارشد
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  توصیه ها ..بند۶

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط دانشجویان دوره روزانه نمیتونن شرکت کنند. یعنی ظاهرا مثل سال های قبله شرایط.

بزرگوار اون مال کساییه که انتخاب رشته کردن و ثبت نام نکردن !

[تصویر:  315038_me-gusta.jpg]

۰
۰
ارسال: #۶۳
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  [quote='salam5' pid='315010' dateline='1415642126']
[quote='ezra' pid='314558' dateline='1415536750']
آخه بحث فقط روی کنکور شرکت کردن نیست !
اینکه بخوای خودتو سالی دیگه با فضای یه دانشگاه جدید مَچ کنی , خودش مشکل بزرگیه !

تو دانشگاه های دولتی از الان دارن استاد راهنماشون رو انتخاب می کنن !
قطعاً برای پایان نامه به مشکل میخوریم !
به همین خاطر
حتی اگه واسه کنکور برسی درس بخونی
و حتی اگه اجازه ی شرکت هم بهت بدن
و حتی اگه بتونی قبول بشی
بعید نیست خود دانشگاه ها زیر بار ثبت نامت نرن !

من اگه کنکور قبول شم به فکر تطبیق دادن واحدام نیستم(اگه منظورتو دست متوجه شده باشم)یعنی اگه قبول شم می خوام از صفر شروع کنم مثل همه ی ترم اولی ا.
نمی دونم دانشگاه شما چجوریه اما علوم تحقیقات شهر من انقد اوضاش داغونه که می ارزه برای خلاص شدن ازش از صفر شروع کنم(البته اگه از این غول کنکور خلاص شم) هر روز که از دانشگاه برمی گردم انگیزم برای دوباره کنکور دادن بیشتر می شه( اما با این اوضاع که سنجش درآورده بعید می دونم از این دانشگاه خلاص شم)
من تلاشمو میکنم که به خودم بدهکار نشم،امسال آخرین تلاشمه برای دانشگاه سراسری

"یارب نظر تو برنگردد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۶۴
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)Free bird نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ما از وزارت علوم پرسیده بودیم گفته بود سنجش هم همین رو میگه میتونین ببینین کنکورتون چی میشه بعد از کنکور انصراف بدین...
من شکم در کار سنجش بود (دوبار زنگ زدم دفعه اول گفت نمیشه دفعه دوم گفت میشه)...وزارت علوم اوکی...
شمارش این است ۸۲۲۳۱۰۰۰
یادم نیست کدوم واحدش بود فکر کنم مربوط به همین کار سنجش...بود.بپرسی خودشون وصل می کنن

مررررسی -
پس الان ما مشکلی نداریم با این وصف که- نه؟
اخه بدیش اینه هر روز و به هرکسی یه چیزی گفتن gogo0li جان
ینی تازه میشه بعد ترم دو انصراف داد تو تابستون نه؟
چون اونموقع نتیجه ها میاد دیگه ..
شما کی پرسیده بودین عزیز؟
جدیده ینی یا مال قبل از این حرفای توصیه مهم سازمان سنجشه؟
چون واقعا مام باشیم یا انصراف بدیم دیگه الان برای کسی فرقی نداره چون جا رو که پر کردیم و شهریه هم که میدیم دیگه ...
۱
۰
ارسال: #۶۵
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط anyone.)
سلام
من دانشجوی روزانه ورودی ۹۱ هستم و در کنکور ۹۲ (برای دور نشدن از جو کنکور) شرکت کردم و مجاز شدم ولی انتخاب رشته نکردم. برای من که مشکلی پیش نیامد فقط از سنجش یک ماه بعد از اتمام مهلت انتخاب رشته نامه ای به دستم رسید که شما مجاز به انتخاب رشته نیستید ( دانشجوی روزانه اجازه انتخاب رشته ندارد )همین .برای امسال اگر دانشجوی روزانه ورودی ۹۳ هستید اگر شرکت می کنید سعی کنید مجاز نشید برای سایرین بعید می دونم مشکلی وجود داشته باشد حالا شما بعد از مجاز شدن(غیر از دانشجویان روزانه) با سنجش تماس بگیرد و بپرسید از دانشگاه فعلی تا چه زمانی مهلت انصراف دارید و می تونید انتخاب رشته کنید یا نه
در مورد دانشگاه ازاد که کلا سنجش خیلی در جریان ازاد نیست و حتی احتمالا اطلاعی از دانشجو بودن و نبودن شما هم ندارد.
موفق باشید.

آنان که می دانند رنج می برند و آنانکه نمی دانند به دیگران رنج می دهند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۶۶
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط gogooli.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)Free bird نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ما از وزارت علوم پرسیده بودیم گفته بود سنجش هم همین رو میگه میتونین ببینین کنکورتون چی میشه بعد از کنکور انصراف بدین...
من شکم در کار سنجش بود (دوبار زنگ زدم دفعه اول گفت نمیشه دفعه دوم گفت میشه)...وزارت علوم اوکی...
شمارش این است ۸۲۲۳۱۰۰۰
یادم نیست کدوم واحدش بود فکر کنم مربوط به همین کار سنجش...بود.بپرسی خودشون وصل می کنن

