زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک در جمع آوری داده پروژه

ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ق.ظ
Question درخواست کمک در جمع آوری داده پروژه
سلام دوستان

سال پیش من برای کنکور ارشد می خوندم و این انجمن اطلاعات خیلی مفیدی رو در اختیار من گذاشت و خیلی برای من مفید بود. امسال من برای یک پروژه درسی نیاز به جمع آوری داده دارم و فکر کردم اگه پرسش نامه رو در این انجمن به اشتراک بذارم شاید بتونم این داده ها رو با کمک شما جمع آوری کنم.
کمک بسیار زیادی به من می کنید اگه این پرسشنامه را پر کنید. لطفاً تا جایی که می شه داده ها را دقیق وارد کنید و باید بگم که این پرسشنامه کاملاً ناشناس پر می شه پس نگران حریم خصوصی نباشید.Smile

آدرس پرسشنامه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پیشاپیش از کمک شما متشکرمSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۳۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۱۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۹۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۸۲ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۸۴۳ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۷۸ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۳۸ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۹۹ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۴۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close