زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت

ارسال: #۷۶
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ
RE: تکمیل ظرفیت
گرگان بهتره
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis
ارسال: #۷۷
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ق.ظ
تکمیل ظرفیت
اول تکلیف خودتون رو مشخص کنید که سطح علمی اولویت داره یا شهر؟
۱
۰
ارسال: #۷۸
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ق.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  اول تکلیف خودتون رو مشخص کنید که سطح علمی اولویت داره یا شهر؟

خب معلومه سطح علمی
من مگه گفتم شهر؟
گفتم رسیدگی خوابگاهش خوب نیست
الانم آب نداریم
حالا مسئولین با کلی سر و صدای ما اومدن ببینن چه خبره
ما اومدیم درس بخونیم نه اینکه درگیر سیستم های گرمایشی و آب و نم دادن دیوار و جنگ اعصاب بشیم

آدم بره یه دانشگاه پایین تر اما با آرامش درس بخونه
الان کل دانشگاه میدونن ما توی چه وضعیتی هستیمSad
جز ریاست
که ایشالا اونم واسه هفته بعد

من با شهر مشکل ندارم
اگر مشکل داشتم از شیراز نمیزدم تبریز
به خاطر اسمش زدم
به خاطر دانشگاه مادر بودنش زدم

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۰
۰
ارسال: #۷۹
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  من با شهر مشکل ندارم
به خاطر اسمش زدم
الان که تکمیل ظرفیت رو زدی پس بهش فکر نکن، این رو در نظر داشته باش که دانشگاه‌های گرگان، قم، شاهد، سمنان هیچ کدوم خوابگاه ندارند و خوابگاه‌ها خودگردانه. و ممکنه شرایط خوب نباشه.
اگه با شهریه مشکلی نداری پردیس شیراز رو بزن یا اگه دانشگاه مبدا و مقصد موافقت می‌کنن دانشگاهت رو عوض کن یا ترم اول دوم بیار بعد سه ترم رو مهمان شو شیراز، حیفه دانشگاه درجه ۲ رو داری با ۳-۴ عوض می‌کنی.

باید رفت!...Angel
۰
۰
ارسال: #۸۰
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ب.ظ)arian_61 نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  من با شهر مشکل ندارم
به خاطر اسمش زدم
الان که تکمیل ظرفیت رو زدی پس بهش فکر نکن، این رو در نظر داشته باش که دانشگاه‌های گرگان، قم، شاهد، سمنان هیچ کدوم خوابگاه ندارند و خوابگاه‌ها خودگردانه. و ممکنه شرایط خوب نباشه.
اگه با شهریه مشکلی نداری پردیس شیراز رو بزن یا اگه دانشگاه مبدا و مقصد موافقت می‌کنن دانشگاهت رو عوض کن یا ترم اول دوم بیار بعد سه ترم رو مهمان شو شیراز، حیفه دانشگاه درجه ۲ رو داری با ۳-۴ عوض می‌کنی.

شیراز نمیشه
کلی باید پول داد بعدم ترم آخرتو باز باید برگردی همون جایی که بودی
از همه دوستان مانشتی متشکرم
اما یه سوال
از کجا میدونید خوابگاه نمیدن؟
کجا نوشته؟
من چیزی ندیدم که
خودگردان هزینش چقدرهست گرگان؟

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۰
۰
ارسال: #۸۱
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ ق.ظ
تکمیل ظرفیت
(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  اما یه سوال
از کجا میدونید خوابگاه نمیدن؟
کجا نوشته؟
من چیزی ندیدم که
خودگردان هزینش چقدرهست گرگان؟

ببین شرایط همه دانشگاه‌ها تو دفترچه شماره دو (اونی که برای انتخاب رشته اومد) هست، توی اطلاعیه تکمیل ظرفیت هم گفته شرایط طبق دفترچه یک و دو.
هزینه خوابگاه رو دقیق نمی‌دونم یه‌جایی نوشته بود یکی از خوابگاه‌های خودگردان گرگان ۴۰۰ گمونم ولی یکم عجیبه چون شهرهای دیگه از ۸۰۰ شروع می‌شه، اگه آشنا داری گرگان بگو برات جویا بشه چون بسته به خدماتی که ارائه می‌دن و این‌که با چند نفر توی یک اتاق باشی هزینه‌ها کاملا متفاوته.

