زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مغایرت معدل

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ق.ظ
مغایرت معدل
سلام بچه ها ، من امسال پردیس تربیت مدرس ، امنیت قبول شدم ، با رتبه ۴۲۶

دانشجوی سال آخر هستم و هفته ی دیگه درسم تموم میشه ، قضیه اینه که موقع ثبت نام من اون فرم محصوص معدل (صفحه ۲۸ اطلاعیه شماره ۱ ) رو اصلا پر نکردم و خودم پرس و جو کردم ، معدلمو تا ۹۲/۶/۳۱ حساب کردم نوشتم ، چون به من گقته بودن که دروس پیش نیاز تو معدل کل حساب نمیشه ، منم حساب نکردم،معدلم شد ۱۶/۷۶
حالا جدیدا پرسیدم ، مثل اینکه دروس پیش نیاز هم حساب میشه و من معدلم میاد پائین میشه ۱۶/۶۲ ! ، حالا چی کار کنم ؟، ثبت نامم نمیکنن؟
میتونم حداقل معدل ۱۱/۳۰ رو بهشون نشون بدم؟ ، تو اون شدم ۱۶/۷۳ که خب بازم کنتره ، ولی حداقل نزدیکتره....
کلا از کجا میفهمن معدلی که ما ثبت کردیم ، مال کدوم تاریخه ؟

ممنون میشم کمکم کنین ، ذهنم خیلی درگیرشه...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ق.ظ، توسط Riemann.)
مغایرت معدل
فرم جدید پرینت بگیرید برید امضا کنید! بعد چه کاریه، معدل رو خودتون وارد نکنید، بگید خودشون وارد کنند.

این فرم پیوستی هم واسه اونایی هست که معدلشون رو تا ۳۰/۱۱ زدن.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis , mohsen.rn , npour
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ
RE: مغایرت معدل
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  فرم جدید پرینت بگیرید برید امضا کنید! بعد چه کاریه، معدل رو خودتون وارد نکنید، بگید خودشون وارد کنند.

این فرم پیوستی هم واسه اونایی هست که معدلشون رو تا ۳۰/۱۱ زدن.
ممنون از پاسخت و پیوست ، ولی فک کنم منظورمو متوجه نشدین درست ، قضیه اینه که من موقع ثبت نام معدلم رو ۱۶/۷۶ زدم تا ۹۳/۶/۳۱، و اون تو کنکورم تاثیر داشته ، ولی معدل واقعیم تا اون تاریخ ۱۶/۶۲ هست ، که کمتره و شاید مشکل پیش بیاد....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ق.ظ
مغایرت معدل
این چیزیه که سنجش میگه
داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار بگیرند و به هنگام ثبت‌نام در موسسه محل قبولی، دارای مغایرت معدل باشند با توجه به مصوبات و دستورالعمل‌های مربوط از آنان ثبت‌نام بعمل نخواهد آمد. پس لازم است داوطلبان معدل خود را مورد بررسی قرار دهند تا بین معدل اعلام شده به این سازمان و معدلی که به هنگام قبولی ارائه خواهند کرد، مغایرتی نداشته باشند.

ولی
ثبت نامت میکنن صد در صد،وسطای ترم ممکنه بیان سراغت..شاید هم فقط چند صدم اختلاف داره معدلت زیاد دردسر نشه برات
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen.rn
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ق.ظ
مغایرت معدل
منم دیدم افراد نسبتا زیادی بودن که مغایرت معدل داشتن ولی همشونو ثبت نام کردن!!
فقط اسمشون رو هم می نوشتن که وقتی ثبت نام کردن دیگه فکر نکنم دردسر زیادی براشون درست شه!!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , mohsen.rn

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۰۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۷۷۱ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۰۹۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  رتبه ۴۹۵ مهندسی نرم افزار - امیرکبیر نوبت دوم (سهمیه معدل شاگرد اول) PicaKing ۲۴ ۱۳,۱۱۹ ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  دیر برداشتن درس پایان نامه و تاثیر آن روی معدل batman70 ۱ ۲,۶۹۶ ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  نفر/معدل اول شدن تاثیر خاصی داره؟ skytower_19 ۳ ۱۱,۵۵۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  مهلت زمان استفاده از سهمیه معدل الفی jaber23 ۴ ۳,۷۷۶ ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: kobra2017
  فرم معدل؟؟؟؟؟؟ the ۱ ۲,۱۷۳ ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: آیلا
  اجباری بودن ارسال مدرک کارشناسی دارای معدل در ثبت نام غیر حضوری شهید بهشتی NarimanN2 ۱ ۲,۱۴۲ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  تفاوت رتبه‌ی ۷۰ و ۵۰ آی تی فقط در معدل!! mmirzay ۲ ۳,۲۷۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mmirzay

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close