زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام کنکور آزمایشی ۹۴ پارسه

ارسال: #۴۳۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ
RE: ثبت نام کنکور آزمایشی ۹۴ پارسه
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ)vahid_sh@hotmail.com نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من یک سوالی دارم چرا میخوایید برید پارسه با این قیمت زیاد؟
واقعا اگر دلیل قانع کننده دارید به منم بگید شاید دارم اشتباه میرم
چرا نمیاید بریم ازمونهای سازمان سنجش که هم قیمت خوبی داره هم اگر همه ازمونها رو ثبت نام کنید یک بسته اموزشی رایگان هم میده قیمتش ۳۲۰تومن هست البته فقط تا اخر شهریور چون نوشته بعدش گران میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من آزمون آخر سنجش رو پارسال دادم افتضاح بود جدا از جامعه آماری کمش اصلا کیفیت نداشت ۴ تا سوال از لایه فیزیکی که کلا از سرفصل درس شبکه حذف شده من اصلا سنجش رو پیشنهاد نمیکنم

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۳۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۹ ب.ظ
ثبت نام کنکور آزمایشی ۹۴ پارسه
من اواخر کارشناسیم سنجش شرکت کردم اتفاقا چون معدلم بالا بود فک کنم ۳۰ یا ۴۰ درصد هم تخفیف دادن ولی فقط سه تاشو رفتم سرجلسهBig Grin (البته چیزی هم نخونده بودم فقط همون درسایی که همون ترم داشتم ولی راضی نبودم)
ولی بچه هایی که اینجا هستن پارسه و مدرسان رو بیشتر تایید میکنن...البته پارسه هم گفت تخفیف گروهی ۳۰ درصد میدن که میشه تقریبا ۴۰۰ تومن...

........
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۴۷۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۱۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۸۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۸۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۰۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۲۷ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۴۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۵۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close