زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یکم فوری! و نیازمند یاری !

ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ ق.ظ
اول عذر میخوام اگر که سوالم رو جای نا مناسبی مطرح میکنم و امیدوارم که بر من ببخشید !

خوب سوال من قدری متفاوت هست اگرچه از جهاتی همه راستاس
من بنا به دلایلی باید درس مهندسی نرم افزار رو برای یک ازمون بخونم نه برای کارشناسی ارشد و نه برای دانشگاه

و خیلی هم فرصت زیادی ندارم شاید چیزی حدود ده روز
کتاب کنکور ارشد پوران پژوهش رو دارم اما مطالب بسیار برام مبهم هست یعنی مطالب نیازمند تمرکز و وقت هست که من در حال حاضر ندارم (البته با تاسف ) (بخاطر کار و درگیری های که دشمن و دوست فرصت هاست )
یعنی به هیچ عنوان مزه خوبی نمیده مطالب و من به درک کلی نمیرسم راجع به مطالب

بیشتر این ازمونی که دارم نیازمنذ این هست که من مطالب رو بفهم و درک کنم

سوال خیلی طولانیم رو کوتاه میکنم به اینکه منبعی که اصطلاحات مبهم رو اسونتر یا لااقل با مثال های شفاف بیان کنه اگر موجود هست معرفی کنید . یا اگر جزوه ای ذارین که به سرعت میشه چکیده مطالب رو فهمید و با سوالات رایج و پر تکرار و مفاهیم مهم اشنا شد .

تشکر بی کران .....

والبته یکم فوری تر

راجع به خودم اینکه فارغ التحصیل کارشناسی نرم افزارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ق.ظ، توسط hamid1989.)
RE: یکم فوری! و نیازمند یاری !
دوست عزیز به این شکل که شما می خواید فک نمیکنم چیز خاصی عایدتون بشه!
منبع اصلی واسه این درس کتاب پروفسور راجر پرسمن، خوندن نسخه اصلی خوبه ولی زمان بره، دو تا ترجمه هم ازرش تو بازار هست یکی جعفر نژاد که بعضی جاهاش خوبه بعضی جاهاش افتضاحه و هاشمی طبا که اینم هم اون ویژگی ها رو داره ؛ پس بهترین منبع زبان اصلیه!
کتاب پوران خوبه ولی واسه کسی که منبع را خونده باشه و بدونه مطالب چیه و نخواد وقتشو تلف کنه!
به نظرم شما باید یه پیش زمینه خیلی خوب داشته باشین تا بفهمیدش و یه شبه نمیتونید مطالب این درس رو متوجه بشید!

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: llrezakhanll
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ق.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  دوست عزیز به این شکل که شما می خواید فک نمیکنم چیز خاصی عایدتون بشه!
منبع اصلی واسه این درس کتاب پروفسور راجر پرسمن، خوندن نسخه اصلی خوبه ولی زمان بره، دو تا ترجمه هم ازرش تو بازار هست یکی جعفر نژاد که بعضی جاهاش خوبه بعضی جاهاش افتضاحه و هاشمی طبا که اینم هم اون ویژگی ها رو داره ؛ پس بهترین منبع زبان اصلیه!
کتاب پوران خوبه ولی واسه کسی که منبع را خونده باشه و بدونه مطالب چیه و نخواد وقتشو تلف کنه!
به نظرم شما باید یه پیش زمینه خیلی خوب داشته باشین تا بفهمیدش و یه شبه نمیتونید مطالب این درس رو متوجه بشید!

تشکر اقا حمید
متوجه هستم و متاسفانه وقت زیادی ندارم که منبع رو بخونم
بازم تشکر
------
دوستان دیگه هم اگه راهنمایی کنن یک دنیا متشکر میشم
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
خب مرجع از همه بهتره ولی اگه زمان زیاد داشته باشید...مدرسان شریف رو من پارسال خوندم راضی بودم خوبیش اینه که سوال تستی تالیفی زیاد داره تا مطلب جا بیفته کتاب جدید پارسه هم تعریفشو شنیدم ولی من ندیدمش که بخوام مقایسه کنم ... مطالب مهندسی نرم افزار به شدت به هم وابسته هستند یعنی یه چیزکه تو فصل اول ازش اسم برده شده تازه تو فصل دهم توضیحش میدن پس حتما باید چند دور خونده بشه تا مطلب جا بیفته Wink
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ)friends نوشته شده توسط:  خب مرجع از همه بهتره ولی اگه زمان زیاد داشته باشید...مدرسان شریف رو من پارسال خوندم راضی بودم خوبیش اینه که سوال تستی تالیفی زیاد داره تا مطلب جا بیفته کتاب جدید پارسه هم تعریفشو شنیدم ولی من ندیدمش که بخوام مقایسه کنم ... مطالب مهندسی نرم افزار به شدت به هم وابسته هستند یعنی یه چیزکه تو فصل اول ازش اسم برده شده تازه تو فصل دهم توضیحش میدن پس حتما باید چند دور خونده بشه تا مطلب جا بیفته Wink

