زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه شهیدبهشتی

ارسال: #۹۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ق.ظ
دانشگاه شهیدبهشتی
بچه ها این کارگاه های آموزشی رو باید هر دو روز سه شنبه و چهارشنبه اش رو شرکت کنیم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ
RE: دانشگاه شهیدبهشتی
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
از ساعت هشت و نیم صبح مشغول ثبت نام هستم !
پروسه ثبت نام کلا یک ساعت طول کشید ولی انتخاب واحد دانشکده پدرمو در آورده !
می تونستن ترم اولو خودشون انتخاب واحد کنن ولی این کارو نکردن اما نه اینکه انتخاب باخودمون باشه !
حالا اینا به کنار از یه قسمت به قسمت دیگه هر کدوم یک ساعت الافی داشت ! می گفتن دکتر کلاس داره یا رفته فلان جا ! حالا شهید بهشتی هم از این طرف به اون طرفش کوه نبردیه .

اینم مشکلات دانشگاه رفتن پدربزرگاسBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , Good!
ارسال: #۹۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
از ساعت هشت و نیم صبح مشغول ثبت نام هستم !
پروسه ثبت نام کلا یک ساعت طول کشید ولی انتخاب واحد دانشکده پدرمو در آورده !
می تونستن ترم اولو خودشون انتخاب واحد کنن ولی این کارو نکردن اما نه اینکه انتخاب باخودمون باشه !
حالا اینا به کنار از یه قسمت به قسمت دیگه هر کدوم یک ساعت الافی داشت ! می گفتن دکتر کلاس داره یا رفته فلان جا ! حالا شهید بهشتی هم از این طرف به اون طرفش کوه نبردیه .
الان که اینو می نویسم پشت در یک استاد ایستادیم که فقط بیاد یه تیک تو گلستان بزنه که من بتونم پیش نیاز بردارم.

اخه سوال من اینه که اگر من باید به زور این درسو بردارم خب خودتون انتخاب می کردید دیگه !
چند سالی از محیط دانشگاه دور بودم یادم رفته بود دانشگاه چطوریه !
دوستام واسه پی اچ دی رفتن امریکا انقدر بد بختی نداشتن !
بعد می گن چرا فرار مغز ها !

برا انتخاب واحد باید می رفتیم دانشکده؟؟؟؟
من ۹ واحد تو سیستم گلستان برداشتمHuh

Ayyy ya ya ya
۰
۰
ارسال: #۹۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط Morris.)
دانشگاه شهیدبهشتی
ارسال قبلو که می فرستادم حسابی عصبانی بودم و نمی دونستم چی می نویسم D:
دوستان پیام دادن کلی غلط املایی داری ! گفته حالا حرف از فرار مغز ها زدی مثلا منظورت خودت بود ؟ D:
والا ما اصلا منظورمون این نبود ! اشتباه برداشت شده ! من اگه مغز بودم که امروز اینطوری نمی شد (;

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  اینم مشکلات دانشگاه رفتن پدربزرگاسBig Grin

خیلی باحال بود D:

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  برا انتخاب واحد باید می رفتیم دانشکده؟؟؟؟
من ۹ واحد تو سیستم گلستان برداشتمHuh

آره اول باید از آموزش برگه های انتخاب واحد را دریافت کنید و بعد با استاد راهنما صحبت کنید و ایشون واحد ها را انتخاب می کنند و شما در سیستم گلستان ثبت می کنید و بعد از آن برگه ها را به آموزش بر می گردانید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , software94
ارسال: #۹۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
البته باید شانس داشته باشی که تو خوابگاه های کوی بیوفتی (مخصوص دخترا)
میگن بر اساس رشته هس که کجا بیوفتی .تو اتاق ما که همه نوع رشته ای هس به جز رشته های مهندسی
خوابگاه میدان ولیعصر افتادم اصلا خوب نیست.خیلی کهنه هست.اینترنت کم سرعت.ناهار این سمت نمیارن خودمون باید درست کنیم که خیلی وقتگیره.تا دانشگاه یک ساعت و نیم راهه.خبری از هوای پاک هم نیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۹۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ
دانشگاه شهیدبهشتی
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ)unknown! نوشته شده توسط:  خوابگاه میدان ولیعصر افتادم اصلا خوب نیست.خیلی کهنه هست.اینترنت کم سرعت.ناهار این سمت نمیارن خودمون باید درست کنیم که خیلی وقتگیره.تا دانشگاه یک ساعت و نیم راهه.خبری از هوای پاک هم نیست
و ما نیز در خوابگاه مطهری به همین دردها دچاریم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۹۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ
دانشگاه شهیدبهشتی
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ق.ظ)Morris نوشته شده توسط:  بالا خره بعد از چند روز فعالیت، همه کار ها انجام شد و فردا کلاسا شروع می شه
من و amoojan هم اتاق شدیم !
اتفاق خیلی جالبیه Smile دو نفر از ی انجمن هم اتاقی باشن . من دیگه فک میکردم آخرش اینه دو نفر تو ی دانشگاه باشن Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Morris
ارسال: #۹۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ق.ظ)Morris نوشته شده توسط:  بالا خره بعد از چند روز فعالیت، همه کار ها انجام شد و فردا کلاسا شروع می شه
اتفاق خیلی جالبیه Smile دو نفر از ی انجمن هم اتاقی باشن . من دیگه فک میکردم آخرش اینه دو نفر تو ی دانشگاه باشن Big Grin
جالبتر میشه وقتی بفهمی من تخت پایینم و مهندس موریس تخت بالا سرم! Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , nazanin2020 , Good! , The BesT , A V A , Morris
ارسال: #۹۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ق.ظ)Morris نوشته شده توسط:  بالا خره بعد از چند روز فعالیت، همه کار ها انجام شد و فردا کلاسا شروع می شه
جالبتر میشه وقتی بفهمی من تخت پایینم و مهندس موریس تخت بالا سرم! Big Grin

realy good for you!

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Morris , computerman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۴۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۱,۹۳۸ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۴۴۲ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۶۸۸ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۱۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  مقایسه دانشگاه نصیر و دانشگاه شیراز در هوش مصنوعی iman30v ۱۷ ۱۶,۲۰۰ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  احتمال قبولی در مصاحبه دانشگاه های دولتی با مدرک دانشگاه آزاد plusdeck ۱ ۲,۹۴۱ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  امکان تغییر دانشگاه از پردیس دانشگاه رازی به مجازی خواجه؟؟؟ mostafaheydar1370 ۷ ۵,۸۸۱ ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  برق شبانه دانشگاه یاسوج یا دانشگاه آزاد شیراز؟ Iron Maiden ۴ ۴,۲۲۰ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  انتخاب بین دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور یا دانشگاه علوم تحقیقات تهران(ازاد) dadashe.yazdani ۵ ۳,۵۵۱ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dadashe.yazdani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close