زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مناظره ای بین کلیه گرایش های آیتی و کامپیوتر/ بیایید و از گرایش انتخابیتان دفاع کنید

ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ
مناظره ای بین کلیه گرایش های آیتی و کامپیوتر/ بیایید و از گرایش انتخابیتان دفاع کنید
سلام سلام
بدون هیچ مقدمه ای از کلیه دانشجویان ارشد، پشت کنکوریا، جلوی کنکوری ها، درخواست میکنم که بیاین و دلیل انتخاب گرایشتون و رد گرایش های دیگه رو بگین، لطفا دلایلتون رو ریز و با جزئیات بفرمایین و تنها دلیل رو علاقه ذکر نکنین، اگر فقط علاقه هم بوده باشه بگین چه چیزی این علاقه رو ایجاد کرده، مثلا دروس ارائه شده در ارشد؟ دروسش چه برتری ای نسبت به گرایشای دیگه داشته که جذبتون کرده؟ موقعیت کاری؟ اپلای؟ همه چییییی رو ذکر کنین، مسلما انتخاب گرایشتون الکی و رندوم نبوده
بیشتر روی صحبتم با بچه های نرم افزار و شبکه و امنیت هست، اما بقیه گرایشها هم لطفا همکاری کنن شاید مجموعه ی خوبی برای اینده ای ها هم شدSmile
امیدوارم همکاری خوبی ایجاد شه و منم از سردرگمی دربیام، اینم بگم که نمیتونم روو دوگرایش تمرکز کنم و واقعا نیاز به کمک دارم
خیلی خیلی ممنون

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , maryam.raz , Nina777 , hubble , baran
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۹ ب.ظ
مناظره ای بین کلیه گرایش های آیتی و کامپیوتر/ بیایید و از گرایش انتخابیتان دف...
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  جوک خوبی بود..
وقتی هر کدومش از رشته ها بخونید تا وقتی که صنعت نچرخه و صنعتی نباشه یه مشت تئوریجات بیشتر نیست ..هیچ کمکی بهتون نمی کنه... تخصص یاد گرفتنم ربطی به گرایش ارشد نداره...
اینجا کشور صنعتی نیست که شما بیای این تایپیک بزنی هرچند که اگه صنعتی بود این همه الاف و بیکار نبود این چیزا فکرشون خطور کنه

شما کلیه ارسالهاتون انرژی منفی به ادم میده
من قصد ایران موندن ندارم و اگر فقط دنبال جمع کردن مدرک بودم برام هیچ فرقی نمیکرد چه گرایشی انتخاب کنم، و بخاطر اینده م باید تمام جوانبو در نظر بگیرم، اگر ایدتون اینه احتمالا رندوم و با گذاشتن مورچه روی کاغذ گرایشتونو انتخاب کردین!!!!

۸
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb , Menrva , Mahsash , karname
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ
یه چند سایتی هست که در مورد اپلای و از این حرفا صحبت کردن
اسم سایتارو بنابر قوانین مانشت نمیشه تو تایپک گفت(خواستین پ خ بدین بهتون بگم)
من خودم علاقه شدید به رشته های آی تی دارم خصوصاً شبکه و امنیت.
ولی اونور آب خصوصاً کانادا ، نرم افزار رو بهتر آی تی قبول میکنن.
اینم بدونید که کسی که برنامه نویسی بلد باشه هیچوقت ادامه تحصیل نمیده و اپلای نمیگیره و میره تو بازار کار (حرفی از یکی از استادای کانادا این حرف رو به دوستم زد که اونجا داره درس میخونه گفت)
اگر میخوایین واقعاً برین ، بیشتر به فکر بالابردن معدلتون باشین تا هر چیز دیگه.
معدل بیشتر از هرچیز دیگه ای تاثیر داره + نمره زبان
موفق باشین
(اگه غلط املایی داشتم معذرت)
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb , نازین , mohammad.ardeshiri , Riemann , A V A , vahid2068 , sand , neda_Network
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
RE: مناظره ای بین کلیه گرایش های آیتی و کامپیوتر/ بیایید و از گرایش انتخابیتان دفاع کنید
وقتی هر کدومش از رشته ها بخونید تا وقتی که صنعت نچرخه و صنعتی نباشه یه مشت تئوریجات بیشتر نیست ..هیچ کمکی بهتون نمی کنه... تخصص یاد گرفتنم ربطی به گرایش ارشد نداره...
اینجا کشور صنعتی نیست که شما بیای این تایپیک بزنی هرچند که اگه صنعتی بود این همه الاف و بیکار نبود این چیزا فکرشون خطور کنه

