زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا فاصله زمانی از فارغ التحصیلی ارشد. تو مصاحبه تاثیر منفی داره؟

نظرسنجی: آیا فاصله زمانی از فارغ التحصیلی ارشد. تو مصاحبه تاثیر منفی داره؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۲۰/۰۰%
    بله ۲۰/۰۰%
۱ ۲۰/۰۰%
  • ۸۰/۰۰%
    خیر ۸۰/۰۰%
۴ ۸۰/۰۰%
در کل ۵ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ب.ظ
Sad آیا فاصله زمانی از فارغ التحصیلی ارشد. تو مصاحبه تاثیر منفی داره؟
آیا فاصله زمانی از فارغ التحصیلی ارشد. تو مصاحبه تاثیر منفی داره؟ حتی اگه مقاله هم داشته باشیم تو این سالها؟؟؟؟Undecided
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ
Smile RE: آیا فاصله زمانی از فارغ التحصیلی ارشد. تو مصاحبه تاثیر منفی داره؟
دوستان میشه خواهش کنم نظراتتونو اگه دارید. یا اطلاعات موثق اگه دارید ذکر کنید....AngelUndecided
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ
آیا فاصله زمانی از فارغ التحصیلی ارشد. تو مصاحبه تاثیر منفی داره؟
سلام،
حتما از شما سوال میشه تو این مدت چه می کردی و حالا برای چی میخای دکتری بخونی؟
به طور پیش فرض فاصله افتادن بین ارشد و دکتری (بیش از دو سه سال) یعنی شما متاهلی و مشغول به کار و احتمالا از فضای ریسرچ دور شدید؛ این مسئله طبیعتا یه نکته منفیه مگه اینکه بتونید پاسخ قانع کننده ای ارائه بدید (مثلا تدریس فول تایم)؛
و سوال مرتبط دیگه اینکه اگه قبول بشی کارت چی میشه و خرجتو کی میده؟
البته شدت حساسیت به این سوالات به دانشگاهی که دعوت به مصاحبه میشید هم بستگی داره؛

این ها نکاتی هستن که من بهشون برخورد کردم و ممکنه همه جا هم صادق نباشه و صد البته دیگر فاکتور های رزومه شما هم در میزان اثرگذاری نکات فوق موثرن؛

و دو تا نکته دوستانه:
اول اینکه پاسخ سوال شما به "سلیقه" من و دیگر دوستان وابسته نیست که نظرسنجی نیاز داشته باشه؛
و دوم اینکه مطرح کردن مطالعات روزانه خودتون در یه تاپیک (نمیگم بده) چندان جالب نیست؛ به دو دلیل:
- از نظر من در شان شخصی که مدعی گرفتن یک پوزیشن دکتری هست نیست که به سبک دوستان کارشناسی بیاد و ساعات مطالعه روزانه خودشو بیان کنه و منتظر باشه دیگر دوستان هم روال مشابهی رو در پیش بگیرن؛ در عوض خیلی خوبه که ایرادات و سوالهای خودتون رو مطرح و بحث کنید؛
- قبولی دکتری فقط آزمون نیست؛

عذرخواهی می کنم؛

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ق.ظ
RE: آیا فاصله زمانی از فارغ التحصیلی ارشد. تو مصاحبه تاثیر منفی داره؟
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ب.ظ)Ghiasoddin نوشته شده توسط:  سلام،
حتما از شما سوال میشه تو این مدت چه می کردی و حالا برای چی میخای دکتری بخونی؟
به طور پیش فرض فاصله افتادن بین ارشد و دکتری (بیش از دو سه سال) یعنی شما متاهلی و مشغول به کار و احتمالا از فضای ریسرچ دور شدید؛ این مسئله طبیعتا یه نکته منفیه مگه اینکه بتونید پاسخ قانع کننده ای ارائه بدید (مثلا تدریس فول تایم)؛
و سوال مرتبط دیگه اینکه اگه قبول بشی کارت چی میشه و خرجتو کی میده؟
البته شدت حساسیت به این سوالات به دانشگاهی که دعوت به مصاحبه میشید هم بستگی داره؛

این ها نکاتی هستن که من بهشون برخورد کردم و ممکنه همه جا هم صادق نباشه و صد البته دیگر فاکتور های رزومه شما هم در میزان اثرگذاری نکات فوق موثرن؛

و دو تا نکته دوستانه:
اول اینکه پاسخ سوال شما به "سلیقه" من و دیگر دوستان وابسته نیست که نظرسنجی نیاز داشته باشه؛
و دوم اینکه مطرح کردن مطالعات روزانه خودتون در یه تاپیک (نمیگم بده) چندان جالب نیست؛ به دو دلیل:
- از نظر من در شان شخصی که مدعی گرفتن یک پوزیشن دکتری هست نیست که به سبک دوستان کارشناسی بیاد و ساعات مطالعه روزانه خودشو بیان کنه و منتظر باشه دیگر دوستان هم روال مشابهی رو در پیش بگیرن؛ در عوض خیلی خوبه که ایرادات و سوالهای خودتون رو مطرح و بحث کنید؛
- قبولی دکتری فقط آزمون نیست؛

عذرخواهی می کنم؛

CoolSleepyفرمایش شما متینه.
اما من چون فاصله افتاده میخوام خودم و دوستان شبیه خودم انگیزه شون تقویت کنم.
واسه همون ساعتا رو نوشتم و سرفصلها رو.
به بحث و رفع اشکال هم میرسیمBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۵۵ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۵۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۱۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۷۶ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۹۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۲۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۱۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۳۵ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۵۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۰۱ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close