زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خوشه بندی در زبان فارسی

ارسال:

parastoo2011 پرسیده:

خوشه بندی در زبان فارسی

با سلام به همه اعضای محترم
من میخوام در باره انواع روش های خوشه بندی که در زبان فارسی کار شده یه تحقیقی انجام بدم لطفا اگر کسی مقاله ای مطلبی چیزی داره در اختیارم قرار بده یا بنده رو راهنمایی بفرماید
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

آینده پاسخ داده:

Thumbs Up RE: خوشه بندی در زبان فارسی

(۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ق.ظ)parastoo2011 نوشته شده توسط:  با سلام به همه اعضای محترم
من میخوام در باره انواع روش های خوشه بندی که در زبان فارسی کار شده یه تحقیقی انجام بدم لطفا اگر کسی مقاله ای مطلبی چیزی داره در اختیارم قرار بده یا بنده رو راهنمایی بفرماید

سلام دوست عزیز. من از کتاب داده کاوی کاربردی دکتر صنیعی اباده استفاده میکنم.خیلی خوب خوشه بندی و بقیه مباحثو توضیح دادن. و فصل اخرم رپیدماینر رو توضیح میدن. انتشارات تربیت مدرس هست.

موفق باشیدBlush

ارسال:

parastoo2011 پاسخ داده:

RE: خوشه بندی در زبان فارسی

(۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)آینده نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ق.ظ)parastoo2011 نوشته شده توسط:  با سلام به همه اعضای محترم

سلام دوست عزیز. من از کتاب داده کاوی کاربردی دکتر صنیعی اباده استفاده میکنم.خیلی خوب خوشه بندی و بقیه مباحثو توضیح دادن. و فصل اخرم رپیدماینر رو توضیح میدن. انتشارات تربیت مدرس هست.

موفق باشیدBlush
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز.یعنی کل روش های خوشه بندی که در زبان فارسی استفاده شده تو این کتاب اومده.فایل کامپیوتری داره یا حتما باید کتاب رو پیدا کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

آینده پاسخ داده:

(۰۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ق.ظ)parastoo2011 نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)آینده نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ق.ظ)parastoo2011 نوشته شده توسط:  با سلام به همه اعضای محترم

موفق باشیدBlush
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز.یعنی کل روش های خوشه بندی که در زبان فارسی استفاده شده تو این کتاب اومده.فایل کامپیوتری داره یا حتما باید کتاب رو پیدا کنم؟
ظاهرا همراه کتاب، سی دی نصب نرم افزار و...هست.ولی من یک بار گشتم دنبال پی اف این کتاب روی اینترنت، ولی نبود.
Smile...کتاب خیلی خوبیه.Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

elham_a7 پاسخ داده:

(۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ق.ظ)parastoo2011 نوشته شده توسط:  با سلام به همه اعضای محترم

سلام.
تو لینک زیر یه پایان نامه هست با موضوع خلاصه سازی گزینشی چندسندی متون فارسی .واسه دوره ارشده
پایان نامه+ اسلاید هاش و ظاهرن کدهای پیاده سازی هم داره.
اینم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قواعد فارسی Sajede_d ۰ ۸۶۵ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sajede_d
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۶۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۱۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۳۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۸۰ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۰۰۱ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۷۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مالتی مدیا آموزشی ۱۰۲ Linux LPIC 1 به زبان فارسی (Linux Administrator) faraz_linux ۱ ۲,۷۳۳ ۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sahar1176
  درخواست جزوه یا کتاب فارسی هوش جمعی seede ۰ ۱,۲۷۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: seede

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close