سلام دوست عزیز، من حدودا دو ماهه که زیاد میام مانشت و اکثر تاپیک هارو خوندم وحتی بخشهای سرگرمی و مذهبی هم ی نگاهی انداختم. نکته ای که وجود داره اینه که تمام پستهای شما یا انتقادین یا منفی گراست. ۱چیزی رو همیشه یادت باشه: اگه به ۲نفر بگی راجع به ۱موضوع بحث کنید، اون شخصی که بعنوان موافق داره بحث میکنه کارش به مراتب سخت تر از اون کسیه که بعنوان مخالف ومنتقد وارد بحث شده.همینطور که الان داریم میبینیم تو ایران ماشالا همه منتقد خبره ای هستن و به راحتی مسائل رو نقد میکنن.ولی بنظرمن انتقادکردن چون کار بسیار راحتیه و همه بلدن،اصلا ارزش نداره. ببین عزیزم تک تک انسانهای روی کره زمین مشکلات و گرفتاریهای خاص خودشون رو دارن. کشور ماهم مشکلات خاص خودش رو داره که من وشما باید به فکر اصلاحش باشیم،البته اگه واقعا راست میگیم و نگرانیم براش. مشکلات و گرفتاری رو همه دارن.اما بعضیا میدونن چجوری با مشکلاتشون کنار بیان،بعضیاهم نمیخوان با نمیتونن. تک تک بچه ها اگه بخوان از گرفتاری ها وبدبختیاشون بگن خیلی راحت تر ازشما میتونن این کارو بکنن. خداشاهده من اگه بخوام فاز منفی بدم و از شکست و ناامیدی حرف بزنم خیلی بهتر ازشما میتونم این کارو بکنم، ولی ۱حسی بهم میگه هنوز هم میشه امیدوار بود..(حتی بخاطر اینکه بچه ها انگیزه بگیرن تو پنل کاربریم رتبه ارشدم رو زدم ایشالا ۱/) بقول سهراب تا شقایق هست زندگی باید کرد.
درسته، درد وجود داره، مشکلات هست، اما خدا هم هنوز هست...
باور کن من میدونم که هیچی تو دلت نیست و اگه ۱چیزیم میگی به خاطره اینه که بچه هارو آگاه کنی و اینکه دلشون بیخودی خوش نباشه ولی واقعا به این شکل هیچ کمکی به بچه ها نمیکنی. شما میگی: ({برو ببین تو کشورهای دیگه که پذیرش میگیرن پول از کجا میاد که بورس میدن اینا پروژه های صنعتی هست یا لااقل در خصوص یه فناوری های تک هست
برا مثال واقعی می گم بدونی ما کجای کاریم اونا کجای کارن..همین امروز پروژه هوشمند سازی شهر سیدنی شروع شده همچی منابع و اساتیدش تعیین شدن و نه بصورت تحقیقاتی بلکه بصورت عملیاتی چند تا پوزیشن خالی هم تعریف کردن در این خصوص گفتن دکترا جذب میکنیم هوش مصنوعی یعنی عملا شما وارد هوشمند سازی شهر سیدنی میشی اخر کارم دکترا میگیری و عملی هم کار می کنی با تیم دانشگاهی قوی که از اساتید قوی عمران گرفته تا شهرسازی و هوش مصنوعی... })

