زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام ارشد

ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط mornwk.)
ثبت نام ارشد
sghl onlj
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ ب.ظ
ثبت نام ارشد
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)mornwk نوشته شده توسط:  سلام
من میخوام بدونم اگه کسی ارشد قبول بشه و مثلا زمان ثبت نام از سوی دانشگاه ۱۵ شهریور اعلام بشه اما تا ۳۰ شهریور دروس کارشناسی رو پاس کنه چی میشه؟ دیگه ثبت نام نمی کنن؟ لطفا دوستان راهنمایی کنید اگه میدونید
بله منم یه همین طور حالتی هستم، ممنون میشم راهنمایی کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ
ثبت نام ارشد
نه مشکلی در ثبت نام پیش نمی آد فقط باید یه گواهی ببری از طرف دانشگاه کارشناسی که بدونن واقعا تا مهر ماه تموم می کنید کارشناسی رو البته باز بچه های ارشد توضیح بدن بهتره ولی فک نکنم مشکلی باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mornwk
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ، توسط friends.)
ثبت نام ارشد
اگر مدارکتون اماده نباشه ازتون تعهد می گیرند که تا ۳۱ شهریور فارغ التحصیل میشین یه نامه هم از دانشگاه باید ببرین ......
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mornwk , ashena1
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ
RE: ثبت نام ارشد
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ)mornwk نوشته شده توسط:  این برای همه دانشگاه ها صادقه؟
از دانشگاه چه نامه ای باید ببریم؟ اگه دو تا درس که مونده رو معرفی به استاد بگیرم و زمانش ۲۰ شهریور باشه، دانشگاه که تا قبل از قبولی نامه نمیده که من همه دروس رو پاس کردم، آیا دانشگاه ارشد فقط با تعهد راضی میشه ثبت نام کنم؟
ببین خیلی نگران این چیزا نباش مگه می شه یه دانشگاهی قبول شی و بعد ثبت نامت نکنن دانشجوی کاردانی نیستی که بگم تازه می خوای بری دانشگاه و ندونی قضیه از چه قراره هیچ مشکلی پیش نمی آد فقط هر چه سریع تر درس های کارشناسیتو تموم کن ....Tongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mornwk

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۳۷۴ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۷۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۹۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۱۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۹۱ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۹۸ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت ثبت کنیم یا برای شرکتمون رتبه بگیریم؟؟؟ bineshdateh ۰ ۱,۸۷۷ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bineshdateh
  ویژوال فاکس پرو ثبت چندین باره زمان بافشردن یک دکمه hmgjob ۱ ۲,۰۲۸ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hmgjob

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close