زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه علوم کامپیوتر ۱۹۷ محل قبولی مرکزتحصیلات تکمیلی درعلوم پایه -زنجان

ارسال: #۱۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ب.ظ
منم با نظر آقا مهدی موافقم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ
RE: رتبه علوم کامپیوتر ۱۹۷ محل قبولی مرکزتحصیلات تکمیلی درعلوم پایه -زنجان
آقای محترم به اصطلاح تحصیل کرده حرف بنده اصلا به کیفیت دانشگاه مربوط نبود.چرا هنوز تو حال و حوای بچگی سیر می کنید.بنده خودم می فهمم جایگاه این دانشگاه رو که انتخابش کردم. به سوابق علمی اون هم تا حدودی آشنا هستم و کاملا هم نظر مثبتی روش دارم.بنده داشتم راجع به شرایطی بحث می کردم که چرا الان مدتی که دانشگاه های سراسری به این دلیل که فکر می کنن خرج دانشجو رو دارن می دن باید دانشجو رو ۲۴ ساعته در اختیار داشته باشن. منظور بنده از در پیت که البته ناراحتم که چرا از این واژه استفاده کردم نقدی بود بر این سیاست همه دانشگاه های ایران. حرف من این بود که کار پاره وقت حق داشجو هست.تو تمام دونیا همینه. این همه دانشگاه تو دنیا که به دانشجوها فرصت کار میدن غیر استاندارد هستند و فقط دانشگاه زنجانه که استاندارد.من بهت حق می دم که شرایط و درک نکی.شاید سن شما هنوز به جایی نرسیده که بتونی این مسائل رو درک کنی. هیچ وقت نباید دیگری رو به خاطر اینکه می خواد در کنار تحصیلش کار بکنه به سخره بگیری که اگه می خوای کار کنی نرو دانشگاه. این حرف درسته؟ منطقی؟ انسانی؟ مگه دانشگاه ارث پدر شماست که اینطوری به خودت جرات می دی که راجع به دیگری اظهار نظر کنی.می تونستی حتی اگه با این حرف من مخالفی مثل دوست محترمی که نوشت " این خبر خوبی برای شما نیست چون شما ۴ روز در هفته کلاس دارید" محترمانه نظرتو بگی. بازم اینجا از همه دوستانی که تو این دانشگاه درس می خونن عذر خواهی میکنم اگه جسارتی بهشون کردم. حرف بنده اصلا ربطی به این دانشگاه و شخصیت های بزرگش پیدا نمی کنه.بنده هم یققین دارم که این دانشگاه جزء بهترین دانشگاه های ایران هست.
۶
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: M0TRIX
ارسال: #۱۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۱۶ ب.ظ
من فکر میکنم حرفمو متوجه نشدی الان بچه های بهشتی و امیرکبیر اکثرا مشغول کار هستن.من هم گفتم اینجا دانشگاه خوبیه فقط واسه تحصیل اون ایمیلی که متاسفانه خبر بدی واسه شماست رو هم من زده بودم و من هم نگفتم این سیستم سیستم خوبیه منم مثل شما سنم زیاده و روم نمیشه دیگه دستم و پیش خانوادم دراز کنم ولی فقط میگم مجبوریم پس تو شرایطی که وجود داره بهترین رو انتخاب کنیم همین کار کردنتم اینجا میتونی حل کنی ولی باس بهاشو بدی به قیمت کم شدن نمراتت به خاطر سرکلاس نرفتن به قیمت کار کردن با یه استاد راهنمایی که زیاد کار نمیکشه به قیمت رفت و آمد بین زنجان و شهرتون
منم مثل تو سنم زیاده منم مثل تو قبل زنجان اومدن کار میکردم منم مثل تو همین سال گذشته جلو دکتر داودی به خاطر این مسایل که سختیشو پسرا بیشتر درک میکنن بغض گلوم و گرفت که من بیست و پنج سالمه و درامد ندارم منم درامد نداشتن آزارم میده منم سه ماه کار دانشجویی فقط با ۱۰۸۰۰۰ تومن پول آزارم میده اینارو میگم که فکر نکنی جبهه گیری شده جلوی حرفات . حرفات همه حقه . هیچکس مثل خودمون ماهارو درک نمیکنه ولی همینه شرایط اینجوریه من میگم باید با شرایط انتخاب میکردی حالا هم خدا بزرگه بسم الله من اینجا یه پراید دارم و خوابگاه پسرا شدم آژانس بچه ها پولش کمه ولی دوست دارم پول در بیارم حتی کم.اینارو گفتم که بگم درکت میکنم
۹
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸۶۰۹۵۱۴۴۷ , mhr.ash
ارسال: #۱۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ ب.ظ، توسط raisemohammad.)
یه سوال بی ربط:

چه جوری میشه اهدا رو پیگیری کرد؟
کمک مالی منظورمه؟
من به مانشت کمک کردم حین برگشت از بانک به سایت مانشت ارور اومد. بعد تو پروفایلم اعتبار اضاف نشد . چیکار کنم آییییا؟

یه سوال بی ربط:

چه جوری میشه اهدا رو پیگیری کرد؟
کمک مالی منظورمه؟
من به مانشت کمک کردم حین برگشت از بانک به سایت مانشت ارور اومد. بعد تو پروفایلم اعتبار اضاف نشد . چیکار کنم آییییا؟

زمین در انتظار تولد یک برگ....

من در حال شمارش معکوس

صفر همیشه پایان نیست

Heartگاه اغاز پرواز استAngel
به امید موفقیت در ارشد ۹۴
۰
۲
ارسال: #۲۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط ۸۶۰۹۵۱۴۴۷.)
ممنونم آقا مهدی عزیز. بزرگ وار سوء تفاهم نشه من از شما انتقادی نکردما جواب من به "خانه سبز" بود. اتفاقا شما بهترین جواب و دادید.از درکت و همدردیت ممنونم عزیز.
۱
۱
ارسال: #۲۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ب.ظ
ان شالله همه موفق باشید وخدا کمکتون کنه دوستان غصه نخورید خدابزرگه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸۶۰۹۵۱۴۴۷
ارسال: #۲۲
۱۵ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط omid93.)
سلام
با چه درصدهایی می توان علوم کامپیوتر آنجا یا کرمان قبول شد؟خبر دارید؟

یا با چه رتبه ای؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ ق.ظ
سلام کاش درصداتونو میذاشتید کمک بزرگی میشد برامون
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ب.ظ
سلام میشه درصداتونم بذارید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۶ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۴۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۲۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۳۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۳۷۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۷۰۷ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۰۳ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
  سوال ۳ دکتری علوم کامپیوتر ۹۷ ss311 ۲ ۲,۶۲۲ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۴۵ ب.ظ
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۵,۸۴۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close