راجع به این چیزا و این مسائل خیلی مثالها و حرفهای دیگه هم هست که میشه عنوان کرد وخیلیا این چیزا رو میدونن. این چیزی که شما میگی رو همه ی فرهیخته ها و اساتید بزرگ ایران و ... هم میدونن. اما ادامه میدن چون میدونن هنوز جای امیدواری هست.
خدا هم میدونه ایران از خیلی کشورها ازنظر علمی عقب تره اما من وشما رو تو ایران آفریده، دلیلش مشخص نیست اما شاید ۱دلیلش این باشه که ما میتونیم به این کشور در حد توانمون کمک کنیم.
واسه ۱لحظه هم که شده به حرفام بدون پیشداوری فکرکن. نگو: دلم خوشه. نگو: شعار میدم. بگو: شاید ۱% حرفام درست باشه.
ببخشید حرفام زیاد شد.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۲۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , خانه سبز , A V A , NP-Cσмρℓєтє , kingmax , Menrva , alirezad , saeidkhan , mahyamk , Mahsash , baran , sand , yamahdi , asiehmohammadian , K@online , saeed93
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ
trex & pezhman جان
من نوشته هاتون رو خوندم
و به هر دو شما کلید سپاس رو زدم چون هر دو درست میگین.(لایک هم کردم) Big Grin
ولی بزاریم بقیه دوستان بیان و نظرات رشته هاشون رو بگن تا به یه نتیجه ای برسیم.
هم من هم شما فعلا د انشجو ارشد نشدیم (لااقل تا مهر دانشجو نیستیم)
بزاریم دانسجو های ارشد یا دکترا بیان و نظری بدن.شاید بدردمون بخوره.
از دستم ناراحت نشینا
اگه ناراحت شدین مدیونین که بهم نگین
مرسی دوستان
موفق باشین
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , A V A , pezhman.m-AI , rahim06 , shishabori
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ ب.ظ
مناظره ای بین کلیه گرایش های آیتی و کامپیوتر/ بیایید و از گرایش انتخابیتان دف...
کسانی که فقط سپاس زدن نظری راجع به دلیل انتخاب گرایششون ندارن آیا؟

۰
۰
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ
RE: مناظره ای بین کلیه گرایش های آیتی و کامپیوتر/ بیایید و از گرایش انتخابیتان دفاع کنید
جناب Trex.
لطفا توی لحن صحبت کردنتون بیشتر دقت کنید. بارها دیده شده که با لحنی نامناسب صحبت کرده اید.
پاسخ شما هم ربطی به موضوع تاپیک نداره.
در صورت تکرار و ادامه‌ی شکایات از شما، برای مدتی و شاید برای همیشه بن خواهید شد.

There is no there there.
۹
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Menrva , saeidkhan , Morris , K@online
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ب.ظ
هدف این دوستمون انتخاب یه گرایش بین گرایش هاست و خب ازاونجایی که اگه با رتبه های برتر صحبت شه همه میگن هدف مشخصی داشتن از اول و طبق اون هدف گرایش خاصی رو انتخاب کردن پس بیان و در بحث شرکت کنند و توضیح بدن که چه جوری این گرایش رو انتخاب کردن.
اتفاقا واسه خود من هم سواله که این دوستان رتبه برتر که اینقدر از هدف مشخص صحبت میکنند چه جوری تو این اوضاع تعوری بودن درسها این هدف رو پیاده میکنن؟

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  لحن بنده واقعیتی بود که عرض کردم شما چنین حقی را ندارید کسی را بخاطر بیان حقیقت بن کنید.
ممکن است حرف های شما بیان حقیقت باشد. ولی بیان حقیقت لحن و مکان مناسب خود را دارد که شما در هر دو مورد مشکل دارید.
و البته من حق دارم کسانی که بی ربط حرف میزنند و لحن مناسب این فضا را ندارند را بن کنم.
نقل قول: شما بهتر است افرادی را بن کنید که تالار تعبیر خواب و خرافه پردازی را رواج می دهند. نه کسی که وضع کنونی بیکاری و رکود صنعتی و رواج بازار مکاره مدرک گرایی را گوشه ایی که قابل بیان است را پرده بر میدارد.
شما اگر ادعای مدیریت دارید بهتر است در این فضای اموزشی افراد خرافه پرداز را بن کنید.
اینجا محل بحث سیاسی نیست و تاپیک ربطی به صحبت های شما ندارد.
درضمن، عقاید دیگران ممکن است از نظر شما خرافه باشد و برعکس.

بحث تمام است.