موفق باشی هر جا که هستی Smile

باید رفت!...Angel
۱
۰
ارسال: #۸۲
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه؟
۱
۰
ارسال: #۸۳
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
پارسال آخر آبان بوده، امسال هنوز چیزی نگفتن Smile

باید رفت!...Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M0TRIX , aamitis
ارسال: #۸۴
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
من یه سوالی واسم پیش اومده اما فکر کنم یکم دیره! چرا واسه تکمیل ظرفیت نیازی به خرید کارت اعتباری نبود؟! یا من اشتباه کردم؟! Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰
ارسال: #۸۵
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ق.ظ
تکمیل ظرفیت
چه کارت اعتباری؟؟یه بار اول خریدی باهاش کنکورم دادی. دیگ بعدا نیازی نیس بخری

شما چیزی خریدی مگ؟
۰
۰
ارسال: #۸۶
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ق.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  چه کارت اعتباری؟؟یه بار اول خریدی باهاش کنکورم دادی. دیگ بعدا نیازی نیس بخری

شما چیزی خریدی مگ؟

نه دیگه منم نخریدم ولی فکر کردم لازمه! نمیدونستم خب Smile

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰
ارسال: #۸۷
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج نهایی مراحل تکمیل ظرفیت و پذیرش رشته های جدید آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۳
۱۳۹۳/۰۸/۰۴
نسخه چاپی
پیرو انتشار اطلاعیه‌های مورخ ۱/۷/۹۳ و ۷/۷/۹۳ این سازمان در خصوص مراحل تکمیل ظرفیت و پذیرش رشته های جدیددر آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۳ بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبانی که با توجه به مندرجات اطلاعیه مذکور نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، می‌رساند نتایج پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های متمرکز و نیز معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت کد رشته محلهای بورسیه و دارای شرایط خاص به همراه برنامه زمانی مصاحبه این رشته‌محلها تا پایان روز سه‌شنبه مورخ ۶/۸/۹۳ از طریق سایت اینترنتی این سازمان به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
منتشر می‌گردد. داوطلبان ضرورت دارد براساس مندرجات اطلاعیه‌ای که به همراه اعلام نتیجه منتشر می‌گردد، اقدامات لازم را به عمل آورند.لازم به توضیح است که تاریخ ثبت نام از پذیرفته شدگان درروزهای شنبه ۱۰/۸/۹۳ ویکشنبه ۱۱/۸/۹۳ خواهد بود.مگر اینکه دانشگاه محل قبولی داوطلب تاریخ دیگری را برروی سایت خوداعلام نماید.

منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

باید رفت!...Angel
۰
۰
ارسال: #۸۸
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۴۱ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
سلام به همگی
دوستان چند تا سئوال دارم احتیاج به راهنماییتون دارم
من مهر آمل (آزاد ) قبول شدم الان برای تکمیل ظرفیت فقط غیرانتفاعی های مازندران زدم میخواستم بدونم
۱ـ اگر غیرانتفاعی قبول بشم قبولی آزادم از بین میره یا خودم باید بین آزاد و غیر انتفاعی انتخاب کنم ؟
۲ـ اگر غیرانتفاعی شهری از مازندران قبول بشم که از آمل برام دورتر باشه میتونم با یه شهر دیگه مازندران که غیرانتفاعی داره جابه جا کنم ؟
۳ـ به نظر شما آزاد آمل بهتره یا غیرانتفاعی های مازندران؟ من روزبهان ساری ، قائمشهر، فریدونکنار ، تنکابن زدم
۰
۰
ارسال: #۸۹
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)arian_61 نوشته شده توسط:  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج نهایی مراحل تکمیل ظرفیت و پذیرش رشته های جدید آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۳
۱۳۹۳/۰۸/۰۴
نسخه چاپی
پیرو انتشار اطلاعیه‌های مورخ ۱/۷/۹۳ و ۷/۷/۹۳ این سازمان در خصوص مراحل تکمیل ظرفیت و پذیرش رشته های جدیددر آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۳ بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبانی که با توجه به مندرجات اطلاعیه مذکور نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، می‌رساند نتایج پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های متمرکز و نیز معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت کد رشته محلهای بورسیه و دارای شرایط خاص به همراه برنامه زمانی مصاحبه این رشته‌محلها تا پایان روز سه‌شنبه مورخ ۶/۸/۹۳ از طریق سایت اینترنتی این سازمان به نشانی
منتشر می‌گردد. داوطلبان ضرورت دارد براساس مندرجات اطلاعیه‌ای که به همراه اعلام نتیجه منتشر می‌گردد، اقدامات لازم را به عمل آورند.لازم به توضیح است که تاریخ ثبت نام از پذیرفته شدگان درروزهای شنبه ۱۰/۸/۹۳ ویکشنبه ۱۱/۸/۹۳ خواهد بود.مگر اینکه دانشگاه محل قبولی داوطلب تاریخ دیگری را برروی سایت خوداعلام نماید.

منبع:

یعنی به این زودی نتیجه میاد؟عجیبه! Huh

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰
ارسال: #۹۰
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ
واقعا نتایج رو فردا اعلام میکنن..............................................
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۱۵۳ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۸۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۵۶ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۲۸ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۹۶ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close