مررررسی -
چون واقعا مام باشیم یا انصراف بدیم دیگه الان برای کسی فرقی نداره چون جا رو که پر کردیم و شهریه هم که میدیم دیگه ...
من آخر شهریور از وزارت علوم پرسیدم گفته بود تا قبل از اعلام نتایج (حالا نمی دونم منظورش اولیه بود یا نهایی)
آره دقیقا منطقی اش اینه که بذارن...می خواهین شما هم باز بپرسین
۱
۰
ارسال: #۶۷
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)Free bird نوشته شده توسط:  
شمارش این است ۸۲۲۳۱۰۰۰

مررررسی -
من آخر شهریور از وزارت علوم پرسیدم گفته بود تا قبل از اعلام نتایج (حالا نمی دونم منظورش اولیه بود یا نهایی)
آره دقیقا منطقی اش اینه که بذارن...می خواهین شما هم باز بپرسین

مررسی عزیزم
اخه چون میگم این دفترچه و توصیه های مهم رو الان جدید اینجوری نوشتن شاید متفاوت شده باشه
من کلا نتیجه اولیه و نهاییشو خیلی برام فرقی نداره میدونی وقتی رتبتو ببینی دیگه دستت میاد که چیکار کردی با توجه به ظرفیتاییکه منتشر میشه دیگه
مرررسی
بشه عزیز
من حتما اگه موفق به تماس بشم و بردارن و همش مشغول نباشه مثل این مدت خبرشو اینجا میذارم
ممنونم بازم
۰
۰
ارسال: #۶۸
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ
من هر چققققدر به این وزارت علوم تلفن میکنم یا دوستامم همینطور مدام آهنگ دیلینگ دیلینگ پخش میکنن و ماشاللا اپراتور که مسئولیتش همینه معلوم نیست کجاست و اصلا برنمیدارنو بعدم بوق اشغال میخوره!!!!!!!!!!!!!!!!

عه!! واقعا که عه!!
کسی جدیدا تماس نگرفته بپرسه؟
۰
۰
ارسال: #۶۹
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ
دوستان من ثبت نام کردم دیگه پناه بر خدا باید نذر و نیاز کنیم که این مساله مثل سالای پیش زیاد جدی نباشه
من میترسم هی بهشون پیام بدم بپرسم ،نکنه با این کار ما بیشتر توجه شون جلب شه؟!!!

"یارب نظر تو برنگردد"
۱
۰
ارسال: #۷۰
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط Free bird.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  دوستان من ثبت نام کردم دیگه پناه بر خدا باید نذر و نیاز کنیم که این مساله مثل سالای پیش زیاد جدی نباشه
من میترسم هی بهشون پیام بدم بپرسم ،نکنه با این کار ما بیشتر توجه شون جلب شه؟!!!

آفرین سلام
دقیــــقا .. منم به همین فکر میکنم که امسال با توجهی که نسبت به این موضوع نشون دادیم حساسشون نکرده باشیم!

----------------------------

از همین تریبون میخواستم به EZra بگم که شعر امضاتون خیلی قشنگه .. خیلی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۷۱
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ
با سلام
خیلی جالبه در متن اطلاعیه خود سازمان اعلام کرده تنها کسانی که در مقطع روزانه قبول شدند حق ثبت نام ندارند من نمی دونم چرا همین جوری یه چیزی مینتویسید که باید استرس بقیه میشه
۱
۰
ارسال: #۷۲
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  با سلام
خیلی جالبه در متن اطلاعیه خود سازمان اعلام کرده تنها کسانی که در مقطع روزانه قبول شدند حق ثبت نام ندارند من نمی دونم چرا همین جوری یه چیزی مینتویسید که باید استرس بقیه میشه

سلام
شما به صفحات قبل رجوع کن متوجه میشی همینجوری نبوده و عکس اون قسمت از متن دفترچه هم قابل رویته !
مرسی
۱
۰
ارسال: #۷۳
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط r3za.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  با سلام
دوست عزیز قبول شدن با ثبت نام کردن دو معقوله متفاوت هست.
ولی دوستانی که الان دانشجو هستند حتما برای کنکور بخونن ۹۹ درصد میتونن بعد کنکور انصراف بدن و دانشگاه جدید ثبت نام کنن.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۴
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ق.ظ
نه دیگه
مسئولین محترم سنجش حرفشون اینه که دانشجوی ارشد نباید در آزمون شرکت کنه و اگر شرکت کنه و قبول بشه در صورت انصراف از دانشگاه قبلی هم نمی تونه توی محل قبولی جدید ثبت نام کنه

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
۰
۱
ارسال: #۷۵
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط salam5.)
(۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ق.ظ)sara_omd نوشته شده توسط:  نه دیگه
مسئولین محترم سنجش حرفشون اینه که دانشجوی ارشد نباید در آزمون شرکت کنه و اگر شرکت کنه و قبول بشه در صورت انصراف از دانشگاه قبلی هم نمی تونه توی محل قبولی جدید ثبت نام کنه
چقد مطمئن حرف میزنی، خود سنجش انقد مطمئن نیست هر روز یه جواب میده
بهتره تو دل مارو خالی نکنی

(۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ)ppp1486 نوشته شده توسط:  دوست عزیز من یکی از دوستام پارسال شبانه بود شرکت کرد با این که پارسال هم ممنوع بود تازه روزانه هم قبول شد و بعد انصراف داد و مشکلی هم براش پیش نیومد
خبر دارین دوستتون دقیقا کی انصراف داد
بعد از مشخص شدن نتایج؟
چون نتایج اردیبهشت اعلام میشه که اواسط ترم دومه!

"یارب نظر تو برنگردد"
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۸ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close