There is no there there.
۹
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , A V A , Menrva , Morris , K@online
ارسال: #۱۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
من توو این ٤ ساله کارشناسی سعی کردم توو هر فیلدی یه نوکی بزنم که متوجه بشم به چی علاقه دارم و توو چی میتونم موفق باشم، کسی که میخواد بره ارشد، میخواد یه فیلد خاصو بگیره و بره جلو، دیگه نمیخواد نوک بزنه، مثلا مدرکش شبکه باشه اما از بیکاری بره طراح سایت شه!!! میخواد توو یه کاری خبره شه، بنظرم کسایی که مدام درحال تغییر رشته ن، کارشناسی نرم، ارشد هوش، دکترا شبکه( مثال میگم) اصلن نمیدوونن هدفشون چیه، یه سریاشون واقعا نخبه ن و توو تمام زمینه ها بهترین میشن و اصلا منظورم اونا نیستن! اما کسی که حتی مثلا رشته خیاطی رو میگیره تا تهش میره جلو و مثلا پروفسور خیاطی میشه، اونه که برد کرده! یادمه قبلا نظرم این بود باید همه چیزو بلد باشم حتی شده در حد متوسط، اما الان هدفم اینه توو یه مورد تخصصی کار کنم، نه دنبال کار کردنم نه احتیاجی به شغل دارم( شاید یه روزی بخوام کار کنم اما هدفم از تحصیل کار کردن با حقوق بالا نیست و کار کردن اولویت دوممه)، فقط میخوام کارای تحقیقاتی و پژوهشی داشته باشم در حال حاضر، قصدمم از این پافشاری روی انتخاب گرایش برای اپلای، فقط موضوع رفتن نیست، باید بدونم کدوم گرایشه که میتونم رووش خوب کار کنم بطور تخصصی، به هیچوجه نمیخوام بعد از پایان ارشد بگم عجب غلطی کردم اومدم فلان رشته و مجبور شم برگردم سر خونه اول
امیدوارم خوب منظورمو گفته باشم

۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  جوک خوبی بود..

سلام دوست عزیز، من حدودا دو ماهه که زیاد میام مانشت و اکثر تاپیک هارو خوندم وحتی بخشهای سرگرمی و مذهبی هم ی نگاهی انداختم. نکته ای که وجود داره اینه که تمام پستهای شما یا انتقادین یا منفی گراست. ۱چیزی رو همیشه یادت باشه: اگه به ۲نفر بگی راجع به ۱موضوع بحث کنید، اون شخصی که بعنوان موافق داره بحث میکنه کارش به مراتب سخت تر از اون کسیه که بعنوان مخالف ومنتقد وارد بحث شده.همینطور که الان داریم میبینیم تو ایران ماشالا همه منتقد خبره ای هستن و به راحتی مسائل رو نقد میکنن.ولی بنظرمن انتقادکردن چون کار بسیار راحتیه و همه بلدن،اصلا ارزش نداره. ببین عزیزم تک تک انسانهای روی کره زمین مشکلات و گرفتاریهای خاص خودشون رو دارن. کشور ماهم مشکلات خاص خودش رو داره که من وشما باید به فکر اصلاحش باشیم،البته اگه واقعا راست میگیم و نگرانیم براش. مشکلات و گرفتاری رو همه دارن.اما بعضیا میدونن چجوری با مشکلاتشون کنار بیان،بعضیاهم نمیخوان با نمیتونن. تک تک بچه ها اگه بخوان از گرفتاری ها وبدبختیاشون بگن خیلی راحت تر ازشما میتونن این کارو بکنن. خداشاهده من اگه بخوام فاز منفی بدم و از شکست و ناامیدی حرف بزنم خیلی بهتر ازشما میتونم این کارو بکنم، ولی ۱حسی بهم میگه هنوز هم میشه امیدوار بود..(حتی بخاطر اینکه بچه ها انگیزه بگیرن تو پنل کاربریم رتبه ارشدم رو زدم ایشالا ۱/) بقول سهراب تا شقایق هست زندگی باید کرد.
درسته، درد وجود داره، مشکلات هست، اما خدا هم هنوز هست...
باور کن من میدونم که هیچی تو دلت نیست و اگه ۱چیزیم میگی به خاطره اینه که بچه هارو آگاه کنی و اینکه دلشون بیخودی خوش نباشه ولی واقعا به این شکل هیچ کمکی به بچه ها نمیکنی. شما میگی: ({برو ببین تو کشورهای دیگه که پذیرش میگیرن پول از کجا میاد که بورس میدن اینا پروژه های صنعتی هست یا لااقل در خصوص یه فناوری های تک هست
برا مثال واقعی می گم بدونی ما کجای کاریم اونا کجای کارن..همین امروز پروژه هوشمند سازی شهر سیدنی شروع شده همچی منابع و اساتیدش تعیین شدن و نه بصورت تحقیقاتی بلکه بصورت عملیاتی چند تا پوزیشن خالی هم تعریف کردن در این خصوص گفتن دکترا جذب میکنیم هوش مصنوعی یعنی عملا شما وارد هوشمند سازی شهر سیدنی میشی اخر کارم دکترا میگیری و عملی هم کار می کنی با تیم دانشگاهی قوی که از اساتید قوی عمران گرفته تا شهرسازی و هوش مصنوعی... })

