زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای اینکه تونرم افزار packet tracer هم روترم هم کابل سریال وصل کنم وهم کابل fasteth

ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۹ ب.ظ
برای اینکه تونرم افزار packet tracer هم روترم هم کابل سریال وصل کنم وهم کابل fasteth
بر روی روتر کلیک کرده و به قسمت physical بروید. در این قسمت ماژول هایی را که نیاز داشته باشید را می توانید اضافه کنید.(شکل ماژول ها و توضیحات مربوط به ماژول را می توانید ببیند.)
یا
برای اتصال سریال میتونید از ماژول های wic-1t یا wic -2t و برای اتصال fastethernet از NM-1FE2W میتونید استفاده کنید.
یا
از روتر ۲۸۱۱ استفاده کنید ۴ تا ماژول سریال ساپورت میکنه و ۱ ماژول nm-2fe2w
از ماژوال های nm-esw-161 و nm-1fe2w استفاده کنید .

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم
چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
(مردم این جور نباشید)

عزم من بشکافد اقیانوس را
تنبلی دزد آرزوهاست...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , mehran1980

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۵۵۸ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  چگونه داده (دیتاست) پیدا کنم؟ fo-eng ۴ ۷,۲۲۳ ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: کیوان نامدار
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۷۸۷ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  دوستان کنکوری عزیزم لطفا دست منم بگیرید و کمک کنید شروع کنم khanum baangize ۲۵ ۱۴,۳۷۷ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: khak
Exclamation دانلود سریال game of thrones darkmoviead ۰ ۱۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: darkmoviead

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close