ممنون
یعنی مدرسان رو بگیرم واضحتر توضیح داده ؟
چون میگم پوران پژوهش واقعا انگار ذوست داره موضعات رو بچرخونه ذور زمین اسمون
البته شایدم من خوب چون نخوندم و یک ذفعه ای جمع کردنش اسون نیست برام
بازم تاکیدم اینکه من برا ارشد نمیخوام بخونم یعنی بقدری که من سر فصل های موضعات رو درک کنم و چیزای که اهمیت داره و خیلی شاید برا دوستانی که ارشد میخونن پیش پا افتاده باشه اونا برام اهمیت داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۵ ب.ظ
سلام دوست عزیز
اگر بگید دقیقا به چه مطالبی نیاز دارید شاید بهتر بتونیم کمک کنیم . اما پرسمن جعفر نژاد خوبه
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , llrezakhanll
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ ق.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ)Iran2014 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
اگر بگید دقیقا به چه مطالبی نیاز دارید شاید بهتر بتونیم کمک کنیم . اما پرسمن جعفر نژاد خوبه

همون مطالب مهندسی یک و ذو اما نه درس سطح ازمون ارشد در سطح یه ازمون محلی که به صورت کلی مطالب رو درک کنی
البته اینطور که خوذشون گفتن
مثلا اینکه بدونی اگه داره میگه معماری نرم افزار بدونی یعنی چی
بازم تشکر و شرمنذه از سوال عجیب غریب
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ب.ظ
درس نرم افزار فقط مدرسان ،عالیه

به مصلحتم نبود
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۱ ق.ظ
با این تفاسیر مدرسان رو میگیرم تشکر از این مکان خوب و علمی و کاربرای با علم و ایمان

به امید موفقیت اونطور که احساس خوب داشته باشیم ...
ارسال: #۱۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ، توسط Iran2014.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ ق.ظ)llrezakhanll نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ)Iran2014 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

همون مطالب مهندسی یک و ذو اما نه درس سطح ازمون ارشد در سطح یه ازمون محلی که به صورت کلی مطالب رو درک کنی

سلام دوست عزیز من خودم مباحث مختلفی را تحت عنوان مهندسی نرم افزار ۱ و ۲ مطالعه کردم که اصلا در کتاب پرسمن نبود برای همینن این سوال را پرسیدم . فایلی را که شامل اسلاید هایی است که دکتر علی هارون آبادی به عنوان درس مهندسی نرم ۲ تدریس می کردند و برای من خیلی مفید بود امیدوارم برای شما هم مفید باشد
اما من نتونستم فایل ها را برای شما آپلود کنم با یک جستجو در اینترنت می توانید آنها را از اینترنت دانلود کنید موفق باشید
ارسال: #۱۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ق.ظ)Iran2014 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ ق.ظ)llrezakhanll نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ)Iran2014 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز من خودم مباحث مختلفی را تحت عنوان مهندسی نرم افزار ۱ و ۲ مطالعه کردم که اصلا در کتاب پرسمن نبود برای همینن این سوال را پرسیدم . فایلی را که شامل اسلاید هایی است که دکتر علی هارون آبادی به عنوان درس مهندسی نرم ۲ تدریس می کردند و برای من خیلی مفید بود امیدوارم برای شما هم مفید باشد
اما من نتونستم فایل ها را برای شما آپلود کنم با یک جستجو در اینترنت می توانید آنها را از اینترنت دانلود کنید موفق باشید

تشکر حتما میگیرم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۸۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۶۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۱۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  در خواست اهدای کتاب برای یک نیازمند واقعی خانه سبز ۲ ۲,۰۰۸ ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۲۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۸۷۳ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
  سوال فوری:ساخت دیکدر بزرگتر از روی چند دیکدر کوچکتر(ممنون میشم زودتر جواب بدین) maryam_en ۱ ۳,۰۰۹ ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  کمک فوری برای حل مشکل کارت گرافیک لپتاپ dell Iran2014 ۰ ۱,۵۶۵ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iran2014
  نیازمند راهنمایی و مشاوره دوستان Atiii ۷ ۵,۹۴۵ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22
  کمک فوری لطفا..مباحث پیشرفته در مدیریت سیستم های تجاری Fariba071 ۰ ۱,۷۱۹ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close