راجع به این چیزا و این مسائل خیلی مثالها و حرفهای دیگه هم هست که میشه عنوان کرد وخیلیا این چیزا رو میدونن. این چیزی که شما میگی رو همه ی فرهیخته ها و اساتید بزرگ ایران و ... هم میدونن. اما ادامه میدن چون میدونن هنوز جای امیدواری هست.
خدا هم میدونه ایران از خیلی کشورها ازنظر علمی عقب تره اما من وشما رو تو ایران آفریده، دلیلش مشخص نیست اما شاید ۱دلیلش این باشه که ما میتونیم به این کشور در حد توانمون کمک کنیم.
واسه ۱لحظه هم که شده به حرفام بدون پیشداوری فکرکن. نگو: دلم خوشه. نگو: شعار میدم. بگو: شاید ۱% حرفام درست باشه.
ببخشید حرفام زیاد شد.

کاری ندارم به اینکه روی صحبتتون با کسی دیگه بود, ولی باید بگم حرفاتون خیلی قشنگ و درست بود و یجوریی انرژی مثبته! ممنونShy
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۱۲
۰۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ق.ظ
من به امنیت علاقه دارم چون یه فصل ازش توی شبکه خوندم خیلی بیشتر از همه مباحث باهاش حال کردم نمیگم برام آسونه ولی کیف میکردم میخوندمش ملاکمم درس هایی که توی کارشناسی خوندم در همین حد هنوز تحقیق بیشتری نکردم

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط izadan11.)
یه عده میگن کامپیوتر هستن بعد میریم می پرسیم گندش در میاد آی تی بوده :دی

سخت افزار عالیه بهتر درکش می کنم هم علمی هست هم خلاقانه ولی نرم افزار رو دوست ندارم یه جورایی باید بازاری فکر کنی تا علمی
آی تی هم که کارشناسیش معلوم نیست اصلا چیه همه چی می خونن هیچی هم بلد نیستن (مثل رشته ی صنایع) البته ارشدش رو بچه ها توضیح دادن خیلی خوبه قطعا بهتر از نرم افزاره(از درس های حفظیاتی بدم می آد مثلا شبکه)

Ayyy ya ya ya
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , maryam.raz , vahid2068
ارسال: #۱۴
۰۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ ق.ظ
خب من هوش مصنوعی ( یا رباتیک هر کدوم که شد خوبه) رو انتخاب کردم چون هدفم بینایی ماشین هست. اینکه سیستم بینایی انسان چطوری یک منظره رو درک می کنه خیلی برام جالب بود. برای همین توی کارشناسی با مشورت استادم درس های داده کاوی و پردازش تصویر و شناسایی الگو رو با بچه های ارشد مخابرات ( چون دانشگاه ما هوش مصنوعی نداشت) گرفتم. خدا رو شکر خیلی علاقه مند شدم. بعد از اون با دانشجو های ارشد توی چند مقاله همکاری کردم که خدا رو شکر اینم باعث شد هم علاقم بیشتر بشه و هم تجربیات زیادی بدست بیارم.
در حوزه ی صنعتی، بینایی ماشین میتونه خیلی درآمدزا باشه، حتی توی ایران. شرکت های دانش بنیان زیادی هستند که به افراد متخصص در این حوزه نیاز دارند. البته من نگران کارم نیستم، چون به نظرم اگر من همه ی تلاشم رو بکنم و کار بسیار خوبی گیرم نیومد، یا مثلا زمینه ی توسعه این علم در ایران وجود نداشته باشه، می تونم خودم شروعش کن (که البته فکر می کنم در حال حاضر این زمینه وجود داره).
در مورد اپلای کردن هم می دونم که توی حوزه ی هوش مصنوعی راحت می تونید جذب بشید. البته به نظر من اگر کسی می خواد برای درس بره اونطرف، حتما باید به یه دانشگاه زیر ۵۰ بره، وگرنه اصلا نمی صرفه.
امیدوارم مفید باشهAngel

کار، تلاش، امید، صبر ....
۴
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouran
ارسال: #۱۵
۰۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ق.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ق.ظ)alirezad نوشته شده توسط:  خب من هوش مصنوعی ( یا رباتیک هر کدوم که شد خوبه) رو انتخاب کردم چون هدفم بینایی ماشین هست. اینکه سیستم بینایی انسان چطوری یک منظره رو درک می کنه خیلی برام جالب بود. برای همین توی کارشناسی با مشورت استادم درس های داده کاوی و پردازش تصویر و شناسایی الگو رو با بچه های ارشد مخابرات ( چون دانشگاه ما هوش مصنوعی نداشت) گرفتم. خدا رو شکر خیلی علاقه مند شدم. بعد از اون با دانشجو های ارشد توی چند مقاله همکاری کردم که خدا رو شکر اینم باعث شد هم علاقم بیشتر بشه و هم تجربیات زیادی بدست بیارم.
در حوزه ی صنعتی، بینایی ماشین میتونه خیلی درآمدزا باشه، حتی توی ایران. شرکت های دانش بنیان زیادی هستند که به افراد متخصص در این حوزه نیاز دارند. البته من نگران کارم نیستم، چون به نظرم اگر من همه ی تلاشم رو بکنم و کار بسیار خوبی گیرم نیومد، یا مثلا زمینه ی توسعه این علم در ایران وجود نداشته باشه، می تونم خودم شروعش کن (که البته فکر می کنم در حال حاضر این زمینه وجود داره).
در مورد اپلای کردن هم می دونم که توی حوزه ی هوش مصنوعی راحت می تونید جذب بشید. البته به نظر من اگر کسی می خواد برای درس بره اونطرف، حتما باید به یه دانشگاه زیر ۵۰ بره، وگرنه اصلا نمی صرفه.
امیدوارم مفید باشهAngel

چرا بقیه دانشگاهها که رتبشون زیر ۵۰ نیست نمی صرفن؟لطفا کامل توضیح بدین.ازمه جهت بررسی کنید و بگید.ممنون

رفت
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست منبع برای دروس شبکه های کامپیوتری پیشرفته و مدار منطقی (کد ۲۳۵۸) حمیده محمدی ۵ ۹,۵۲۵ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler
  اگر تا پایان ترم ششم دفاع نکنم چی میشه؟ sazesh ۱۱ ۷,۲۶۱ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۸۳۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
  تغییر در موضوع پایان نامه قبل از دفاع fati.31 ۲ ۴,۳۱۲ ۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: fati.31
  رد شدن پایان نامه در جلسه دفاع mahdi_60 ۱۱ ۲۰,۸۵۷ ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kobra2017
  اعزامی های یک اسفند deledivouneh ۳۴ ۵۰,۲۹۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: husen
  شبکه های باور بیزین hani89 ۰ ۱,۶۷۴ ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: hani89
  اعلام نتایج اولیه آزمون های استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور azarakhsh1986 ۲۹ ۱۸,۳۴۱ ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ۱۳۹۰۱۳۹۰
  شرایط رشته های پیراپزشکی بدون آزمون mohamad139400 ۰ ۱۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad139400
  بالاخره دفاع دکتری من (admin) admin ۵۴ ۲۶,۷۷۲ ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: malekinasab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close